Şimdi Ara

Hakaret suçundan hapse giriyorum- (sicili yaktık elleaam) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
349
Cevap
20
Favori
37.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Orjin Carnibor

Sizin avukatınız var mı ?

Avukatınızın olaylara yorumu nedir?

avukat yok,zaten oralık stajer formatında avukat kaynıyor,görüşmeye gittiklerim benden daha azını biliyorlardı,deneyim yok,diksiyon yok,sadece diplomaları var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Baskın Var Baskın Basana

Eğer kesinleşmiş ise hapis cezan aynı gün izne salıyorlar.

Temmuz ayında bende alkollü araç kullanmaktan 2 ay 15 gün hapis cezamı çekmek için Açık Cezaevine teslim oldum. 3 saat içinde saldılar. Merak etme birşey olmuyor.

öncesinde sabıka kaydın vardı sanırım?

• psycho1905 kullanıcısına yanıt
    Guard

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iau

Eh, sen kalk kadına küfret sonra tatava yap hükmü verdiler falan filan yapıyorlar diye.

Orada yazan yalnızca Savcı mütalaası yani talebidir.

İnfaz kanunu gereği hapse mapse girmezsin, aptal saptal konuşupta kendini mağdur gibi göstermeye kalkma.

Alenen küfredip bir de iyi ki etmişim diyorsun, edep!

Ne yazık ki hapse girmeyip heagb alacaksın.

ne yazık ki mi :D benim annem işyerinde böyle cazgırlıklar yapıyorsa o da G(nokta)toştur  

• extagon kullanıcısına yanıt

Kaytariliyor kaytarilmiyor, bu gercegi degistirmez. İnsanlar icin sizin hakkinizda sevmedigi bir ozelligi oldugu zaman duvara her yere annenizle alakali seyler yazsalar, ohh hakettim cunku ben boyle yapiyorum mu diyeceksin ?

Olay csb olsun ya da olmasin yaptigin cok cirkin. Bunlari soyleyebilmek icin babadan para almaya gerek yok biraz ahlak her seyi cozer  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CSB yazmayan adam C kullanıcısına yanıt

Magnet derler genelde

• quote:

Orijinalden alıntı: SPAWN-TheUndead

'parmak izimi aldırttı olay yeri incelemeye,olay yeri inceleme parmak izinin bana ait olduğuna karar verdi.'

TR'de bununla uğraşacak bir olay yeri ekibi yok. Cbs... :D

Csb nin kralı millette inanmış.

Akrabamın kiracısı karısını katletmiş. Her yer kan gölü olmuş. Olay yeri ekibi 1 gün sonra geldi. Yoğunluktan dolayı imiş. Ülkede çukura düşsen 5 saat sonra ambulans geliyor. Millet ağır işsizlikten nasıl csb yapacağını şaşırdı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: psycho1905

Kaytariliyor kaytarilmiyor, bu gercegi degistirmez. İnsanlar icin sizin hakkinizda sevmedigi bir ozelligi oldugu zaman duvara her yere annenizle alakali seyler yazsalar, ohh hakettim cunku ben boyle yapiyorum mu diyeceksin ?

Olay csb olsun ya da olmasin yaptigin cok cirkin. Bunlari soyleyebilmek icin babadan para almaya gerek yok biraz ahlak her seyi cozer  

psycho harikalar diyarında;

hayat şartları küfürsüz yaşamak için hiçte elverişli değil. empati yeteneğin bile annecilikten ibaret,ne diyem sana? mahmut mu diyem?

• Empati kurdum ve anlayacagin dilden yazdim :)

Ayrica kufursuz yasamadigini herkesin bilmesine gerek yok bence, kendin farkinda olsan kâfi :)

• Suçun büyük değil ama sen illa beni zorla hapse atın diyorsun. Bunu anlayamıyorum

• Şunu yazdın ya, seni çok iyi anlıyorum. Benim eski iş yerimde de kıdemli 2 kadın vardı, bölümümde çalışan kadını sürekli "gereksiz" olarak kolluyorlardı. Allahtan sadece sen değil o da kovulmuş işten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marshall-Bruce -- 24 Ekim 2020; 2:10:21 >
  • inşallah memlekette tüm suçların cezası kesilir, bu tür küçük büyük ne varsa ki,, özellikle de şu insanları dolandıran asalaklar ağır cezalar verilirse bir nebzede olsa caydiricilik olur ki buda pisliklerin azalmasını sağlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence ceza alması çok saçma konuşma özgürlüğü yok mu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fiziksel şiddete çoğu zaman hiç ceza vermeyip küfür ve hakarete hapis cezası vermek ülkedeki adaleti özetliyor
    Geçmiş olsun
    Kadın da tam bir ... imiş

• quote:

Orijinalden alıntı: Oppenheimer

Ne gereksiz yahu.. su davaya harcanan zamana yazik. Hapiste milletin verigisyle yemek yicen yani. Seni dusunmuyorlar bari vegi bosa gitmesin. Hakaret yasasi kadar sacma bir yasa yok dunyada zaten.

hapisten çıkınca yemek parasını alıyorlar :D eve kağıt geliyor yiyecek bedeli diye . Tıpkı vergi borcu gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: classlord

Suçun büyük değil ama sen illa beni zorla hapse atın diyorsun. Bunu anlayamıyorum

ben kimseye beni hapse atın demedim,sadece yaptığım şeyi,yapmadım diye yalan söylemediğim için garip geliyor size.

onun mesaileriyle harcadığım yorucu bir haftanın ardından,mesai bitimi bir de yağmur yağdı,motosikletle geldiğim için işe,eve geri dönemedim,bende hazır yağmur yağmışken şu panoramik cama bir kaç dokunuş yapayım dedim,bonus saçlı ressam edası ile  

• Havya Makinesi kullanıcısına yanıt

Ne kadar boş işler ya

• extagon kullanıcısına yanıt

Devletin polisinin, savcısının, uğraştığı şeye bak yav  

Davacı filmindeki olaydan daha komik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hobar -- 24 Ekim 2020; 14:17:16 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.