Şimdi Ara

Haftada 3 Ayda 15 Kilo ( Spor yok Acı yok ) Konu Geldi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
104
Cevap
29
Favori
183.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende aynı durumdayım dukan yaptım sadece göbek gidiyor :(
  • 2. gün bitti şuan 800 gram vermiş olmam lazım :) birde spor yapıyorum 1 kg olmalı neyse bugün tartıya çıkmayacağım. Yarın akşam çıkarım :) 1 kg versek bile kafi

dipnot: ben sadece günde light yoğurt ve içine salatalık marul katıyorum :) başka da yemek yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UnknownSouL -- 8 Aralık 2013; 20:05:14 >
  • UnknownSouL kullanıcısına yanıt
    Nasıl yani başka bir yemek yemiyormusunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: StoryBro

Nasıl yani başka bir yemek yemiyormusunuz ?

hayır :) bugün 10-12 tane hamsi balık yedim ekmeksiz mercimek çorbası içtim ama yoğurt vs olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaYWaLkeR

Gereksiz, adam gibi beslenip azıcık kaldırın bi tarafınızı spor yapın verirsiniz. Böyle şeylere hiç gerek yok.

Günde 1.5-2 saat spor yapıp sıkı diyetle haftada 2 kiloyu ben veremiyorum, inanmayın şöyle hurafelere.

Aynen hocam. Günde 2 saat spor yapıp iyi bir diyetle haftada 2 kiloyu zor veriyoruz. Bunun gerçek olacağını sanmıyorum. Eğer gerçekse uygulanır üstüne sporda yapılır üstüne diyet ohh miss
  • bu akşam büyük gün :D verdiğin işleme göre en az 2 kg vermiş olmam lazım :) sporda yapan birisiyim :)
    Sonuç ne hocam
  • sorma spor salonuna gidemedim ofisi yeniliyoruz gecenin bu saati oldu hala çıkamadım bırakın tartılmayı :) işim bitsin gidip bakacağım :D
  • bugün tam bir hafta olmuş 3 kg verdim

dipnot: bu gece ilk dfa baharatları denedim iğrençler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UnknownSouL -- 13 Aralık 2013; 23:08:27 >
    Hocam 1 Kase light yoğurt

1 Çay Kaşığı Zencefil

1 Çay Kaşığı Zerdeçal

1 Çay kaşığı Tarçın

bu formül'lemi verdin 3 kg'yi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: StoryBro

Hocam 1 Kase light yoğurt

1 Çay Kaşığı Zencefil

1 Çay Kaşığı Zerdeçal

1 Çay kaşığı Tarçın

bu formül'lemi verdin 3 kg'yi ?

yok baharatları kullanmadım sadece light yoğurt yedim cacık usulü :D
  • mesajim dursun not alcam yarindan itibaren denemeye koyulcam 10 kilo versem yeter .. tahminen 10 kiloyu ne kadar zamanda veririm yas 17

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gidin adam gibi spor yapın, hele gençseniz o piskopat hızda çalışan metabolizmaya yazık etmeyin
  • Uygulamaya koyacağım.

• Valide 3 bakrac ev yoğurdu yapıyor kendine ablama ve bana ben kalkıp başka yoğurt alırsam kavga çıkar. Sıcak su tarçın olayina başladım zencefil ve zerdecal alıp yoğurtlayacam bakalım sınav mekik koşu bandı ile deneyecem bakalım nolcak.

• Beyler yok mu adam akıllı deneyen? Bir kişi 1 haftalık sonucu yazmış ben de başlarsam yazacam inşallah
  • konuyu hortlatacağım ama, sporu sadece zayıflamak için yapmayın.
    çünkü zayıf insanlarında sağlıksız hayat biçimi yüzünden şeker hastalığı gibi hastalıklar yakalanma riski yüksek.
    evet arkadaşın söyledikleri çok güzel. tarçın kan şekerini düzenliyor ve baharatlar vücuda genel olarak iyidir. yoğurtta göbekli vatandaşlar için gerçekten önereceğim bir şey. biz ailecek sabah kahvaltısında hatta tatlıların yanında kola içmektense yoğurt yiyen bir aileyiz ve evde babam hariç herkes gayet ideal kilosunda... fakat her şeyi bu karışımlardan beklememek gerek. sağlığımız için her gün en azından yarım saat yürürse, bu bile iyidir. benim yaşadığım yerde düz yollar çok var, akşamları bile rahat rahat yürüme şansı var, sakin bir yer. ama bakıyorum, insanlar zayıflamak için spor salonlarına gidiyor. verdikleri paraya üzülüyorum. çünkü amaçları eğer sırf zayıflamaksa, spor salonu ciddi anlamda gereksiz bütçeyi sarsar. eğer yaşadığınız yer müsaitse, sabah akşam çıkın, az nefes alın dışarıda, yürüyün. insan yürürken mutlu oluyor ayruca.. biraz düşünün. düşünmek bence en güzel egzersizdir. yürürken yanınıza yiyecek alın ve hayvanlara verin. bakın, bunlar sizi spor salonuda yaptığınız egzersizlerden hem daha çok zayıflatacak hemde daha çok mutlu edecektir. saygılar.. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turist ömer -- 9 Nisan 2014; 22:19:26 >

• mesajım dursun bakarım yaza
    0 | |
  • Aga ben toz tarçınla su karıştırıyorum faydası olur mu?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.