Şimdi Ara

Hakkaride şehitlerimiz var..*şimdi de ığdır.. (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
624
Cevap
7
Favori
14.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aklınca işid sempatizanlığı yapacaksın ama: BECEREMİYORSUN!

Daha düne kadar Ayn-el İslam dediğiniz yere geçmişin Kobani diyorsun.

Bari şu İslami terimleri kullanmayın. Hizmet ettikleriniz belli iken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zıplayan fil

Aklınca işid sempatizanlığı yapacaksın ama: BECEREMİYORSUN!

Daha düne kadar Ayn-el İslam dediğiniz yere geçmişin Kobani diyorsun.

Bari şu İslami terimleri kullanmayın. Hizmet ettikleriniz belli iken.

Şeref yoksunlarının dolu olduğu yere onların tabiriyle itam ederim id orayı ele geçirmeden o isim kullanılmaz şuanda islamla alakası bile yok oranın

Ayrıca kentin şuanda resmi adı Aynal Arab önce bunu öğren

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProHookBlitz -- 7 Eylül 2015; 12:03:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reid Rider

quote:

Orijinalden alıntı: Devian

quote:

Orijinalden alıntı: xmxksk

Getir ohali, indir özel harekatı askeri sokağa tunceli , diyarbakır, şırnak ağzından pkk kelimesi çıkanı saçlarından sürükleyerek al içeri ne ölüsü ne dirisi bir daha haber alınamasın önce şehirdekileri temizle itler korksun bi. Dağa taşa bomba atıpta geniş çaplı operason masallarını yemiyoruz artık

o zaman şehit sayımız bırak 30 u 50 yi 1000 li sayılara çıkar çünkü halk destek veriyor pkk ya.Ya ordaki sivilleri evleri halkı vurucaksın bombalıcaksın ki yapamassın , yada masada çözülecek bu iş.Bu iş savaşla çözülmez.30 yıldır tsk sayısı 5 ila 10 bin arası değişen pkk yı bitiremedi.Max sayısı 10.000 idi pkk nın en azılı döneminde 10.000 ne yahu saraçoğlunun kale arkası anca düşün o kadar kişiyi 500.000 aktif askerli tanklı f16 lı tsk bu adamları 30 senede bitiremedi sen şimdi mi bitirebileceğine inanıyorsun ? Turkiyenin %15 %20 halkı bu insanlara destek veriyor.İçimizde yani baska ülke deği ki gidelim savaşalım.3 şansın var .. Ya o bölgeyi vereceksin alın defolun sizin olsun diceksin ki veremessin ... Ya orayı kentleri ağır bombalayacaksın ki yapamassın avrupa dibinde izin vermezler turkiyeye çok agır yaptırımlar olur.. yada masaya oturacaksın bu adamlarla başka şansımız yok.

PKK'nın istediği şeyler açıkça belliyken, bunlarla masaya oturup konuşmak; alın istediğinizi size veriyoruz demektir.

o zaman bir 50 yıl daha belki 100 yıl daha , yüzlerce belki binlerce askerimizi / sivilimizi kaybedicez.Belki senin oglun veya benim oglum bundan 20 sene sonra orada öldürülecek.. Değer mi ? Sadece bizim insanımız değilki kürtlerde kandırılıyor... İnsan anasının karnından kötü veya terorist olarak doğmazki.. Beyinlerini yıkıyorlar çocukların.Buna artık nasıl olursa olsun son vermek lazım toprak vererek değil tabiki ama bi şekilde son vermek lazım savaşla bitmez bu..

• ProHookBlitz P kullanıcısına yanıt
    Ben biliyorum sıkıntı yok. Farkındaysanız bu konu sizin "kobani" demeniz ile başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zıplayan fil

Ben biliyorum sıkıntı yok. Farkındaysanız bu konu sizin "kobani" demeniz ile başladı.

Neden dediğimi söylediğime göre sıkıntı yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProHookBlitz -- 7 Eylül 2015; 12:06:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnurFB1453

Bir jammer kaç asker eder ulan !!

Jammer artık ise yaramıyor teroristler kablo kullanıyor artık.
    Tek çare o eypleri gomdurmemek.yada sürekli istihbarat almak.cok mu zor birilerini sivil sekilde bolgeye yerlestirmek istihbarat almak.bu yöntem kırsalda olmasada sehir içinde ise yarar.

• böyle rezillik olur mu ya, nerdeyse 1 gün geçmiş olaydan hala resmi bir açıklama yok, kaç şehit kaç yaralı kaç kayıp var kardesim? ne var bunda gizleyecek, millet merak ediyor, genelkurmay da sarayın emrine mi girdi arkadaş, bu ülkede bağımsız özgür bir kurum kalmadı mı kardeşim, vay halimize...
  • ŞEHİT VE YARALI SAYISINI AÇIKLAMAKATAN DEĞİL UTANÇLARI, SAYISI BELLİ OLMAYAN KAYIP YANİ PKK NIN ELINE DÜŞMÜŞ ESİR ASKERLER VAR BİLGİSİNİ ALDIK. DAHA KAÇ ASKER ESİR DÜŞMÜŞ BUNU BİLMİYORLAR NET OLARAK. VE NASIL AÇIKLAYACAKLAR ÖZEL HAREKATÇILARDAN ESİR DÜŞMÜŞ DİYE ..

ÇOK BUYUK FIYASKO BU BENCE. TERORISTLER ULKEDE ONLARCA (SAYI NET DEGIL) ÖZEL HAREKATCIYI ESIR ALMIŞ..

KEPAZELIK..
  • Son dakika: dün TSİ 17:40'ta yapılan hain saldırı sonrası, kayıp 12 askerimize sağ salim ulaşılmıştır...
    12 askerimize telsiz sarjlari bittigi için ulaşılamamıştı. Polis özel harekât timlerinin başarılı operasyonu ile askerlerimiz geri getirildi
  • Şu açıklamaları bekliyorum ; Bıçak kemiğe dayandı, sabrımız taştı, bize ordumuzun gücünü göstertmesinler.
  • Fatih Altaylı'da kendini kaybetmiş açıklamalarda bulunmuş.. Bu devletin düşmanı hiç bitmeyecek mi ?
  • Ne demiş?

• 3 milyon suriyeli ülkemize girdi kaçı PKK lı ??

220 bin kobanlili girmiş 80 bini geri dönmüş "kendi söyledi dün akşam" geri kalanı nerde ? kaçı Pkk lı?

dün konuşurkende "biz çözüm süreci barış süreci dedik , onlar silah yığdılar" dedi

kim sorumlu şimdi MERKEL mi !! ona mı hesap soracağız..devlet niye UYUDU..!!

al sana sınır güvenliği

Sınır Güvenliği Yok Terör Kol Geziyor! Eserinizle Gurur Duyun

http://forum.donanimhaber.com/m_106563362/f_//tm.htm#106563362

• Biri öbürüne bir şey söylüyor. O bir diğerine söylerken üzerine 5 katarak söylüyor. Resmi açıklama gelmeden galeyana gelmeyin. Dün 6 ile başlayan şehit sayımızı bu saatlerde 70 ' e çıkardılar. Her söylenene inanmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emc2xy

Ne demiş?

https://twitter.com/fatihaltayli/status/640809501323567104

Resmi açıklama gelmeden milleti kışkırtmış resmen.
  • arkadaşlar gece aldığım kesin olmayan bilgilere göre(devlet sagolsun hala bilinmezlik hakim)

-16 tane sehit var da diyen var 40 tane diyen de var
    -teroristlerin; sehitlerinizin ve yaralilariniz elimizde gelin alın diyen de var.

• Ntv'yi izliyorum şu an da. Adamı canlı canlı izlemesem 400 vekil olsa bu olmazdı hikayesine inanıcam ne çakal bunlar yav. Kese kese koymuşlar röportajı.

• abd ab tırsaklığından hiç bir halt yapamaz türkiye anca boyle göstermelik operasyonlar ozellikle almanya açık açık destek veriyor kürtlere, zaten yaş iş ezik dışa bağımlı ülkeyiz yapacak bişey yok dünyayı takmasak ekonomi batacak aş iş diye egede boğulan mültecilerden farkımız kalmaz ananız babanız eve ekmek götüremesin görürüm sizi ülkeden kaçalım diye yalvarırsınız....seçimden sonra yine çözüm süreci hortlatılır bura turkey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 7 Eylül 2015; 12:50:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emc2xy

Ntv'yi izliyorum şu an da. Adamı canlı canlı izlemesem 400 vekil olsa bu olmazdı hikayesine inanıcam ne çakal bunlar yav. Kese kese koymuşlar röportajı.

Oysa ki adam bir melek..

• OnurFB1453 kullanıcısına yanıt
    Melek şeytan bilemem, ama yanlış yaparak milletin fikrini değiştirmeye çalışmak da pek meleklik olmasa gerek. Tek zeki siz değilsiniz Tayyip'in bir şeyler karıştırdığından bende şüpheleniyorum ama şüpheyle birine laf etmem. Ntv'nin yaptığını görünce tepki verdim.

Akıllı olmak lazım biraz, her şeye zıplamamak lazım.

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.