Şimdi Ara

Haftanın iyi iOS oyunları -15-

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
16
Cevap
0
Favori
19.001
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Uygulama Haber >> Haftanın iyi iOS oyunları -15-
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3760 Mesaj

Haftanın iyi iOS oyunları programımızın bu bölümünde sizler için birbirinden etkileyici oynanış ve hikaye modlarına sahip 5 oyun yer verdik. Donanımhaber.com ailesi olarak, Kurban Bayramı'nızı kutlar, iyi tatiller ve bu bölümdeki oyunlarla iyi eğlenceler dileriz.

|
    |
  • Haftada bir değil,ayda bir çıktığına göre başlığı "Ayın iOS oyunları" olarak değiştirseniz çok iyi olacak.Hatta "2-3 Ayın iOS oyunları".

• Yarbay
    7354 Mesaj
    Haftada bir değil,ayda bir çıktığına göre başlığı "Ayın iOS oyunları" olarak değiştirseniz çok iyi olacak.Hatta "2-3 Ayın iOS oyunları".
  • Binbaşı
    1937 Mesaj
    O diil iphonumdan surf yaparken tıkladim neymis oyunlar die "flash player require" die mesaj geldi. Lol.
    |
    |
  • Yarbay
    16771 Mesaj
    video oynamıyor...
    |
  • Onbaşı
    26 Mesaj
    tesekkurler.hepsi birbirinden iyi oyunlar 9mm & Real Steal oyunlarini indirdim :) i3ortacine16 arkadas hakli haftatinin degil ayin en iyi ios oyunlari olarak degisin.android ciktigindan beri ios-culari unuttunuz :(
    |
    |
  • Binbaşı
    1657 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

video oynamıyor...

Video da sorun yok
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Oyunların hepsi güzel. 1.oyun Assassin's Creedden baya bi esinlenmiş.

Ayrıca videoları direkt çıkış olarak kaydetme şansınız yokmu acaba?Bu şekilde hem iyi görünmüyor hemde parmaklardan dolayı görüş alanı baya bi daralıyor.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    394 Mesaj
    SystemApps'a katılıyorum Kaan Abi'nin parmaklarının da yani maşallahı var iki tane baş parmak yarısını kapatıyor ekranın :D
    |
    |
  • Teğmen
    114 Mesaj
    iPad ile girdim video izleyemiyor :-(
    |
    |
  • Uzman Mobil
    10432 Mesaj
    Teşekkürler. 9MM ve Backstab iyi görünüyor.
    |
    |
    Canon EOS 550D | EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS | EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS II
    Steam: HUNT3R1907 & HUNT3R_1907 / Battle.net: Hunt3r1907#2436
    PSN: HUNTER_1907 (UK-PS3) & HUNT3R__1907 (TR-PS4 Pro) / Game Center: HUNTER_1907
  • Yarbay
    4800 Mesaj
    Bendede acilmiyor video :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1657 Mesaj
    İnternet geçmişinizi temizleyin
    |
    |
  • Çavuş
    79 Mesaj
    üretici firmalar nedense artık gitikçe daha az tuşlu telefonlar uretiyorlar. halbuki iki tane joystick koysalar nekadar rahat olur, zaten kücücük ekran, parmaklardan birşey gözükmüyoki..
    |
    |
  • Yarbay
    3071 Mesaj
    oha backstab çıklaı nerdeyse 6 ay oldu siz hafatnın oyunudiye koymuşsunuz oraya
    |
    |
  • Yüzbaşı
    285 Mesaj
    androıd oyunları hafta da 1 cıkarken neden bızımkı ay da bır yada 2 ayda bır cıkıyo??
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
canlı radyo dinle
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,463
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.