Şimdi Ara

Hakkaride şehitlerimiz var..*şimdi de ığdır.. (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
625
Cevap
7
Favori
14.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sosyal medyadaki zirvalara inanmayin yok dockalardan hava destegi gelemiyormus yok su yok bu... Taraflar yanlis bilgilerle birbirlerini gazlamayi severler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drandanmete

quote:

Orijinalden alıntı: NaturalBornKillah

quote:

Orijinalden alıntı: drandanmete

Arkadaşlar vallaha dayanmıyorum size ağır AKP'li beyni yıkanmış arkadaşımın face hesabını atıyorum alın nolur, naparsanız yapın ben bu çocuğu Beylikdüzün'de görürsem öldürmeye teşebbüs ederim! Açık açık her fırsatta "Padişahim çok yaşa" dediğini gördüğüm, ağır tahrik içerikli paylaşımları olan, ağır AKP ve Erdoğan hastası birisidir.https://www.facebook.com/profile.php?id=1345306573&fref=ts

Boşver dostum bizim Beylikdüzü zaten CHP nin barınamaz fazla böyleleri anca klavye başında Profilinde Bursa yazıyor bende Bursa'dayım şuan üniden dolayı Bursa tam heterojen kim ney anlamıyorsun.

İşin kötüsü bu şerefsiz benim ilkokul arkadaşımdı eskiden böyle değildi yıllar sonra fark ettim Atatürk'e laf etmesinden, kesinlikle beyninin yıkandığını düşünüyorum hep senelerin hatrına arkadaş kaldım ama az önce sildim yoksa anasına avradına yedi ceddine sövecektim.

İyi yaptin hic haberin olmasin o insanlarindan cunku kaldirilacak gibi degiller o tiplerin beyinleri olduguma hic inanasim gelmiyor.

• Yok neymiş 50 ton yakıt kalmış TSK Tabur, Karakollara lojistik destek sağlayamıyormuş. Örgüt liderleri ablukaya almış ulan buna inanıyorsanız gidin çöpe atın kendinizi. Bu beyin özürlülerin yazdıklarına inanmayın. Bu sabaha uyanmak çok kötü olacak. Canımız yanacak hepimizin gelecek haberlerden ancak dediğim gibi en azından şu gerizekalı haberlere prim vermeyin. Cayır cayır terörist gebertiliyor...

• Demekki bunca zamandır terörist vuruyoruz diye gene dağı taşı vurmuşlar

• Pkk saldırıyor bir kesimde bunu temel alıp cb. ve
    bb. ye saldırıyor çok önemli bakın bu kesimden pkk olmasa ses çıkamıyor pkk nezaman saldırırsa bunlarda saldırıya başlıyor dh nin yarısıda bunlardan oluşuyor kk gibi.

Her terör örgütünün hayalidir bu aslında onlar saldırıyı yapar ülkenin bir kesimide medyasıyla siyasi partisiyle yandaşıyla onların saldırdığı ordunun komutanına saldırır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 7 Eylül 2015; 6:09:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hulux

Pkk saldırıyor bir kesimde bunu temel alıp cb. ve
    bb. ye saldırıyor çok önemli bakın bu kesimden pkk olmasa ses çıkamıyor pkk nezaman saldırırsa bunlarda saldırıya başlıyor dh nin yarısı bunlardan oluşuyor kk gibi.

Senin kafan iyi galiba. Uyuyamadın herhalde. Kendisi cıktı konuştu, kendi söylediği laflar üzerine kıyamet koptu. Bunu anlayamıyorsan siyaset konuşma bence.

• Bu ülke huzura kavuşmak isterse hdpkk ve Kürtlerden kurtulmalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Genelkurmaydaki arkadasim 22 sehit vsr diyor.insallah dogru degildir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • "400 goygoyu" pkk lı teröristlerin ve sempatizanların kendilerini milletin önünde temize çıkarmak için uydurdukları bir safsatadır.

Kökleri kazınacak. Başka çare yok.
  • Şerefsiz pkk yi besleyen, barındıran tüm ülkeler vurulmali, ibreti alem olsun seviyesinde zarar verilmeli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Şerefsiz pkk yi besleyen, barındıran tüm ülkeler vurulmali, ibreti alem olsun seviyesinde zarar verilmeli.

Misal Almanya bunu yapıyor, Amerika destek veriyor, nereye vuracaksın bu adamları, ekonomini 2 dakikada çökertip eline verir. Heleki bu denli aciz bir yönetim var iken. profile siyah kurdela asar sosyal medya o kadar. malesef böyle.
  • Bu iş barışla iyi niyete cozulmez İnceldiği yerden kopacak önce temizliği ankara İstanbul da sonra g. Doğuda ardından kandilde yapacaksın. Bunu yapacak hükümet ve TSK su an yok ama halk 1 kasda bu işi yapacak insanları seçerse o zaman olur. Ben gönüllü bu savaşa giderim.

• quote:

Orijinalden alıntı: magrofon

İsrailin gazzeye ördugu gibi doguya butun sinir hatti boyunca beton duvar örulsun. Sonra termal kamelarlar ile sinir guvenli saglansin bu bolgeyi tarayacak izleyecek ekip olusturulsun... Sonra icerde doguda ruhsatsiz butun silahlara el konulsun bak bakalim oluyormu bir daha boyle eylem.. Sinir guvenligi sifir anasini satayim..

Yavas minecraft degil bu

• quote:

Orijinalden alıntı: Mağdur Adam

quote:

Orijinalden alıntı: magrofon

İsrailin gazzeye ördugu gibi doguya butun sinir hatti boyunca beton duvar örulsun. Sonra termal kamelarlar ile sinir guvenli saglansin bu bolgeyi tarayacak izleyecek ekip olusturulsun... Sonra icerde doguda ruhsatsiz butun silahlara el konulsun bak bakalim oluyormu bir daha boyle eylem.. Sinir guvenligi sifir anasini satayim..

Yavas minecraft degil bu

Niye İstanbul 120 tane AVM yapana kadar bunu da yaparsın.
  • Getir ohali, indir özel harekatı askeri sokağa tunceli , diyarbakır, şırnak ağzından pkk kelimesi çıkanı saçlarından sürükleyerek al içeri ne ölüsü ne dirisi bir daha haber alınamasın önce şehirdekileri temizle itler korksun bi. Dağa taşa bomba atıpta geniş çaplı operason masallarını yemiyoruz artık
  • Bizim halkımızın en iyi yaptığı şey unutmaktır. Bu olay da unutulucak görün bakın, uyu Türkiye uyu...

• İlla ki füze atılacak değil. Abd'de Siyahilere Kızılderililere; silah, eğitim ve örgütlenme desteği verilerekte yapılabilir. Almanya içinde Türkler örgütlendirilerek yapılabilir.
    Ama dediğiniz gibi yönetim sıkıntımız var.

• Burası çukurca Köpekler bizi nerden izliyor görün Saldırının yapıldığı yer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DOMIX -- 7 Eylül 2015; 8:24:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmxksk

Getir ohali, indir özel harekatı askeri sokağa tunceli , diyarbakır, şırnak ağzından pkk kelimesi çıkanı saçlarından sürükleyerek al içeri ne ölüsü ne dirisi bir daha haber alınamasın önce şehirdekileri temizle itler korksun bi. Dağa taşa bomba atıpta geniş çaplı operason masallarını yemiyoruz artık

Kesinlikle katılıyorum hocam. Ohal yapılacak ve dağ, taş değil bu şehirlerdeki evler, aileler didik taranacak, sorgulanacak kim ne derse desin...

• quote:

Orijinalden alıntı: xmxksk

Getir ohali, indir özel harekatı askeri sokağa tunceli , diyarbakır, şırnak ağzından pkk kelimesi çıkanı saçlarından sürükleyerek al içeri ne ölüsü ne dirisi bir daha haber alınamasın önce şehirdekileri temizle itler korksun bi. Dağa taşa bomba atıpta geniş çaplı operason masallarını yemiyoruz artık

zaten hükümet içinde bu işlerden para kazananlar var, yapmazlar. açık ve net.
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.