Şimdi Ara

Hafta sonu alınacak , son öneriler lütfen ..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://c1302.hizliresim.com/16/q/kcm5p.jpg

http://b1302.hizliresim.com/16/q/kcnzv.jpg

Anakart için Asus ile MSI arasında kararsız kaldım , overclock yapıp kullanıcam . Ekran kartı içinde ZOTAC GTX670 AMP'ide düşünüyorum ancak çok arada kaldım . 2700 lirayıda fazla aşmak istemiyorum , önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim ..

• Hocam sistem gayet iyi. Birkaç önerim olacak sadece:

Ekran kartını gtx680 alabilirsiniz.
    Böylece arta kalan parayla anakartı gd55 çipsetli alabilirsiniz, sisteme göre biraz düşük kalmış anakart

Ramları ise Corsair Vengeace low profile alabilirsiniz
  • GD55 vatanın stoklarında yok sanırım. Ama bulabilirsen gd55 tercih et. Aralarında fark yok denecek kadar az.
  • 55 ile 65 arasındaki 2 önemli fark şu bana göre. 65 ile sli-crossfire yaparsan kartların x16 x16 çalışması. İkinci olarak da o.c potansiyelinin daha iyi ve daha stabil çalışması. 55'e göre.
  • ekran kartı çok pahalı...onun yerine asus hd7950 alabilirsin artan parayla gd55 veya 65 alabilirsin.....
  • 2. verdiğin resimdeki sistemden ekran kartını 7970 yapıp artan 250 tl ye yakın paraya da ssd almalısın. çok çok üst bütçe değilse 680 için diğer parçalardan fedakarlık yapmamak lazım . 7970 te en az 680 kadar iyidir .
  • Gd65

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EvoRoncatto

2. verdiğin resimdeki sistemden ekran kartını 7970 yapıp artan 250 tl ye yakın paraya da ssd almalısın. çok çok üst bütçe değilse 680 için diğer parçalardan fedakarlık yapmamak lazım . 7970 te en az 680 kadar iyidir .

+1 arkadaş haklı

ve MSI Z77A GD65 al 55 stoklarda yok.
  • Önerileriniz için teşekkür ederim , 2. resimdeki sistemi almayı planlıyorum iyice aklıma yattı artık sadece ramleri Corsair vengeace low profile'e çeviricem . gtx680 aklıma yattı kullanan bi arkadaşımdan fikirlerini aldım . AMD'de bir çok oyunla anlaşıyor oda aklımı çeliyor ama bakalım son durum böyle . Hafta sonuna kadar tükenmezse stoklar :) . Önerilere açığım , tekrar teşekkürler ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: pazhalusta

Önerileriniz için teşekkür ederim , 2. resimdeki sistemi almayı planlıyorum iyice aklıma yattı artık sadece ramleri Corsair vengeace low profile'e çeviricem . gtx680 aklıma yattı kullanan bi arkadaşımdan fikirlerini aldım . AMD'de bir çok oyunla anlaşıyor oda aklımı çeliyor ama bakalım son durum böyle . Hafta sonuna kadar tükenmezse stoklar :) . Önerilere açığım , tekrar teşekkürler ..

Corsairler Vatanbilgisayar'da 10 dolar arttı bi anda. Size tavsiyem aynı modeli (venge low profile 1600mhz) Eksenbilgisayar'dan almanız. 112TL gördüm orda. Kargo 1 TL diye hatırlıyorum. 40TL cebinizde kalır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JustBeCooL -- 23 Şubat 2013; 2:11:35 >
  • quote:

Önerileriniz için teşekkür ederim , 2. resimdeki sistemi almayı planlıyorum iyice aklıma yattı artık sadece ramleri Corsair vengeace low profile'e çeviricem . gtx680 aklıma yattı kullanan bi arkadaşımdan fikirlerini aldım . AMD'de bir çok oyunla anlaşıyor oda aklımı çeliyor ama bakalım son durum böyle . Hafta sonuna kadar tükenmezse stoklar :) . Önerilere açığım , tekrar teşekkürler ..

SSD yi sonradan mı eklemeyi düşünüyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EvoRoncatto

quote:

SSD yi sonradan mı eklemeyi düşünüyorsunuz?

Evet şuan düşünmüyorum daha sonra alıcam . SSD fiyatını diğer parçalara dağıttım :)
  • zotac gtx 680 amp nin soğutma konusunda bir sıkıntı oldugunu söylüyor kulanan arkadaslar asus gtx 680 top önereblirim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.