Şimdi Ara

Hala 5S Alınır Mı? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
2
Favori
1.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: blasterjaxx

Uzun süreli kullanımda 16gb düşündürüyor hocam şuan Z3Compactımda sd kart kullanmıyorum 16gb ama 12gb veriyor cihaz, 6gb boş yerim var iOS de durum nasıl olur bilmiyorum güncellerken falan sıkıntı çıkarabilir, iCloud kesinlikle kullanmam o da var. 2 yıl götürmesini istiyorum telefonun

20 uygulama 100 fotoğraf ve 20 mb lik mesaj kutusu ve sistem dosyalari ile 9.6 gb boş yerim var.

İos 9 yaklasik 3gb daha az yer kaplayacak.

16 gb bence iş görür. Ben alirken 64 gb almayi dusunuyordum ama suan iyi pisman olmadim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pro-black kullanıcısına yanıt
    Hocam şuan z3 Compact'ta 11.57gb Toplam Alanım var.
    Uygulamalar (müzik dahil müzik spotifyde) 4gb
    Resimler 200mb
    Diğer ıvırzıvırlar da 100mb yer kaplıyor.
    Kullanılabilir alansa 6.60gb

IPhone'da bize ayrılan alan ne kadar ?
  • quote:

Hocam şuan z3 Compact'ta 11.57gb Toplam Alanım var.
    Uygulamalar (müzik dahil müzik spotifyde) 4gb
    Resimler 200mb
    Diğer ıvırzıvırlar da 100mb yer kaplıyor.
    Kullanılabilir alansa 6.60gb

IPhone'da bize ayrılan alan ne kadar ?

12 gb.

Ama ios 9 la bu 15 gb olacak

32gb bulamıyorum 16 alacağım sanırım ama yeterli mi bilmiyorum kullanımım böyle sd kart yerim bozuk şuan ondan kullanmıyorum
     Hala 5S Alınır Mı?

• quote:

32gb bulamıyorum 16 alacağım sanırım ama yeterli mi bilmiyorum kullanımım böyle sd kart yerim bozuk şuan ondan kullanmıyorum
     Hala 5S Alınır Mı?

Hocam raht raht yeter. 16 gb almak icin hic kuskun olmasin.

Ama tekrar ediyorum. Eger 32 gb alcak butcen varsa zorla kendini 6 al.

2.499 a kliksa satiyor. Kesinlikle pisman olmazsin ama 5s te cok iyi telefon. İlla 5s dersen uzay grisi al

Hocam ekranı küçük olduğu için 5s istiyorum. 32gb ve 64gb hiçbir yerde bulamadım. 16gb de Vodafone da var şuan. Zaten fatura üzerine alacaktık. Nakit almayacağız yani. Kuşkum yeter mi konusuydu, madem iOS 9 ile hafifleyecek, almamak için bir neden yok. Fakat hocam 6s'in satışa çıkmasını beklemek boşuna mı olur? 6'nın fiyatı inecek diyorlar ama ne kadar doğru. 5s'e yansır mı bu fiyatlar?

• quote:

Hocam ekranı küçük olduğu için 5s istiyorum. 32gb ve 64gb hiçbir yerde bulamadım. 16gb de Vodafone da var şuan. Zaten fatura üzerine alacaktık. Nakit almayacağız yani. Kuşkum yeter mi konusuydu, madem iOS 9 ile hafifleyecek, almamak için bir neden yok. Fakat hocam 6s'in satışa çıkmasını beklemek boşuna mı olur? 6'nın fiyatı inecek diyorlar ama ne kadar doğru. 5s'e yansır mı bu fiyatlar?

Hocam illaki yansir ama operatörler hemen yansitirmi o var.

Şarj konusunda endiselerin vardi sanirim.

Ondanda endise etme. 12 saati raht görursun bi kac kucuk ayarla.

Teşekkür ederim hocam aynen şarj endişem kalmadı 16gb yeter mi endişem vardı 15gb bana hayli hayli yeter çok sağolun hocam

• Ben kullanıyorum. İlk çıktığı zaman alınmıştı. Şarj süresini 8:30 Kullanım olarak gören bir insanım. iOS 9 ile de güç tasarrufu modu geldikten sonra bal gibi olur. Bence uygun fiyata ve temiz bulursan kaçırma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeeTake -- 9 Eylül 2015; 0:16:24 >
  • Forumun sonyci fanboy kitlesinin cilgin calismalari sonucu millet bu cihazlari en iyisi falan sanip aliyor. Sonra bir aylik iki aylik yuzlerce ilan dolasip duruyor. Sonynin mobildeki basarisizligini,vasat cihazlarini kabullenemeyip cilginlar gibi onerilerde bulunuyorlar,insanlarda inaniyor. Gecilir hocam 5s e,sonynin kalin ,kaba, tasarim yoksunu,ayda bir eski nesile dusen telefonundan gecilir 5se.

• prydzsnare kullanıcısına yanıt
    Sony donanımsal olarak kötülemedim, bu cihaz beni hala götürür vaziyette. Malzeme kalitesi harika. Yazılımsal bir sıkıntım dahi yok. Telefonum ağır hasar aldı ve kasası bir daha eskisi gibi olmadı o yüzden değiştiriyorum hocam

Bir de hocam acaba 32gb 5s kaldırıldı mı? Hiçbir yerde yok

• quote:

Sony donanımsal olarak kötülemedim, bu cihaz beni hala götürür vaziyette. Malzeme kalitesi harika. Yazılımsal bir sıkıntım dahi yok. Telefonum ağır hasar aldı ve kasası bir daha eskisi gibi olmadı o yüzden değiştiriyorum hocam

Ben genel bir analiz yapmistim forumdaki sonyci kitle icin hocam,hic bir markanin fani bu kadar yersiz abarti ovgulerle cihazi millete aldirmaya calismadi onaydi mesajim. Butceniz nedir hocam ona gore diger alternatifleride dusunelim

Haklısınız hocam, özellikle Samsung tarafında forumda bu kitle çok fazla. Bütçeden ziyade küçük ekranlı bir cihaz istiyordum, stabil, 2 sene beni götürse yeterli. Buna da 5s uyuyor sadece

• quote:

Haklısınız hocam, özellikle Samsung tarafında forumda bu kitle çok fazla. Bütçeden ziyade küçük ekranlı bir cihaz istiyordum, stabil, 2 sene beni götürse yeterli. Buna da 5s uyuyor sadece

5sten baska pek alternatif yok gibi. Bir diger alternatif alpha 1100 tl civarinda,kaliteli malzemeli ve guclu donanimli. İphone a yetisebilmek icin yuksek maliyetli uretim yaptiklari icin uretimi durdu ama hala satiliyor,ancak samsung dusunmediginiz icin onermiyorum. 5s 32 teknomarketlerde yok gibi ama apple storeda durum nedir bilmiyorum. Birde sonucta iki senelik oldugu icin 2000 ustu vermek yerine sifir swap cihazlari cok daha uyguna bulabilirsiniz

• Apple dan şaşma bence kardeş

Aslında hocam androidden uzaklaşmaya çalışıyorum. İnanın geçen gün telefonun kilidini açamadım. Yazıyorum olmuyor yeniden başlatınca oluyor. Sonra tekrar kitliyorum yine açamıyorum yine yeniden başlatıyorum. 10 aylık telefon şuan ilk kez bunu yaşadım. Sanırım androidin lagları başlamaya başlıyor. Hele Samsungun müthiş cihaz desteği bir başka :'(

• quote:

Aslında hocam androidden uzaklaşmaya çalışıyorum. İnanın geçen gün telefonun kilidini açamadım. Yazıyorum olmuyor yeniden başlatınca oluyor. Sonra tekrar kitliyorum yine açamıyorum yine yeniden başlatıyorum. 10 aylık telefon şuan ilk kez bunu yaşadım. Sanırım androidin lagları başlamaya başlıyor. Hele Samsungun müthiş cihaz desteği bir başka :'(

Klasik android sorunlari iste hocam,marka model farketmiyor. Siz ekrana koalanin resmini arka planada parcasini koyun,ekrani acmaya calisirken caniniz sikilmasin
    Saka bir yana edmci kardesim aliyorsan 5s al ama 1500 den de fazla verme

Ahahhaahaha hocam ya İkinci el maalesef alma şansım yok hocam operatör üzerinden ya da vatan'dan düşünüyoduk

• quote:

Ahahhaahaha hocam ya İkinci el maalesef alma şansım yok hocam operatör üzerinden ya da vatan'dan düşünüyoduk

Anladim hocam,hayirlisi olsun o zaman,netlesince editlersiniz.
    İyi forumlar

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.