Şimdi Ara

Hala S4 Alınır Mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şu an hala S4 alınır mı? Alınırsa neden alınmalı alınmazsa neden alınmaz bunları da söyler misiniz. Başka telefon tavsiyeleriniz varsa onları da söyleyebilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• o butcede bence G2 daha cazıp bır cıhaz..
  • stevejones kullanıcısına yanıt
    aynen snopdoragon 800 daha iyi işlemci
  • S4 alınır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tesekkurler arkadaslar. Konu guncel...

• Tabiiki alınmaz.
    Çıktığında bile alınmazdı.
    Ölü doğdu zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BerkhanBalta -- 27 Ağustos 2014; 1:48:57 >
  • alınır, batarya çıkıyor, fiziksel home tuşu ve sd kart 3ü 1 arada
  • S4 hic bir zaman alinir olmadi. Ben almistim zamaninda bin pismanim.

• Valla S4 bence gayet güzel bir telefondur.

Burada yok Snapdragon 800'müş yok 801!miş yok 805'miş bakmayın bunlara. Eskiden PC işlemcileri için böyle bir s*d*k yarışı ve "en iyisi bende, en hızlısı bende " muhabbeti vardı. Şimdi de en güncel işlemci vs.

Sanki ağır computing işleri yapıyoruz telefonlarda. Altı üstü cep telefonu yahu. Hadi onu geçtim PDA. Hem işlemci hem çekirdek pazarlama tekniklerinin esiri olmayın.
  • S4 Active aldım 3 ay falan oldu sorun çıkartmadı şu ana kadar. S4 de alınır, bataryası sıkıntı sadece. S4 güzel cihaz aslında. Burada yok alınmaz yok işlemci eski yok touchwiz falan dediklerine bakma telefonu doldurmadıysan kasmıyor. Sosyal ağlar müzik video internet için kullanıyorum kasma yapmadı şu ana kadar. Beğendiysen al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emin_444

Arkadaşlar şu an hala S4 alınır mı? Alınırsa neden alınmalı alınmazsa neden alınmaz bunları da söyler misiniz. Başka telefon tavsiyeleriniz varsa onları da söyleyebilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

samsung alınmaz :) G2 Ve z1 alınır
  • Maalesef Samsung telefonlarının donanımı kötü olmasa da touchwiz mahvediyor telefonları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burn in Hell

S4 hic bir zaman alinir olmadi. Ben almistim zamaninda bin pismanim.

Neden pişman olmuştunuz hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Tenth Doctor

S4 Active aldım 3 ay falan oldu sorun çıkartmadı şu ana kadar. S4 de alınır, bataryası sıkıntı sadece. S4 güzel cihaz aslında. Burada yok alınmaz yok işlemci eski yok touchwiz falan dediklerine bakma telefonu doldurmadıysan kasmıyor. Sosyal ağlar müzik video internet için kullanıyorum kasma yapmadı şu ana kadar. Beğendiysen al.

Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: astegon

Valla S4 bence gayet güzel bir telefondur.

Burada yok Snapdragon 800'müş yok 801!miş yok 805'miş bakmayın bunlara. Eskiden PC işlemcileri için böyle bir s*d*k yarışı ve "en iyisi bende, en hızlısı bende " muhabbeti vardı. Şimdi de en güncel işlemci vs.

Sanki ağır computing işleri yapıyoruz telefonlarda. Altı üstü cep telefonu yahu. Hadi onu geçtim PDA. Hem işlemci hem çekirdek pazarlama tekniklerinin esiri olmayın.

Saolun hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: emin_444

quote:

Orijinalden alıntı: Burn in Hell

S4 hic bir zaman alinir olmadi. Ben almistim zamaninda bin pismanim.

Neden pişman olmuştunuz hocam?

Telefon isiniyor, arayüz kasiyor, pili cabuk bitiyor, kasasi dayaniksiz catirdiyor vs. Ama en buyuk problemim isinmaydi.

• Alinmaz. Ilk ciktiginda bile alınmazdi

• Snap600 i9505 bulabilirsen al exynoslu model kasiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.