Şimdi Ara

Hala 5S Alınır Mı? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
2
Favori
1.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sağolun hocam yardımınız için iyi forumlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam sony z3c nin neyini sevmediniz merak ettim de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • omwe6113 kullanıcısına yanıt
    Ön cam kırıldıktan sonra eskisi gibi olmadı ve artık android şişmeye başladı hocam. Sony arayüzü ne kadar hafif olsa da android şişiyor

• iphone 5s ten z3c ye , z3c den z3 e ardından pişman olup tekrar iphone 5s e geçen biri olarak , evet alınır. Piyasadaki amiral gemilerine kafa tutacak seviyede hala. Şarjı bilinçli kullandığın taktirde akşamı çıkartır. Ben genede bi powerbank aldım sende alabilirsin. Kamerası z3c den hatta z3 ten bile güzel, sony 20 mp kamera koymuş ama yazılım berbat. Manuel ayar yapmak zorundasın ki, oda zaman alıyor ve anlık foto çekmen gerekirse işte ozman içine ediyor kamera puslu çekiyor süper oto modda. Bizzar seneyim yaşadım. Diğer + larına gelecek olursak, iphone 5s alırsan ekrana şifre koyman gerekmez, hani ekrana şifre koyup donmasından şikayetçiymişsin, iphone 5s teki parmak izi sensörü sayesinde ufak dokunuşla şak diye açarsın kilidi. Ayrıca marketi android marketten çok daha kaliteli. Sony de en çok aradığım şey , istemediğim numaradan mesaj gelmesini engellemekti, ama koskoca özgür android dünyasında ve teknoloji devi sony de böyle bi özellik yoktu. Program indiriyordum ama sadece arama engelleme vardı , kitkattan sonraki sürümlerde sms engelleme yokmuş. Root yapmak gerekiyormuş, root yapacak olsam androide geçmez, iphone uma jb yapardım daha iyiydi. Her neyse, en çok aradığım şeylerden diğeri ise, safari idi. Gerçekten mobil platformda safarinin kullanım rahatlığını google chrome veremedi , tam bir işkence google chrome kullanmak. Diğer alternatif tarayıcaları denedim ama onlarda hantal kaldı.

Evet şarjı kötü gidiyor, bu mesajı yazarken bile % 3 azaldı. Ama sorun değil ben memnunum geç kardeşim geç

• 0 alma o paraya değmez temiz ikinci el bulursan al.Z3 compact dan neden memnun değilsiniz merak ettim.
  • Bu sorunun cevabını bu akşamki etkinlikten sonra vermek daha mantıklı olur. Apple 4 inch iPhone tanıtmaz ise 5S alınabilir eğer yeni bir 4 inch'lik cihaz gelirse bence yeni cihazı satın almak daha mantıklı olacaktır.

• Hocam merhaba, 5S 32Gb kullanıcısıyım. Telefonu har vurup harman savuranlardanım. Üst ve alt kısımlarda vuruk kırık dolu.

Ama telefon hala canavar. Sabah 08:00 da alıyorum işe giderken, saat 18:30 da evde oluyorum ve şarjım bitmemiş oluyor. Çok oynamıyorum ama 3G hep açık, 1 saat kadar müzik + oyun olabiliyor.

Alınmasını tavsiye ederim kesinlikle. Ama sıfırı 2000 TL falan sa gidip 6 alın daha iyi bence.

İstiyosanız satabilirim de telefonu :) ama fiyat biçmedim hiç :)
  • Mayıs ayinda2 Turkcell'den kontratla telefon aldım, 5S 16GB ayda 150, 32GB planı 170 TL civarına gelince vazgeçmiştim. G3 32 GB aldım memnunum, gerek tasarımı gerek kamerası gerek ekranı ile çok güzel. Büyük erkan düşünürseniz tavsiye ederim. Arkadaşımda 5s var günde 2 kere en az sarj ediyor.

• 6c gelecek bence onu alabilirsin
  • 2. el temiz ucuza bulursun. Ama az daha bekle 6S piyasaya sürülsün o zaman biraz daha düşer fiyatlar.
  • Bal gibi alınır. 6 ayda bir telefon yenileyen ben 1,5 yıldan fazla oldu telefon değiştirmeyi düşünmüyorum. Cihaz çok kompakt ve aldığım gün ki hızı veriyor. Diğer Apple cihazlarda bir üst sürüme geçtiğimde dahi yavaşlatılmaya başladığını hissediyordum ancak Apple bunu 5S te yapmadı. iOS 8 te de en ufak kasma donma olmadan çalışıyor. Gerçi kendime söz vermiştim eğer iPhone 6 yla neredeyse aynı donanıma sahip olmasına rağmen bilerek yavaşlatırlarsa artık iPhone kullanmıcam diye ;) Sonuç olarak 5 yılda 14 telefon değiştirmiş ben 1,5 yıldır kullandığım 5S imi 2 yıl daha kullanmayı düşünüyorum

• Peki hocam bu saatten sonra hala vatan'dan operatörden 0 alınır mı ? 2.el alma şansım hiç yok

@Stand Alone hocam büyük ekran kullanamıyorum ellerim o tür telefonlar için uygun değil telefon tabak gibi biraz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blasterjaxx -- 9 Eylül 2015; 13:39:07 >
  • Compactdan sonra batarya süresi bile seni 5S den soğutabilir,bunu unutma.

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    Onu göze aldım hocam hatta bir gün çılgınlık yapıp 7 saat aralıksız oyun oynamıştım otomatik parlaklıkta telefon yine kapanmamıştı :(
    Yine de her şey şarj değil hocam laglı sistemden kurtulmak istiyorum. Telefonun ne kadar eskidiği önemli değil aslında , bana uyan telefon sadece 5s. Apple 4'' telefon çıkarana kadar (6c gibi plastik bir kasa hariç) sadece 5s uygun bana
  • blasterjaxx kullanıcısına yanıt
    Valla hocam 0'ını ne kadar a bulabilirsin bilmiyorum ama çok yüksek değilse alınır. Diğer türlü 6 alınması kanaatindeyim.

Neden 2nci el alamıyorsun da 0 alabiliyorsun anlamadım.
  • thequick T kullanıcısına yanıt
    Hocam ailem 2.ele yanaşmaz + Vatan'dan 0 faizli kredi ile ilgili görüşücez 12 ay taksit yapıyorlar peşin almayacağımızdan mecburum 0 almaya
  • blasterjaxx kullanıcısına yanıt
    Hocam kredi ile telefon mu alınır allah aşkına ya. Paranızı biriktirin ve alın. Eğer yetmiyorsa da illa 5S almak zorunda değilsiniz. G2-G3 falan süper telefonlar bence
  • Z3 compact bildiğim kadarıyla şarjı çok iyi giden bir telefon ki böyle bir telefondan iphone 5s gibi şarj belası cihaza geçmen bana göre en geç 1 ay içinde soğumana neden olacaktır. Hadi htc'den falan geçsen neyse de bu cihazdan ben olsam geçmezdim; batarya hayat kurtarabilir.
  • the_japan kullanıcısına yanıt
    Telefon cayır cayır yanıyor cam kırılınca 400tl ye yaptırdım kasa açık kaldı bu sefer garantiye 500tl tekrar vermem 2.eli fiyatına yaptırmış olurum
  • thequick T kullanıcısına yanıt
    Aslında haklısınız hocam, elim biraz daha yansın bu telefonla -lg ye geçmem asla- nakit almak daha mantıklı olacak. Zaten birikene kadar 5s satılır mı hala bilmem
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.