Şimdi Ara

..Halk Sigortadan Uzak Durun.. Yeni kasko arayışı yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    araba full kasko. yangın, çalıntı, mini hasar vs klozları ne ararsan var. özellikle full yaptırdık ki sıkıntı cıkarmasınlar.
    aracım 2012 model. park halinde iken, elektirik aksamından dolayı sisten başlayan bir yangın oldu. cevredeki vatandaşlar tarafından kısa sürede söndürlü. hasar tampon far sis elektrk tesisatı (kücük kısmı) vs..
    halk kaska ödememek için elinden geleni yaptı. arabada zenon far var ondan kaynaklı diye de bahane yaptı. halbuki far tesisatı sapasaglam. islenme bile yok. 2 aya kadar bizi ugraştırdı. araba serviste yattı. mh aradımızda adam bizi azarlar gibi konusmalar "red cekerim arabınza görürsn" bilmem ne tarzı konusmalar. nese araba yapıldı ama far ve sisi de bize itelediler. (mahkemeye verip onuda alacaz rahat olsunlar.)
    hasarın bir kısmını odedikden sonra ise haberimiz olmadan kaskoyu tek taraflı iptal etmişler :) (cok lazımlar ya bu saatten sonra bizim de işimiz olmaz zaten D: )
    diyeceğim su ki sakın sakın halk kaskoya yanasmayın. o kadar para veriyoruz kasko için. paranla rezil oluyorsun. uzak durun. belaların belası.

şimdi aracım için yeni kasko sirketi arıyorum. güvenilir hangi kasko yu onerirsiniz. ?

• Öncelikle geçmiş olsun
    dilerseniz araç bilgilerinizi ve size ulaşabileceğim bir numara verirseniz size sıkıntı çıkartmayacak şirketlerden teklifler hazırlayabilirim.
    saygılarımla
  • Bu sigortalar ,bankalar hepsi kan emici.Devlet de bizi koruyacağına bunları koruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umaysigorta

Öncelikle geçmiş olsun
    dilerseniz araç bilgilerinizi ve size ulaşabileceğim bir numara verirseniz size sıkıntı çıkartmayacak şirketlerden teklifler hazırlayabilirim.
    saygılarımla

tşk ederim. eve gecince msj olarak bildiririm.
  • Allianz, Güneş, Demir, Ray, Axa, Anadolu, Mapfre, Groupama gibi şirketlerden fiyat hazırlayabilirim.
    Halk sigorta ile de çalışıyorum hiç bir zaman böyle bir sorun ile karşılaşmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RickpierO'neil

Allianz, Güneş, Demir, Ray, Axa, Anadolu, Mapfre, Groupama gibi şirketlerden fiyat hazırlayabilirim.
    Halk sigorta ile de çalışıyorum hiç bir zaman böyle bir sorun ile karşılaşmadım.

2 senedir bende halkdan yapıordum. ufak hasarları sıkıntısız karsıladı. demekki büyük yüklü hasar cıkınca kacacak delik arıyorlarmış. kaskomun dolmasına 1 ay kala fes ettiler. böyle sıkntı olmasaydı 3. senemizi de ordan yapacaktık. sadece beni değil cevremdeki bir cok kişiyi kaybetti.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.