Şimdi Ara

Hakem faciası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
1.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alanya ligden düşerse bunun hesabini kim verecek

Rezillik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

Yanlış görmüş düzeltmişim işte. Dediğim gibi sen beni pek tanımamışsın benim bu bölümlerde yöneticilik yapmamı isteyen galatasarayın kemik yazarlarıydı yönetime onlar tavsiye etti. Hatta nevzade de şampiyonluk kutlamıştık ama gs bölümünün şimdiki gelinen durumu senin gibi üyeler.

Alıntıları Göster
    Sen git kendi bölümünle ilgilen az. Bak maç kazandık küfür ediyorlar millete, hakaretler, fetöcüler cartlar curtlar. Ana konunuzda hemde. Onları görmezsin ama anca beni görürsün. Sen bizim bölümümüze kurban ol, en azından millete terörist diyip, küfür etmiyoruz Allaha şükür.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Sen git kendi bölümünle ilgilen az. Bak maç kazandık küfür ediyorlar millete, hakaretler, fetöcüler cartlar curtlar. Ana konunuzda hemde. Onları görmezsin ama anca beni görürsün. Sen bizim bölümümüze kurban ol, en azından millete terörist diyip, küfür etmiyoruz Allaha şükür.

Alıntıları Göster
    Ne yazarsan yaz benim için hükmü yok keza futbolla yada sistemle ilgili pek yazını görmedim genellikle bjk ilgili paylaşımlarda bulunuyorsun mesala son gördüğüm 195... yıllarda oynanan beşiktaş v real maçı gibi. Futbolla ilgili konuşmak istersen saatlerce konuşurum samımiyetime inan ama diğer konulara girmek istersen alıntılamazsan sevinirim keza cevap vermeyeceğim.

Ben zaten kendi bölümümdeyim sen dışardan geliyorsun farkındasın sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 21 Nisan 2018; 21:37:24 >

• Hakem faciası

• Beyler siz doğru maçı izlediğinize emin misiniz? Ne hakemi ne faciası Alper,Kemal. Gözünüzle izleyin şu maçları

• Hakemler kötü olabilir mi? Cüneyt Çakır'ın en iyi hakemi olduğu bir camiadan ne bekliyorsunuz ki? Adam ne gördü de ofsayt verdi anlayamadım? Sonraki pozisyonu nasıl görmedin be adam? O "8" ve "2" numaraya neden hiç kart vermiyorsun? Saçma sapan bir maçtı kısacası.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PayneKillers

Paylaşım için teşekkürler, kendi başkanları kendilerine gereken cevabı vermiş.
  • Evet hakem kırmızı ve penaltıyı yedi.AMMAAA Galatasaray aleyhine de aynı şeyler yapıldığında rezalet dediyseniz,kendi takımınız kollanırken rezalet dediyseniz konuşun eğer böyle profilde biri değilseniz bize de sizin dediğiniz gibi KUDURURUN demek düşüyor.3 büyükler daima kollanıyor kendine yapılırken iyi rakibine yapılınca tü kaka olunca bi anlamı kalmıyor söylediklerinizin.Ben hem oynadığımız oyundan hem de hakem sayesinde aldığımız puandan utandım.Takım bağımsız 3 büyükler için bu tür durumlarda denilecek tek şey "atı alan Üsküdar'ı geçti oluyor maalesef.3 gol attık ama kesinlikle Alanya'nın hak ettiği minimum 1 puandı.

• başladılar yine. biz cevaplarını verdikçe susmuyorlar. :d
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellkatze

Evet hakem kırmızı ve penaltıyı yedi.AMMAAA Galatasaray aleyhine de aynı şeyler yapıldığında rezalet dediyseniz,kendi takımınız kollanırken rezalet dediyseniz konuşun eğer böyle profilde biri değilseniz bize de sizin dediğiniz gibi KUDURURUN demek düşüyor.3 büyükler daima kollanıyor kendine yapılırken iyi rakibine yapılınca tü kaka olunca bi anlamı kalmıyor söylediklerinizin.Ben hem oynadığımız oyundan hem de hakem sayesinde aldığımız puandan utandım.Takım bağımsız 3 büyükler için bu tür durumlarda denilecek tek şey "atı alan Üsküdar'ı geçti oluyor maalesef.3 gol attık ama kesinlikle Alanya'nın hak ettiği minimum 1 puandı.
    Heh.. bunu demeye gelmiştim ağzınıza sağlık hocam. Bilirkişi getirelim bjk ve gs nin sezon başından beri hakem lehine hakem hatalarının etki ettiği puanları toplasın.. tarafsızca yapacaksa buyursun burdaki bjkli bir arkadaşımız yapsın. Bjk daha puan toplamış olamaz, herşeyine iddasına girerim.

• 1-Pozisyondan önce hakem elini kaldırıyor , olay sonra gerçekleşiyor.Yani verilmiş bir penaltı ,daha sonra ofsayt gerekçesiyle iptal edilmiş bir penaltı yok

2-Yeni kurallar gereğince , çok ağır kusur olmadığı sürece FİFA" bir suça 2 ceza olmaz" diyerektek kırmızı+penaltı olmazdı, sarı+ penaltı olurdu.

3-"Alanyayı diri diri doğradılar" diyorsun da 5 metre önden ofsayttan gol atacakken muslera çıkardı ,Mustafe Denizli ,Alanya'nın penaltısına "verilmeyebilir" dedi mesela.

ama kabahat sizde değil, 2-0 dan eldeki maçı 2-2'ye getiren topçu sürüsünü sopalayacaksın. Böyle aptallık yapıyorlar zaten hazır pusuda bekleyen heriflere malzeme veriyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 21 Nisan 2018; 22:43:28 >
  • Adamlar hakem desteği olmadan mac kazanamıyor deplasmanda, Alanya ya yazık oldu küme düşecekler belki bu maçla.

• quote:

Orijinalden alıntı: Logan1990

Heh.. bunu demeye gelmiştim ağzınıza sağlık hocam. Bilirkişi getirelim bjk ve gs nin sezon başından beri hakem lehine hakem hatalarının etki ettiği puanları toplasın.. tarafsızca yapacaksa buyursun burdaki bjkli bir arkadaşımız yapsın. Bjk daha puan toplamış olamaz, herşeyine iddasına girerim.

Alıntıları Göster
    O dediğiniz bir beşiktaş, galatasaray taraftarı gözü eğer olurda olmasını istemem alanya 1/2 puan farkla düşerse ne diyeceksiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForeverMetal

Adamlar hakem desteği olmadan mac kazanamıyor deplasmanda, Alanya ya yazık oldu küme düşecekler belki bu maçla.
    Hakem desteği olmasa ilk 3 e bile giremezdi senin takımın. Çokta düşünürmüş Alanyayı bak sen.
  • Hakemler ofsayt bayrağını çok geç kaldırıyor. Bu pozisyonda başta kaldırsa Muslera'nın hareketi olmayacaktı. Böyle bir pozisyonda futbolcu da sakatlanabilir.

Tabi bu pozisyon açıkça ofsayt değildi.

• quote:

Orijinalden alıntı: AsterixOburix

Hakemler ofsayt bayrağını çok geç kaldırıyor. Bu pozisyonda başta kaldırsa Muslera'nın hareketi olmayacaktı. Böyle bir pozisyonda futbolcu da sakatlanabilir.

Tabi bu pozisyon açıkça ofsayt değildi.
    Kararsız kaldıysan oynat deniliyor belki çelişkide kaldı. Bu arada sizi tebrik ederim dürüst konuşan rakip taraftar görmeyeli çok oldu. Bu arada onların atamadığı pozisyon devam etti ama ofsayt.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 21 Nisan 2018; 23:44:4 >
  • fb ve bjkliler siz önce perşembe günü yaptığınız rezillikleri açıklayın. Birinizin hocası kafasına peruk geldi diye dikiş attırmış diğerinin taraftarı maçı katletmiş. Sizin yüzünüzden EURO 2024 için yapılan o kadar çalışma boşa gitti hâlâ buraya gelmiş vebal filan yazıyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

O dediğiniz bir beşiktaş, galatasaray taraftarı gözü eğer olurda olmasını istemem alanya 1/2 puan farkla düşerse ne diyeceksiniz.

Alıntıları Göster
    Hocam hiçbir şampiyonluk ve küme düşüş 1 puandan olmaz. Bu benim genel futbol görüşüme aykırı.. lig müsabakası bir kupası müsabakası gibi değildir bana göre.. finalde kupa kaybedilir, ancak şampiyonluk sezon içinde yapılan puan kayıplarından ibarettir. Küme düşüş ile şampiyonluk değerlendirmem de aynıdır. 4 takım şampiyonluk için çekişiyor ve inanın bana kim kaybederse kaybetsin, son maçta değil sezon içinde kaybettiğinin farkına varacaktır herşey bittiğinde.

• quote:

Alıntıları Göster
    Sezon başında konu açtılar güya takip için. Ne olduysa 3 5 hafta sonunda vazgeçtiler konuyu güncellemekten neden acaba? Bu sezon hepi topu 2 bilemedin 3 ciddi lehimize hata olmuştur, son hatırladığım ofsayttan attığımız goldü bundan haftalar önce. Hadi tekrar açalım sezon başından beri tüm hataları

• quote:

Hocam hiçbir şampiyonluk ve küme düşüş 1 puandan olmaz. Bu benim genel futbol görüşüme aykırı.. lig müsabakası bir kupası müsabakası gibi değildir bana göre.. finalde kupa kaybedilir, ancak şampiyonluk sezon içinde yapılan puan kayıplarından ibarettir. Küme düşüş ile şampiyonluk değerlendirmem de aynıdır. 4 takım şampiyonluk için çekişiyor ve inanın bana kim kaybederse kaybetsin, son maçta değil sezon içinde kaybettiğinin farkına varacaktır herşey bittiğinde.

Alıntıları Göster
    Lig'in ortalarında ben bu yorumu yapsan sizde bu şekilde cevap verseniz hak veririm ama sonuna geldik. Artık bırakın puanı, atılan gollerin önemli olduğu durumdayız. maalesef size pek katılmıyorum.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.