Şimdi Ara

Half-Life 3 [ANA KONU] #Episode3 (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.904
Cevap
17
Favori
339.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • manhack herşeyi tf2 ile portala yıkma bence sebepler sadece bunlar değil

PaNoZ daha portal "1" yeni çıktı 2 nerden geldi
  • quote:

Orjinalden alıntı: PaNoZ

postal 2 zaten Çıkmamışmıydı ?

arkadaşım o postal değil portal...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gordon_Freman

manhack herşeyi tf2 ile portala yıkma bence sebepler sadece bunlar değil

PaNoZ daha portal "1" yeni çıktı 2 nerden geldi

oyun yaklaşık bi 7 8 ay ertelendi valve bu süreçte sadece ep2 ile mi ilgilendi.bence ep3 büyük ölçüde tamamlanmış bile olabilir....
  • sen bırak ep3 ü hl3 başlandı bile bak %40'si orangebox oyunları,%60 si ise grafiklerden dolayı!
  • adamlar aşmış yaw...
  • aynen öyle
  • quote:

manhack ep3 demek istediğimi anlamışsındır 2009 bence hiçte geç değil 2009 da çıkacak

BlackF!Re ben sana sadece spelükasyonları sölemiştim

saten yabancı forumlardada rastlamıştım böyle bir seye ben onun icin söyledim

ha bu arada gordon freman ın dedigi gibi geç cıkar bencede ep2 ilk acıklandıgında bazı sahneler wardı şimdi onları oyunda göremiyoruz ep2 de source motorunu geliştirdiler ilk cıkan resimlerle şimdikini karıstırın cok fark göreceksiniz oyun birde bu yüzden geç kaldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackF!Re -- 15 Aralık 2007; 22:03:20 >

• motoru geliştirmediler aslında sadece grafiklere makyajlama yapmışlar..

motor gelişirse "source 2" olur muhtemelen ve onuda hl3 te görürüz ancak.. ama bu olaya E.P 4 e falan gidecekse ozaman bu motora baya bir makyaj gerekecek yoksa çok çağın gerisinde kalır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 15 Aralık 2007; 22:34:04 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: evohan

motoru geliştirmediler aslında sadece grafiklere makyajlama yapmışlar..

motor gelişirse "source 2" olur muhtemelen ve onuda hl3 te görürüz ancak.. ama bu olaya E.P 4 e falan gidecekse ozaman bu motora baya bir makyaj gerekecek yoksa çok çağın gerisinde kalır..

ep2 de dikkat edersen silahların üstünde yansımalar falan oluyor ve bir kaç daha şey eklediler bide oyunda sahneleri değiştirdiler saten oyuna makyaj falanda gerek yok oyunun atmosferi konusu grafiği geri planda bırakıyor ama yinede grafik iyileştirmesine hayır demem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackF!Re -- 15 Aralık 2007; 22:49:00 >
  • evohan grafik motorlarına makyajlama yapılmasını ilk senden duyuyorum yani dediğin çok saçma
  • quote:

evohan grafik motorlarına makyajlama yapılmasını ilk senden duyuyorum yani dediğin çok saçma

Oyun motoruna makyaj yapılmıyor grafiklere makyaj yapılıyor. Motor aynı motor gene...
  • quote:

ep2 de dikkat edersen silahların üstünde yansımalar falan oluyor ve bir kaç daha şey eklediler bide oyunda sahneleri değiştirdiler saten oyuna makyaj falanda gerek yok

EP2'deki gölge, bulanıklaşma türü yeni gelen efektler gerçekten seri için iyiydi, ama bazı dokuların kalitesi ve dış mekânlar (bu da belli yerler için geçerli) konusunda oldukça geri kaldığını düşünüyorum HL2 serisinin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pir

quote:

evohan grafik motorlarına makyajlama yapılmasını ilk senden duyuyorum yani dediğin çok saçma

Oyun motoruna makyaj yapılmıyor grafiklere makyaj yapılıyor. Motor aynı motor gene...

• 2008 Son Çeyrek, seneye yani ;/
  • quote:

Orjinalden alıntı: faithlesszombie

2008 Son Çeyrek, seneye yani ;/
  • şu hl nin grafikleri çağın gerisinde kaldı diyenlere sinir oluyorum.neresi çağ gerisi kalmış yaw.ne güzel motorları var adamların.başka hangi oyun(ut hariç) sadece kendine özel bi motora sahip?
  • bu episode 3 bizi çok sersemletecek
  • quote:

bu episode 3 bizi çok sersemletecek

aynen
  • alyx çılgınlaşacak,ortam çılgınlaşacak en merak ettiğim şey ise alyx üstüne birşey giyecekmi
  • quote:

alyx çılgınlaşacak,ortam çılgınlaşacak en merak ettiğim şey ise alyx üstüne birşey giyecekmi

Bu Alyx de moloz ötesi Gordon'a her dakka yardım ediyo ya, yazık valla....
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.