Şimdi Ara

Hakem faciası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
1.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alanyayı diri diri doğradılar. muslera kırmızı+ penaltı verılmedı maç döndü gs öne geçti nerde hak hukuk yazıklar olsun

• Bu sezon nedeyse ilk defa Galatasaray lehine böyle hatalar yapıldı, sezon başından beri hakemlerle 15 puan bıraktıysak 2 puanı bu maç böyle aldık.

Sezon başından beri ağır şekilde doğranmamıza rakibiz diye ses çıkarmadığınız için bir maçta yapılan hatalar için hak hukuk muhabbeti yapmanız çok saçma. Bi düzine puanı hakemlerle verirken çıkmayan sesinizi bu maç için yormayın.
    Beşiktaş'ın 2 sezondur hakemlerle nasıl beleş puanlar aldığı ortadayken bu muhabbeti yapmanıza samimi değil.

Bu arada unutmadan şampiyon Galatasaray.
  • Rezalet...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 21 Nisan 2018; 21:2:23 >
  • Doğranan biziz. Musleranın pozisyon ofsaytın BABASI

Verilmeyen ofsaytlar gol olmadı Allahtan. Hakem iyi yırttı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sezon lehimize yapılan belki 2. Hata falandır. Sizin lehinize yapılan hataları saymayı bıraktık daha ilk yaridan.

Ayrıca potur iki yılın eyyamina say yoksa bu gece uyku girmez gözlerine. Haftaya zaten uyuyamayacaksin sinirden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

Rezalet...
    Kendi maçların için bir tane hakeme şöyle rezalet dedin mi? Sizin 2 senedir yararlandığınız hakem rezaleti 1 maç bize yapıldı işte. İyi oldu iyi, en güzel gününüz böyle olsun.
  • Bize de ofsayt vermedi gol yiyorduk az kalsın ona konuşan oldu mu hiç? Sen sallamaya devam, biz şampiyonluğa devam Potur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Kendi maçların için bir tane hakeme şöyle rezalet dedin mi? Sizin 2 senedir yararlandığınız hakem rezaleti 1 maç bize yapıldı işte. İyi oldu iyi, en güzel gününüz böyle olsun.

Alıntıları Göster
    Senin güzel demen durumu özetliyor zaten.
  • Resmen hakem alanyayı doğradı
  • Böyle rezil hakem görmedim ligin kaderini değiştirdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Senin güzel demen durumu özetliyor zaten.

Alıntıları Göster
    Senin çamur atmanda özetliyor. Devam et böyle.
  • Türk hakemleri kimin şampiyon olup olmayacağını belirliyor resmen.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: capo di capi

Türk hakemleri kimin şampiyon olup olmayacağını belirliyor resmen.
    Türk hakemleri değil. Yusuf Namoğlu gibiler belirliyo
  • Ligde en az faulu yapıp en çok kart gören takım bilin bakalım kim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Senin çamur atmanda özetliyor. Devam et böyle.

Alıntıları Göster
    Beni pek tanımamışsın bizim lehimize olan durumlarıda çokca yazdım başlık da istiyorsan bir kaç mesaj çıkarayım. Sende bir dengesizlik fanatiklik görüyorum keza şampiyon olduğumuzda beşiktaşı ve beni tebrik etmiştin, yanılıyormuyum ? Şimdi bizimle mücadele edince o yıllar için hakem diyorsun. Beşiktaşla ilgili kompleksini bir yenemedin sevgili kardeşim altı üstü oyun bu.
  • Fazia

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strong mind strong body -- 21 Nisan 2018; 21:19:19 >
  • Beşiktaşlıların hakem nedeniyle başka bir takımı eleştirmesi beni bile utandırdı aç sene başındaki 2. ve 3. haftadaki maçlarınızı izle birdaha konuşmazsın burada
  • quote:

Orijinalden alıntı: strong mind strong body

Fazia

Ulan yarıldım

• quote:

Beni pek tanımamışsın bizim lehimize olan durumlarıda çokca yazdım başlık da istiyorsan bir kaç mesaj çıkarayım. Sende bir dengesizlik fanatiklik görüyorum keza şampiyon olduğumuzda beşiktaşı ve beni tebrik etmiştin, yanılıyormuyum ? Şimdi bizimle mücadele edince o yıllar için hakem diyorsun. Beşiktaşla ilgili kompleksini bir yenemedin sevgili kardeşim altı üstü oyun bu.

Alıntıları Göster
    Bende sende görüyorum. En basit örnek, bu sene Gs maçında Musleranın bir hava topu pozisyonu oldu, topa uzanırken müdahale etti foul çalındı. Sen buna gol demiştin mesela. O pozisyona gol diyen adam ya fanatiktir ya futbol cahilidir. Maç bitince de yanlış görmüşüm falan filan yazdın. Sen benden daha fanatiksin ama süslü yazarak kapıyorsunuz işte. Senin adminlik zamanı yaptığın işleride biliyoruz geç o fanatik işlerini.

• quote:

Bende sende görüyorum. En basit örnek, bu sene Gs maçında Musleranın bir hava topu pozisyonu oldu, topa uzanırken müdahale etti foul çalındı. Sen buna gol demiştin mesela. O pozisyona gol diyen adam ya fanatiktir ya futbol cahilidir. Maç bitince de yanlış görmüşüm falan filan yazdın. Sen benden daha fanatiksin ama süslü yazarak kapıyorsunuz işte. Senin adminlik zamanı yaptığın işleride biliyoruz geç o fanatik işlerini.

Alıntıları Göster
    Yanlış görmüş düzeltmişim işte. Dediğim gibi sen beni pek tanımamışsın benim bu bölümlerde yöneticilik yapmamı isteyen galatasarayın kemik yazarlarıydı yönetime onlar tavsiye etti. Hatta nevzade de şampiyonluk kutlamıştık ama gs bölümünün şimdiki gelinen durumu senin gibi üyeler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 21 Nisan 2018; 21:29:39 >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.