Şimdi Ara

Hakkaride şehitlerimiz var..*şimdi de ığdır.. (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
625
Cevap
7
Favori
14.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sınırdan 400 kişi giriyor haberin olmuyor. Neye yarıyor senin öve öve bitiremediğin İHA ların.

Asker orda pusu yemiş hava bulutlu diye helikopterin kalkmıyor. Neye yarar milli diye yırtındığın atak ların.

Mayına dayanıklı diye boy boy reklam Yaptığın Araçların patır patır patlıyor. Neye yarar o zırhlıların.

O kadar reklamı yapılan bu aletlerin sadece oy için göz boyamadan ibaret olduğunu sanırım anlamıştır herkes. Artık kimse yok milli silahlarmış yok milli helikoptermiş diye ötmesin forumda. Neye yaradıklarını gördük hepsinin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • deoksiriboz1001 D kullanıcısına yanıt
    Başka bir ülkenin bir tabur askeri girse kayıp verince öğrencez girdiklerini ihalar sadece güneşli hava işe yarıyorsa atsınlar çöpe hepsini güvenlik zafiyeti olduğunu düşünüyorum çözüm süreci boyunca adamlar yeni militanlar kazandı örgüte ayrıca almanya gibi ülkeler teröristlerin eğitilmesinde rol oynadılar ve yeni nesil silahlarla güçlendirdiler ciddi bir operasyon olmadığı sürece şehit haberleri gelmeye devam edecek kuzey ırağa büyük bir askeri birliğin girmesi lazım şehir içindede pkklıların ve destekçilerinin evleri tespit edilip gözaltına alınmalı nazilerin yahudilere yaptığı gibi toplama kampı tarzı kamplar oluşturulmalı burada tutulmalı bunlara iyilik yaramıyor pişmanlık yasası vs. tarzı şeyleri kaldırıp ağır kanunlar çıkartacaksın bunlar başka türlü zayıflamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Razor Crest -- 7 Eylül 2015; 8:43:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dil-hun

Genelkurmaydaki arkadasim 22 sehit vsr diyor.insallah dogru degildir.

Aradan kaç saat geçti hâlâ acı haberi nasıl vereceğini düşünemediler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Niye net bir açıklama yok, şehit sayımız yüksek olabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    ne yani yapılmasın mı?
  • Şehit sayisi hakkinda bir gelişme var mı?
    Şehitlerimizin cansız bedenlerinin pkklıların kontrolünde olduğunu söyleyenler var, bunlar ne kadar doğru?

• El Pueblo Unido E kullanıcısına yanıt
    Facebookta bazı sayfalarda şehit sayısının 30'dan fazla olduğunu söylüyorlar kobraları patlattıktan sonra doçka tarzı ağır silahlarla geriye kalan timlere saldırmışlar hava şartlarını bahane göstererek hava desteğinin gelmemesi akıllarda soru işareti bırakıyor.
  • Yarım saat önce işyerimin yakınında bir adama araba çarptı herkes yardıma koştu. Herşeyi bir yana bırakıyorum ordaki siviller askeri polisi bırakın orda bir can alınacak nasıl ihbar etmezsiniz,nasıl yardım etmezsiniz bu saatten sonra ırkçı mı olalım bizde?? Ulan sokakta yaralı kuş görsek onlarca kişi bir şekilde çatıya çıkarırız!! Gece uyuyamadım nasıl insanlık ?Biz yerde yatan Kürt mü Türk mü bakmayız biz böyle bir milletiz!!Sinirlerim çok bozuk anlatamadım belki
  • Yüzlerce hatta binlerce asker ailesi şuanda "acaba bizimkide var mı" diyip kara kara düşünüyor. Yazıktır günahtır. Amacınız nedir ?
  • Önce meclis temizlenmeli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Barbossa.

ne yani yapılmasın mı?

Yapıldın ama adam gibi yapılsın. AKP bize yaptığı gibi sadece göz boyama için çürük işe yaramaz aletler bize kakalanmasın.

Çürük işe yaramaz değil ki. Yapılan tüm donanımlar sınıfında dünya standartlarında. Bu arada AKP li değilim ha yanlış anlaşılmasın. Sadece çok detaylı bilgiye sahibim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barbossa.

Çürük işe yaramaz değil ki. Yapılan tüm donanımlar sınıfında dünya standartlarında. Bu arada AKP li değilim ha yanlış anlaşılmasın. Sadece çok detaylı bilgiye sahibim.

Kardeşim HAKLI olabilirsin ama o zaman da bunların Komutanları demek ki hiçbirşey bilmiyor ve yetersiz tipler. Elin amerikalısı gecenin Yarısı ses bile çıkarmadan terörist liderini alırken bizim araçlar nasıl bir standartta da bulutlu havada kalkmıyor.

• Fuat Avni twit atmış.30 diye.
    İnşallah doğru değildir.
  • Kayıpların çok olmasının bir nedeni de Almanya gibi ülkelerden adlıkları üstün silahlar, zırhlı araçları çok kolay parçalıyorlar.

Ayrıca Amerikan askerlerinden eğitim alıyorlar, bizzat bir eğitim veren Amerikan görmüştüm bir yabancı haber sitesinin yorumunda gururla anlatıyordu, dolaşırken denk gelmiştim.Blackwater falan yazıyor bazı sitelerde ama bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jeodempp -- 7 Eylül 2015; 9:48:14 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hani lan nerde bu insansiz hava araci iste kenndi yaptigimiz tank cok guclu zirhlari yalanmi lan hepsi

• rfssfr kullanıcısına yanıt
    O hesap başka. Asıl fuatavni 3 gündür tek kelime etmiyor. Zaten başka hesapları rt etmesinden belli.

• Bir jammer kaç asker eder ulan !!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi seçim olsa bu konu da siyaset konuşulsa hepiniz saniyede 3 mesaj atardınız. Bu kadar şehit verildi şimdi sesiniz çıkmasın. Hepiniz zavallısınız. En başta azmettiricileri başa getirenler, daha sonra faaliyeti hayata geçirenleri meclise soktuğunuz için

Hocam zaten o milli denilen aletlerden çok az üretiliyor daha. O patlayan araçlar muhtemelen yeni üretilenler değil. Zırhlı dediklerine bakma hepsi zırhlı zaten. Kim bilir kaç senelik araçlarla gönderiyolar askerleri oraya.

Komutanlar hakkında dediğine de katılıyorum. Ne olursa olsun böyle şeylerin izahı olamaz. Tamam hava şartları elverişsiz olduğı için İHA'yı gönderemeyebilirsin. Ama gönderemediğin halde neden askerleri yoluna devam ettiriyorsun. Beklet orada. Veya başka bir şey yap
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.