Şimdi Ara

Hakaret suçundan hapse giriyorum- (sicili yaktık elleaam) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
349
Cevap
20
Favori
37.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • forum da öyle insanlar dan bolca yer alıyor, keşke herkes şikayet etse de genel bir temizlik olsa. Özellikle çok genç kesim kendisine gelen en ufak farklı yoruma rıneıovıreıvboerv,ervq

• Şimdiden Allah kurtarsın kardeş, hapishanede 1 hafta yattıktan sonra kafan fabrika ayarlarına döner ne yaptım ben dersin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bi ara güvenliktim. Avm olsun, şantiye olsun, otel olsun, kadın her yerde kollanıyor her yerde kayırılıyor. Çalıştığım otelde 6 güvenlik vardı. En tecrübeli olan ben olmama rağmen içimizdeki tek kıza ayın personeli ödülü verilmişti. Ödülü veren genel müdürün cinsiyeti ne sizce?

• extagon kullanıcısına yanıt

Nasıl bi alfasın sen

Gülşen kaç yaşında?

• 3ay kısa bir tatile cıkıyorsun işte mis gibi... 3 ay için uğraşmazlar girmezsin heralde.

• Hobar kullanıcısına yanıt
    İsin sıkıntısı polis savci bunlarla ugrasirken asil ugrasmasi gerekenler disarida eli kolu sallayarak geziyor. Bir “gotos gulsen” vakasi icin bu kadar ugrasan devlet varken bu 27 sabika kaydi olanlar nasil sokaklarda geziyor ben anlamiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

Devletin savcısının polisinin işi gücü yok mu? Bunun Davacı filminden farkı ne? Sonuçlanmış olması mı?

• Çok güldüm, donanımhaberi çok seviyorum.

ağzına Sağlık . Buna benzer bir durum basıma geldi. 5 yıl önce boşandığım bayanla tartıştık ben de evının önünde beni gaza getirmek için hakaret küfür etti. Ben de ona bağırdım cevap verdım. Şikayetçi oldu. Şikayetinde her türlü yalan dolan çirkeflik vardı . Vay be ne adammışım dedim keşke senın yaptığın gıbı yapsaymışım 😀😀😃

savcı ıfademi bile almadan kasten yaralamak , hakaret , tehdit suçlarından mahkemeye sevketti . Savcıyla görüşmek istedim adam sen kimsin ki ne konuşcam senınle dedi😀😀😃 mahkeme oldu hakımde bayanın avukatı gıbıydı 😀lan ülkenın adalet sistemi komedı gıbı

• Dark_Soul kullanıcısına yanıt

Senin sistemden haberın yok kadın ıstese senın canını bile alır. Erkek birini oldur yarala serbest gezer tutuksuz yargılanırsın. Kadın olunca bittin demek çiğ çiğ yerler seni  hem bu savcı hakım dedgın adamlar boş beleş gözünüzde büyütmeyin 😀

• psycho1905 kullanıcısına yanıt

Haysiyet mı gereksız duyar kasma böyle düşmüyo Meriç efendi  bayan bildiğin masa altı sak... cuymuş hem de gırtlağına kadar😀

• Ders vermek sana mi düşmüş böyle bir durumda. Kanun yasa ahlaktan bi haber sansa yasiyorsunuz.

Aynen devaam  

• CSB veya değil, erkesin kaçırdığı bir nokta var. Hapishaneler tatil köyü değildir. Şahsımın karıştığı bir kavga ile ilgili karşı taraf 2 ay hapis almıştı" ne olur 2 ay yatar çıkarım demişti" haftasında tanıdığı herkesi arayıp parayı yatırın çıkarın beni burdan ne olur modundaydı. Size tatilinizde mutluluklar dilerim :D

• bence sağlam bir CSB ile karşı karşıyayız.

• quote:

Orijinalden alıntı: extagon

inkar edilecek çok bahane vardı ama hiçbirine sığınmadım,bazen onur,şeref özgürlükten ağır basıyor işte.

Alıntıları Göster

Helal benim hemşehrime

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.