Şimdi Ara

Hala 5S Alınır Mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
2
Favori
1.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    06.00-17.00 idare etsin yeter beni , zaten en fazla 3 saat elimde olur bu zaman içinde. Onda da veri kullanımı açık, parlaklık otomatikte, gereksiz bütün bildirimler kapalı, konum kapalı olur sanırım, yani şarj yiyen çoğu şeyi biliyorum internetten gördüğüm kadarıyla onları kapatıcam. Bu 3 saatin 2 saatini Spotify'den müzik, 1 saati de webde dolaşma dersek , kurtarır mı ?
  • blasterjaxx kullanıcısına yanıt
    bende 4s var bazen programlardan atıyor cihaz bazen kitliyor face deyken kapanıyor eğerki 2-3 yıl kullanırım diyorsan benim yaşadığım sorunlarla karşılaşabilirsin acelen yoksa 6s çıkışını bekle fiyatlara bakar kararını verirsin. arkadaşım bu benim yorumum aklını çelmek istemem şunu da söyleyim 5s de güzel telefon
  • widf kullanıcısına yanıt
    son ilandaki telefon'un ekranı kasadan ayrılmış resmen. son resimde belli oluyor..bir de sıfırdan farksız demiyorlar mı..

2. el cihaz alınmaz kardeşim..kim ne derse desin.
  • 1400 TL'ye sıfır gibi temiz 11 ay garantili 5S aldım, 1400'den aşağı temizini bulmak zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blasterjaxx

06.00-17.00 idare etsin yeter beni , zaten en fazla 3 saat elimde olur bu zaman içinde. Onda da veri kullanımı açık, parlaklık otomatikte, gereksiz bütün bildirimler kapalı, konum kapalı olur sanırım, yani şarj yiyen çoğu şeyi biliyorum internetten gördüğüm kadarıyla onları kapatıcam. Bu 3 saatin 2 saatini Spotify'den müzik, 1 saati de webde dolaşma dersek , kurtarır mı ?

Kesinlikle yeter hocam merak etmeyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Paylaşan arkadaşın yorumunu da unutmayın hocam ''üçüncü cihaz gayet tertemiz görünüyor mesela. ''
    kendisinin temiz cihaz anlayışı nasıl bilmem ama son ilandaki telefon bana göre bildiğin dökülüyor. ekran üst kısımdan bombe yapmış sağa doğru çıkma var. kasada epey bi vuruk var.yani bana göre hiç de temiz bir cihaz değil..zaten 5s lerde kronik bir kasa açıklığı sorunu da mevcut,yani illa 2. el alacağım diyenler bence yerinde gidip incelemeden almamalı.
  • çizik vurugu geçtim de üç tane fotodan telefonun kasadan ayrildigini falan gören gözlerinizi tebrik ediyorum ben bi göz doktoruna görüneyim en iyisi.

32 gb 1250 tl

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-hatasiz-sorunsuz-5s-32gb-230023899/detay

16 gb 1150 tl

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-kiz-gibi-5-s-gold-tertemiz-230039804/detay

bunlar da paramparça cihazlar dimi?

iphone piyasasi da araba piyasasina döndü iyice. millet birbirinden gazi alip costurdukça costuruyor fiyatlari.

tamam 5s 1500 tl eder, hatta siz 1500 e alip 2000 e satarsiniz.

• Hocam 5s 32gb alacağım fakat hiçbir yerde yok cihaz sadece Avea'da var o da kazık tamamen 24*163 istiyor.
    Teknosa tükendi , Vatan stokta yok , Bimekste yazmamışlar bile. Ne yapacağım ben alamayacağım sanırım ? (2. el alamam)
  • quote:

Şuan Sony Z3 Compact kullanıyorum ama şikayetçiyim. iOS cihazı alacaktım 6S'i bekliyordum fakat tartışılan fiyatları okuyunca alamayacağımı anladım. Telefonda oyun oynamıyorum onun için tablet var zaten. Z3 Compact'tan geçeceğim için şarj bana azap gibi gelecek biliyorum fakat bu yılda da geçilmeye değer mi?

Sadece meraktan soruyorum ne gibi şikayetiniz var telefonunuzla ilgili.

• suuyurbendeuyurum kullanıcısına yanıt
    Ön camım kırıldı, Sony servisi yerine başka bir yere yaptırmak zorunda kaldım , yapan adam kasayı tam takamadı kasa açık ekrana dokununca sesler geliyor tuşlu telefon misali. Kasa açık olduğundan telefon ısınıyor çok fazla eskiden ısıyı hissettirmiyordu ama şuan ısıyı direk dışarı veriyor yumurta pişiresim geliyor arka kapakta hocam :(
  • Benim gibi fazla telefonla hasır neşir degilsen bence hala alınabilir bi telefon.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TEHET kullanıcısına yanıt
    Haşır neşirim çok fazla / Fakat satılmıyor
    O zaman zaten uzak dur derim. Şarjının sana yeteceğini sanmam. Ben bile gün içerisinde şarja takma durumlarıyla karsi karşıya kalabiliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam 5s 32gb alacağım fakat hiçbir yerde yok cihaz sadece Avea'da var o da kazık tamamen 24*163 istiyor.
    Teknosa tükendi , Vatan stokta yok , Bimekste yazmamışlar bile. Ne yapacağım ben alamayacağım sanırım ? (2. el alamam)

Hocam 32 gn pahaliya gelir size 32 gb 5s alana kadar 6 ile aralarindaki makas daraliyor.

Bence 6 dusun tertemiz hatasizlari bulman cok kolay

• pro-black kullanıcısına yanıt
    Nakit almayacağımdan 2.el imkansız hocam. Hiçbir yerde 5S 32GB model yok hocam. 16gb var sadece 64 de yok

• Alınır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: widf

çizik vurugu geçtim de üç tane fotodan telefonun kasadan ayrildigini falan gören gözlerinizi tebrik ediyorum ben bi göz doktoruna görüneyim en iyisi.

32 gb 1250 tl

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-hatasiz-sorunsuz-5s-32gb-230023899/detay

16 gb 1150 tl

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-kiz-gibi-5-s-gold-tertemiz-230039804/detay

bunlar da paramparça cihazlar dimi?

iphone piyasasi da araba piyasasina döndü iyice. millet birbirinden gazi alip costurdukça costuruyor fiyatlari.

tamam 5s 1500 tl eder, hatta siz 1500 e alip 2000 e satarsiniz.

yurtdışı kayıtlı birader garantisi yok ezikleri var
    sıfırı 2.250 lira olan cihazın 1.100 1.250 liraya TEMİZ ini bulursun diyorsun ben ona şaşıyorum neyse iyi forunmlar

• quote:

Nakit almayacağımdan 2.el imkansız hocam. Hiçbir yerde 5S 32GB model yok hocam. 16gb var sadece 64 de yok

16 al o zaman hocam. 16 da isini gorur.

Ayrica apple in sitesinde 32 gb 5s 2.450 bu paraya 0 6 da bulursun.

• pro-black kullanıcısına yanıt
    Uzun süreli kullanımda 16gb düşündürüyor hocam şuan Z3Compactımda sd kart kullanmıyorum 16gb ama 12gb veriyor cihaz, 6gb boş yerim var iOS de durum nasıl olur bilmiyorum güncellerken falan sıkıntı çıkarabilir, iCloud kesinlikle kullanmam o da var. 2 yıl götürmesini istiyorum telefonun

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.