Şimdi Ara

Haftaya Bugün Ramazanın İlk günü!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şimdiden hayırlı Ramazanlar diliyorum...Allah yardımcımız olsun inş...

edit:Haftaya Cumartesi inş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eagleblack51 -- 22 Haziran 2014; 16:24:01 >

• Amin. Allah kabul etsin oruçlarimizi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: T.Edison

Amin. Allah kabul etsin oruçlarimizi

Amin inş. kardeşim...
  • cumartesi günü oruç olacağız Allah'ın izniyle. pazar değil. yani ilk günü haftaya dün
  • Dinlere inanmam ama size taktik vereyim kışın Norveç'e gidin 6 saat tutarsınız, yazın Arjantin'e gidin 9 saat tutarsınız uzaya çıkın hiç tutmazsınız Güneş doğup batmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambetiko

cumartesi günü oruç olacağız Allah'ın izniyle. pazar değil. yani ilk günü haftaya dün

Evet hocam aynen öyle bir an bugünü Cumartesi sandım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Cavor

Dinlere inanmam ama size taktik vereyim kışın Norveç'e gidin 6 saat tutarsınız, yazın Arjantin'e gidin 9 saat tutarsınız uzaya çıkın hiç tutmazsınız Güneş doğup batmıyor

Bu zeka ile çok yaşamazsın.

Tutmak için tutmuyoruz biz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başka bir konu olsa zır zop saçma sapan millet hit eder...Böyle hayırlı bir topic bence hit olmalı herkes ramazanlaşmalı...maalesef ahir zaman işte...
  • Kimsenin, kimsenin zoruyla tutmak zorunda olmadığı bundan dolayı dayak yemediği ve aşağılanmadığı bir Türkiye görmek dileğiyle.

Hala bu kafada olan illa ki var maalesef bu ülkede.

Mesela ben bundan muzdaribim.

ana öğünler arasında 5 saati geçtiğinde baygınlık geçiriyorum ve şekerimin düştüğünü hissediyorum ve mecburen kontrolümü kaybedip bayılmamak için en geç 4-5 saatte bir
    bir şey yemem lazım ama gel gör ki bunu bağnaz ve yobaz kafalı despotlara gel de izah et.

Yanımda illa ki hipoglisemi sorunu vardır kağıdı mı mı taşımam lazım birilerinin dini egoları tatmin olsun diye.

Tabii ki hayır, herkese tek tek izahat vermek zorunda filan değilim.

Tutanınkini Allah kabul etsin, tutmayaninkine de herkes saygı duymayı öğrensin.

Öğrenmeyenlere de nasıl saygı duyacağını öğretirler bir gün..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pleksiglass -- 23 Haziran 2014; 19:19:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 440cdx

Kimsenin, kimsenin zoruyla tutmak zorunda olmadığı bundan dolayı dayak yemediği ve aşağılanmadığı bir Türkiye görmek dileğiyle.

Hala bu kafada olan illa ki var maalesef bu ülkede.

Mesela ben bundan muzdaribim.

ana öğünler arasında 5 saati geçtiğinde baygınlık geçiriyorum ve şekerimin düştüğünü hissediyorum ve mecburen kontrolümü kaybedip bayılmamak için en geç 4-5 saatte bir
    bir şey yemem lazım ama gel gör ki bunu bağnaz ve yobaz kafalı despotlara gel de izah et.

Yanımda illa ki hipoglisemi sorunu vardır kağıdı mı mı taşımam lazım birilerinin dini egoları tatmin olsun diye.

Tabii ki hayır, herkese tek tek izahat vermek zorunda filan değilim.

Tutanınkini Allah kabul etsin, tutmayaninkine de herkes saygı duymayı öğrensin.

Öğrenmeyenlere de nasıl saygı duyacağını öğretirler bir gün..

Bu çıkışı neden yaptınız hocam...Tutan ya da tutmayan herkes kendine saygı göstermeli tabi...Bir de Ramazan kutlaması yapsak güzel olurdu asıl...

• @eagleblack51

Çünkü bu ramazan'da yine medyada bir çok haber çıkacak, oruç tutmayan hastanelik edildi şu bu diye.

Yine kendine çok dindar Müslüman etiketini yapıştıran birileri tutmayanları hakir görecek ve şiddete bile başvuracak maalesef.

Artık bu ülkede bir sürü farklı inanca mensup insanlar olabileceği ve onlara da saygı duyulması gerektiği anlaşılmalı.

İsyanım bunadır !

• quote:

Orijinalden alıntı: 440cdx

@eagleblack51

Çünkü bu ramazan'da yine medyada bir çok haber çıkacak, oruç tutmayan hastanelik edildi şu bu diye.

Yine kendine çok dindar Müslüman etiketini yapıştıran birileri tutmayanları hakir görecek ve şiddete bile başvuracak maalesef.

Artık bu ülkede bir sürü farklı inanca mensup insanlar olabileceği ve onlara da saygı duyulması gerektiği anlaşılmalı.

İsyanım bunadır !

Biz hesap görücü değiliz hesap görücü Allah...Onun adaletinde ve katında hesap zaten görülcek...Taşkınlıklar yakışmaz müslümana...Ama tabiki tutmayan kardeşlerimiz saygı gostermeli ona göre davranmalı tabi kardeşim...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.