Şimdi Ara

halı saha taktikler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
18.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar herkesin kendince bir halı-saha taktiği vardır özellikle tecrübeli abilerimizden öğreneceğimiz şeyler var.Maça çıkmadan önce ve ya maç esnasındaki ufak taktikleriniz neler.Bunları oynadığınız mevki ile birlikte yazarsanız çok sevinirim.

Benin makul bi taktiğim yok hep eşek gibi koşarım sürekli kayarak top alırım ama 30-40 dk içinde pilim biter.Bi de hep serbest vuruş çalışmışımdır her maç öyle bir gol atarım hepsi bu.

• Halı sahada en büyük taktik belirlediğin mevkiden ne olursa olsun ayrılmamandır. Ve paslı oynamaktır.

Çok koşuyorsan orta sahayı alman iyi olur. Milleti kovalar, top çalar, pas dağıtırsın.
  • Ben kaleciyim hocam ne bileyim ya ucunda iddaa olduğunda gol yemem ama diğer türlü pek asılmam. penaltılarda adamın gözüne bakarak nereye atacağını anlarım ve genelde defans görevi görürüm durmadan açılırım top uzaklastırırım 2li mücadeleye girerim falan
  • evet doğru yer :). bendede boy uzun kalede harcanıyom ben ya :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkayboys

evet doğru yer :). bendede boy uzun kalede harcanıyom ben ya :D

hocam sen evvela profil fotonu değiştir
  • quote:

Orijinalden alıntı: B.i.o.n.i.c

Çok Hızlı Değilimdir Ama Hırslanınca Hızlanırım Uzunum ve İriyim Teknik Şut Atarım İyi Yerlere Pas Atarım Ön Libero Olarak Oynuyorum Maça Göre Stopper Doğru Yerde miyim?

söylediğin özelliklere göre doğru yerdesin bence hırslanma yapma sabit bi oyun tutturmalısın.

Bu arada beyler maça nasıl hazırlanıyosunuz maç öncesi neler yapıyosunuz?
  • 185 boy 72 kilo yeterince hızlı olduğumu düşünüyorum orta derece teknik ve solağım sizce nerede oynamalıyım önceki maçlarda ortasaha oynardım
  • sol açık
  • sadece kale önünde dönen topları gol yaparım karambol adamıyım pampişler
  • quote:

Orijinalden alıntı: MacTavish®

sadece kale önünde dönen topları gol yaparım karambol adamıyım pampişler

çık dışarı çıık senin lig başka
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rdau

185 boy 72 kilo yeterince hızlı olduğumu düşünüyorum orta derece teknik ve solağım sizce nerede oynamalıyım önceki maçlarda ortasaha oynardım

kale yakışır
  • tek kural vardır halısahada sen kosmıcan top koscak ayaga tek pas
  • çakılı defans oyna hem yorulmazsın hem en karizmatik sen görünürsün kızlar kenardayken ben defans oynardım ayaklara kayıp bir toplar alıp ileri doğru yardırıyorum nasıl hayranlıkla bakıyorlar böyle vahşi vahşi giderken ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eren

çakılı defans oyna hem yorulmazsın hem en karizmatik sen görünürsün kızlar kenardayken ben defans oynardım ayaklara kayıp bir toplar alıp ileri doğru yardırıyorum nasıl hayranlıkla bakıyorlar böyle vahşi vahşi giderken ben

• İriyim hemde ağırım gözlerimi rakip oyuncudan ayırmam özellikle kaleye şurt çeker iken kale direkleriyle aramda mesafe yoktur iri olduğum için sadece elimi sağ ve sola kaldırmam yeterli...30 bin topu nasıl tutdum iyi dinle arkadaşım sende yapabilin.Sen kaledesin adam kaleye sert şut çekti sakın korkup kafanı çevirim deme topun gidiş hatını takip edip topu vahşice yakalaman yeterli...İyi dinlediysen belki yapabilin arkadaşım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eren

çakılı defans oyna hem yorulmazsın hem en karizmatik sen görünürsün kızlar kenardayken ben defans oynardım ayaklara kayıp bir toplar alıp ileri doğru yardırıyorum nasıl hayranlıkla bakıyorlar böyle vahşi vahşi giderken ben

maçlar amazonda sanırm
  • Deli dana gibi koşmicaksın adam sana gelicek.. ve nereye pas atıcağını sezersen birsürü top kaparsın..
  • küfür ederek saga sola saldır mustafa zarp stayla
  • Pek alakası olmucak ama ızmırde rakıp takım arıyoruz sevıyelı ve duzgun takımınız varsa mac yapmak ısteyen ozelden yazsın bı sekılde haberlesırız...
  • Bugün benimde halı saha maçı var maç baslamadan önce diyorum sakin oynıcam , Maç bir baslıyor rakibin paslaşmasını engellemek ıcın kosuyorum habıre ama bugun sakin oynıcam orta sahada oyun kurucu olcam bugün sakin oynıcam bugün sakin oynıcam

( Oynayamadı )
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.