Şimdi Ara

Haftaya A101 marketlerde Toshiba, ŞOK marketlerde LG akıllı televizyon var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haftaya A101 marketlerde Toshiba, ŞOK marketlerde LG akıllı televizyon var

Son dönemde oturma odasına televizyon almak isteyenler için perakende gıda marketlerinde alternatif ürünler yer alıyor. Haftaya A101 ve ŞOK marketlerde çeşitli televizyon modelleri olacak.

1 Eylül ŞOK aktüel teknoloji ürünleri

1 Eylül ŞOK aktüel teknoloji ürünleri arasında LG marka WebOS akıllı televizyon dikkat çekiyor. 42 inçlik 4K ekrana sahip olan televizyon 4 çekirdekli bir işlemciye sahip. Sihirli kumandası da olan televizyon 4699TL olarak satılacak. 

Ayrıca Bkz.Google, evden çalışanların maaşlarında kesintiye gidecek

Diğer taraftan 200pa emüş gücü, 450ml toz, 300ml su kapasitesi, WiFi bağlantısı, Hepa filtre gibi özellikleri olan Fantom Galaxy robot süpürge 3999TL iken Philips marka 10000mAh kapasiteli batarya 69.90TL seviyesinde. 

2 Eylül A101 aktüel teknoloji ürünleri

2 Eylül A101 aktüel teknoloji ürünleri arasında Toshiba marka akıllı televizyon yer alıyor. 58 inçlik 4K ekrana sahip olan televizyonda Android işletim sistemi yer alıyor. Fiyatı ise 4799TL olarak belirlenmiş. 

Diğer taraftan Motorlux marka F7 elektrikli scooter 40Km maksimum menzil, 25Km/s hız, 8 saat şarj süresi, pedal desteği gibi özellikleriyle 3199TL seviyesinden alıcısını bekliyor olacak. Son olarak 6.1 inçlik HD ekran, 3GB RAM, 16GB depolama, 4080mAh kapasiteli batarya gibi özelliklere sahip reeder P13 Blue akıllı telefon modeli de 1199TL fiyat etiketine sahip. 

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    1 Eylül ŞOK, 2 Eylül A101, 3 Eylül BİM  aktüel

• Piyano nasıl alınır mi? :D

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hiçte ucuz değil lg tv demek ki bilindik markalar gelince neyin ne olduğu belli oluyor. Sanırım bu üçlü çetenin kalite müdürü falan yok.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Anladm, Peki LG tv nasil alınır mı?

• ssbrutality S kullanıcısına yanıt
    4700 TL ye 43 inch 😑😑
    Bu devirde 55 inch altı alınmamalı.

• Aşırı pahalı. Abim LG 55" 4K HDR tv aldı. 4444 tl. ( Aslında o bile pahalı da, ülke şartlarını düşününce )

• Hani marketlerin elektronik eşya satması yasaklanmıştı. Hala satıyorlar.

• Jiggly Puff kullanıcısına yanıt
    Daha kanun çıkmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jiggly Puff

Hani marketlerin elektronik eşya satması yasaklanmıştı. Hala satıyorlar.

Umarım çıkmaz, en azından halk bir şeylere ulaşabiliyor yoksa vatan teknosaya muhtaç kalır internet kullanmayan kesim.

• Bunuda haber yapıp yayınlayorsunuz ya ne diyim

• tvden anlamıyorum netflix izlemek için tv istiyorum bu ikisinden biri uygun mudur alınır mı bilen söylerse teşekkür ederim

• Kurtçu Restrop kullanıcısına yanıt
    Tavsiyem herhangi bir tv al bide xiomi mi box al. (450tl) En iyi tv nin arayüzünden daha hızlı ve daha sorunsuz. Git eski model vestel 4k lardan falan al hatta işini görür. Tvlerin arayüzleri bana dandik ve yavas geliyor. Uygulama kurmak hep zor oluyor.

• Bu ne bilgisizce bir yorum. İhtiyaca göre değişir. Odanın boyutuna göre değişir. 43 inch 20 25 m2 için idealken 55 inch çok büyük oluyor. 4m den az ise koltukla tv arası 43 olabilir.

• Kurtçu Restrop kullanıcısına yanıt
    lg nin web os'inde netflix son derece problemsiz calisiyor, internet hizi iyiyse 4k filmler gayet akici oynuyor. toshiba android tabanli, diger boxlarda, donanim yeterince guclu, yazilim optimize degilse 4k androidde biraz sikintili oluyor.

• mcan_91 kullanıcısına yanıt
    applebox gibi bi şey sanırım hocam dediğiniz çok ucuz değil mi neden öyle?

• quote:

Orijinalden alıntı: Jiggly Puff

Hani marketlerin elektronik eşya satması yasaklanmıştı. Hala satıyorlar.

Yasaklanmadı.

• mcan_91 kullanıcısına yanıt
    Bilgiliyim diyee iddiada bulunmadım. Fikrimi belirttim. Benim salonum geniş 55 inch altını almam ben. İhtiyaca göre diye yazmışsınız ama ilginç bir şekilde 15 senedir istikrarlı şekilde TV ler büyüyor. Demek ki artık ihtiyaç büyük TV kere doğru kayıyor. Şu an 100 küsur inch tvler üretiliyor. Yani bu durumda benim yazdığımı destekliyor. Tabi ki bilgisizce de olsa benim fikrim bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C2560DDFD -- 30 Ağustos 2021; 23:6:29 >
  • Oda büyüklüğü ve uzaklık oranlaro var 65 inch için uzaklık en az 5m olmalı mesela. Odaklanamazsın daha yakında olursan.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.