Şimdi Ara

Halka Empoze Edilmeye Çalışılan Şey Tam Olarakta Bu!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Halkin bu fikirle beyni yikaniyor. Fakir, sesini cikarmayan bir millet olmasi isteniyor. Servet icinde yasarken yokluk ve yoksullugun ne kadar iyi bir sey oldugundan bahseden bir lidere sahibiz..

Halka Empoze Edilmeye Çalışılan Şey Tam Olarakta Bu!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 22 Temmuz 2017; 3:50:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Vallaha George Orwell ile Aldous Huxley birlesse bu ulke gibi distopya yazamazlar

• Kavgalar ve zor yaşam, sebep geçim sıkıntısı,
    Bir iş, bir evdi sadece, mutluluk takıntısı.

Norm Ender (Bu şarkının her sözü efsanedir, çıktık yine yollara diye aratın)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BA761BEEF -- 22 Temmuz 2017; 4:0:33 >
  • Bu ülkede insanlar mutlu mu bilmem ama gerçekten umutlu. Haber doğru yani.
    Umudum olmasa neden burada yaşayayım? Yada Suriye'lilerin umudu olmasa neden 5'er 5'er çocuk yapsınlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mimar SaNAN

Bu ülkede insanlar mutlu mu bilmem ama gerçekten umutlu. Haber doğru yani.
    Umudum olmasa neden burada yaşayayım? Yada Suriye'lilerin umudu olmasa neden 5'er 5'er çocuk yapsınlar?

Suriyelilerin umudu olduğu için 5er 5er çocuk yaptıklarını düşünmüyorum.

• Durun daha yeni başlıyor Suriyeliler.

Kimilerinin Çomar diye hitap ettiği kesim 15 yıldır umutlu. Hala Ardahan da yaşayan adam İstanbul'a yapılan köprü nedeniyle 1400₺ kazandığı asgari ücretin 3000₺ olacağını sanıyor

• Boş ajitasyon.

• Çaldı ama yol yaptı ya atıf var gibi burada
    NTV zaten...
    Zaten diyecekler ki içkiliydi falan
    YOK ÖYLE bişey
    Söylesene bana kaç yaşındasın sen.
    19 Yaşında bir adamsın.......

------------------
    NTV yi zaten sevmiyorum
    Toplanmışlar namaz kılıyorlar..
    Haberler de
    Konyada 1 kişi öldü
    Antep de 2 kişi öldü
    İstanbulda 2.5 kişi öldü.
    ARD ARDA.
    Ankara da 1 kişi öldü..
    eeee
    Bursada 3 kişi öldü...
    --------------
    Sürekli ölüm haberi insanı karamsarlığa iter
    Ekonomi de düşüklüge sebeb olur.
    Türkiye genelinde günde kaç kişi ölüyor bundan haberiniz varmı
    Verecek misiniz hepsini...
    Bu ülke rüşvet yolsuzluk kapkaç dolandırıcılık soygun olmuyor mu
    ONLARI VERİN..
    ENTİVİYİ SEMİYOM.
    en ti vi
  • Dolandırıcı olun geçen caminin önünde taş sattım abi hacdan getirdim Muhammed ayak basmış buna 200 TL.ver al aldı valla saf çok kullanın hep akp mı kullanacak

• Merak ediyorum da bu düzeni kuranlar acaba 1984'den mi esinlendi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bay Muhalefet

Dolandırıcı olun geçen caminin önünde taş sattım abi hacdan getirdim Muhammed ayak basmış buna 200 TL.ver al aldı valla saf çok kullanın hep akp mı kullanacak

Bu ülkede putçuluk, öbür dünyacılık, cennet, huri palavraları her zaman bir ekonomik kazanca dönüştürülebilir, dönüştürülüyorda, çünkü bu ülkede milyonlarca insan görünümlü koyun yaşıyor, niye bu ülkede yüzlerce cemaat hoca tarikat şeyh var? demek ki karşılık buluyor, talep görüyor,

sadece fetönün ekonomisi Vatikanla yarışır hale gelmiş pek çok fakir devletin bütçesini sollamış durumda, Türkiyede bu sektörde dönen kayıt dışı para borsadaki Top 5 şirketin ekonomisinden kat kat büyüktür, ve bu cemaat koyunlarının %98 i akepeye oy veriyor

O dediğin kutsal taş işini yapabiliyorsan yap, ama tek parça satma, bir sürü parçalara ayır, güzelce renkli cam çerceve içine koy, az biraz yatırım yap yani, kesin olumlu dönüşü olacaktır, zarar etme ihtimalin yok böylece adetli olarak satabilirsin hatta benim dh dükkana koyup oradan satalım, karını kırışırız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurs@tz -- 24 Temmuz 2017; 0:8:34 >

• quote:

Beyin lens sanırım
  • Din toplumların afyonudur demiş Marx. Dünyanın gelmiş geçmiş en haklı sözüdür bana göre. Atatürk'ün laikliğe bu kadar bağlı olmasının yegane sebebidir. Bak devlet işlerine din işleri karıştı adam napsa da millet afyonlanmış gibi vardır bir bildiği diyor. Yıllar önce Mavi Marmara için "onları oraya ben gönderdim" diyen zat 2 yıl kadar önce "giderken bana mı sordular" dedi toplumda tık yok. Hala kalkmış bana one minute diyorlar.. Boşuna çabalamayın bişey anlatmaya çünkü nafile

• quote:

Orijinalden alıntı: kurs@tz

quote:

Orijinalden alıntı: Bay Muhalefet

Dolandırıcı olun geçen caminin önünde taş sattım abi hacdan getirdim Muhammed ayak basmış buna 200 TL.ver al aldı valla saf çok kullanın hep akp mı kullanacak

Bu ülkede putçuluk, öbür dünyacılık, cennet, huri palavraları her zaman bir ekonomik kazanca dönüştürülebilir, dönüştürülüyorda, çünkü bu ülkede milyonlarca insan görünümlü koyun yaşıyor, niye bu ülkede yüzlerce cemaat hoca tarikat şeyh var? demek ki karşılık buluyor, talep görüyor,

sadece fetönün ekonomisi Vatikanla yarışır hale gelmiş pek çok fakir devletin bütçesini sollamış durumda, Türkiyede bu sektörde dönen kayıt dışı para borsadaki Top 5 şirketin ekonomisinden kat kat büyüktür, ve bu cemaat koyunlarının %98 i akepeye oy veriyor

O dediğin kutsal taş işini yapabiliyorsan yap, ama tek parça satma, bir sürü parçalara ayır, güzelce renkli cam çerceve içine koy, az biraz yatırım yap yani, kesin olumlu dönüşü olacaktır, zarar etme ihtimalin yok böylece adetli olarak satabilirsin hatta benim dh dükkana koyup oradan satalım, karını kırışırız

suudi arabistanda 10 küsür sene pakistanlının biri kendi idrarını deve idrarı diye satmış
    ne güzel ulusal kanalda hocanın birisi faydalarından bahsediyordu adamı morarttılar iki dakkada az daha sabretselerdi çok güzel geçim kapısı düşünüyordum

• quote:

Orijinalden alıntı: D. Ace

quote:

Beyin lens sanırım

İnsanlar umutlu ama mutsuzlar. Mutlu ile umutlu kelimelerinin anlamını internetten araştır, sen bile anlayabilirsin.

• quote:

quote:

quote:

Beyin lens sanırım

İnsanlar umutlu ama mutsuzlar. Mutlu ile umutlu kelimelerinin anlamını internetten araştır, sen bile anlayabilirsin.

Umutlu olunacak birşey yok.Hurafelerle hiçbir zaman mutluluğu yakalayamazsın.Bu ülkenin çöküş nedeni arabın hurafeleri ve cehalet olacak.Suriyeli arap kardeşlerinde bu yüzden bu durumda.Aklını kullanmayan milletler yok olup gider.

• Sadece ilk mesajı okuyarak yazıyorum.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu ele alalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TRI CLICK 0.7 -- 24 Temmuz 2017; 0:39:56 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Beyin lens sanırım

Umutlu olunacak birşey yok.Hurafelerle hiçbir zaman mutluluğu yakalayamazsın.Bu ülkenin çöküş nedeni arabın hurafeleri ve cehalet olacak.Suriyeli arap kardeşlerinde bu yüzden bu durumda.Aklını kullanmayan milletler yok olup gider.

İnanmayan bir insan tabiki umutlu olmaz ve umutlu olanı da anlamaz. Sen de haklısın.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Beyin lens sanırım

İnanmayan bir insan tabiki umutlu olmaz ve umutlu olanı da anlamaz. Sen de haklısın.

İnanınca umutlu oluyorsun yani.Üretmeden çalışmadan hiçbir şey beklemeyin boşa.Neden tanrın yardım etmiyor din gardaşlarına.Bu kadar çocuk öldü ortadoğuda hani ? Tık yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D. Ace -- 24 Temmuz 2017; 0:41:26 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Beyin lens sanırım

İnanınca umutlu oluyorsun yani.Üretmeden çalışmadan hiçbir şey beklemeyin boşa.Neden tanrın yardım etmiyor din gardaşlarına.Bu kadar çocuk öldü ortadoğuda hani ? Tık yok

Allah akıl vermiş, petrol-bor vermiş daha ne yapsın? Sen ille salaklık yaparsan olacağı bu.

Dünya onların olsun, ahiret bizim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.