Şimdi Ara

HAFTAYA ALINACAK POLO-FLUENCE-CRUZE SİZİN TAVSİYELERİNİZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.Bütçe 43bin İlk arabam olacak .Hesaplamalarıma göre senede 6000km yol yapacağım performans istemiyorum üç kişilik aileyiz genelde şehir içi kullanım manuel dizel veya benzinli olacak tüp düşünmüyorum.aşağıdaki araçları buldum seçenekler alakasız olabilir sorularımı araçların yanlarında belirtdim bunların dışında tavsiyelerinizde olabilir 2009-2010 mondeo düşünüyordum fakat temizini bulamadım.

polo 2014 1.0 55binde manuel 39000TL 1.0 motor az yakarmı dizel ile farkı ne olur yakıtta

cruze 2010 1,6 92binde otomatik 35000TL tanıdık satıyor tasarım çok iyi kırmızı renk sunruf var tam alıyorken parçasını bulamazsın vs söylem yüzünden tereddütdeyim araştırdığımda parça
    bekleyen vs yorumlar okudum ikinci elde otomatik alınırmı arıza verme durumu nedir cruze nin manuelide olabilir

fluence 2013 1.5dcı 100binde manuel 44000TL bir depo ile 1000km ye yakın yol yapan yorumları okudum piyasasıda var diğer iki seçenekden ciddi derecede fark edermi yakıt konusunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şubat -- 18 Kasım 2017; 23:15:22 >

• En çok yakanı açık ara cruze olacaktır, trafik durumunu bilemem ama 10 litre yakar diye düşünün. Çok yol yapmıyormuşsunuz ama yine de yakıtı fazla gelebilir. Fluence en az yakanı olacaktır. Polo da benzinli bir motora göre az yakar LPG düşünseydiniz çok ucuza gezebilirdiniz.

Yakıt harici düşünürsek cruze diğerlerinden daha iyi bir araç, 35 bin de bu piyasada bedavadan öte, parça sıkıntısı hikaye, 2018 yılına giriyoruz, en ekstrem durumda bile dünyanın öteki ucundan istediğin parçayı getirtirsin. Kaldi ki buna gerek yok zaten, parça sıkıntısı yok. Otomatik şanzımanı da klasik tork konvertörlü tam otomatik benim bildiğim kadarıyla sıkıntısız bir şanzıman. Ben bu üçü arasından cruze alırdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eğer kafanızda sadece bu üç model varsa benim şahsi tercihim polo’dan yana olurdu. ama alternatiflere de bakın derim. polonun trendi çok boş satmak için almıştım sürüşü keyif vermiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer Polo size küçük gelmezse olabilir

fluence 2013 1.5dcı 100binde manuel Yakıt olarak gercektende çok iyidir.Renault dci motoru özellikle yakıtta sizi üzmez.Araç büyük olduğundan rahat rahat biner ve gezersiniz bunu değerlendirin bu olmasa Poloya yönelirsiniz

• Polo o motorla kanser eder adamı he dersenki 1.2 tsi hertürlü binilir

• Cruze alsam otomatiginde vb parcasında arıza durumunda parcasını servis hemen temin edebilirmi bazı sitelerde bu yönde şikayetler var

• Polo kesinlikle hayır.

Cruze ist de 12 litre minumum yakıyordu. Turbolusu bence alınabilir. Fluence de olabilir

• 1,6 otomatik açık ara öndedir, bagaj hacmi sürüş keyfi güvenlik standartları ve ihtiyaç halinde lpg dönüşümü imkanı ile cruze u düşünün

• Arkadaslar cruze da bir sıkıntı olursa parcası kolay bulunurmu ikinci el otomatik arac alınırmı otomatikde bir sıkıntı cıkarsa tahmini masraf ne olur cruze almak istiyorum ama parca sorunu beni düsündürüyor.Aşagıdaki cruze tanıdık satıyor.

HAFTAYA ALINACAK POLO-FLUENCE-CRUZE SİZİN TAVSİYELERİNİZ

• Şanzıman bildiğim kadarıyla astra j ile ortak, parça sıkıntısı olmaz. Zaten ortak olmasa bile piyasada tonla var bu araçtan, öyle tek tük, bilinmeyen bir araba değil ki parçası olmasın. Ne arabaların parçası bulunuyor, cruze'un mu bulunmayacak.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.