Şimdi Ara

hafıza teknikleri ile tarih-matematik-goemetri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
9
Favori
8.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar hafıza teknikleri ile hazırlanmış cd ler varmış.bunları kullanan var mı aranızda?memnun kaldınız mı? ya da çevrenizden duyumlarınız var mı? işe yarar mı? f

• hiç fikri olan yok mu?
  • www.pratikhafiza.com dan tarih almıştım memnun kaldım. matematik de var sanırım
  • düet matematikten bahsediyorsan demolarını ızledım güzel ama satın almadım
  • KARDEŞLER DÜET MATEMATİK CDLERİNİ ALDIK BİZ DERSHANE DEN 850 L YE İKİ ARKADAŞ 425 BEN VERDİM 425 ARKADAŞ TARİH COОRAFYA VATANDAŞLIK MATEMATİK CDLERİNİ ALDIK 100 DE 100 YARARLI REKLAM FELAN YAPIОIM YOK BENİM BU İŞTEN Bİ KARIMDA YOK BENDE SİZİN GİBİ SINAV MAОDURUYUM 2 HAFTA İZLEDİM SETİ TEYMENLİK SINAVINA GİRDİM VE İLK DEFA GÖNÜL RAHALIОIYLA ANNEMLERE İYİ GEÇTİ DEDİM VE İŞALLAH KAZANCAM 2 HAFTADA 50 SORUDAN 40 NET YAPTIRDI BANA BU SET BEN DERSHANEYEDE GİTİM HEMDE EN İYİSİNE ORDAKİ FEN EDEBİYAT MEZUNU HOCALARIN DERS VERİP ERTESİ GÜN O KONUYU UNUTMKA YERİNE HERGÜN ÇAYIMI KOLAMI ALIP SETLEERİ İZLİYORUM ZEVKLİ BİDE ACABA BU RESİMDE NE ANLATCAK DİE MERAKDA UYANDIRIYO SIKILMIYOSUNUZDA VALLA İÇİM RAHAT İYİKİ ALMISIM ALIRKEN BİN TANE SORU SORDUM DERSHANECİYE İŞTE İŞE YARARMI PARAMA YAZIK OLUR ÖОRENCİYİZ BAK BEN SIKILRSAM PİŞMAN OLURUM VEL HASIL ALDIM VE ŞİMDİ HELAL OLSUN PARAM DİYORUM SİZDE DİCEKSİNİZ EMİN OLUN HE BİZ İKİ ARKADAŞ BİR OLDUK PAY ETİK ALDIK SİZ ALMAYI DÜŞÜNÜYORSA OLUR RAHAt olun bende öğrenciyim ve halden anlıyoNIZ İSTERSENİZ BANA ÖZELDEN MESAJ ATIN YARDIMCI OLURUM GÜN İÇİNDE FORUMDAYIM BEN KAFANIZ RAHAT OLSUN AY ŞU CDLERİ İZLYİN ŞA PUNINIZ KESİN

• Merhaba arkadaşlar..Hafıza teknikleriyle eğitim veren kurumların çoğalması bu alanda çalışmaların yapılması eğitimde bir yeniliktir..Ama her işte olduğu gibi bu alanda da maalesef kopya ürün çıkaranlar,sahte hesaplar açıp kendilerini övenler bulunmaktadır...Sizlere tavsiyemiz kimsenin dediğine aldırış etmeyin kendiniz izleyin.Biz de bu alanda ilk olmanın gururunu yaşıyoruz.(inanmayın,araştırın,youtube video yükleme tarihlerine bakın)..Biriz Eğitim olarak hafıza teknikleriyle sözel dersleri animasyon ve pratik metodlarla sayısal dersleri hazırladık...tanıtım derslerimizi izlemek içinwww.birizegitim.com sitesine veyahttps://www.facebook.com/Sinavlarikazanmakicinbirizegitim sayfamıza girebilirsiniz.Herkese başarılar dileriz..

• hakan_188 H kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan_188

KARDEŞLER DÜET MATEMATİK CDLERİNİ ALDIK BİZ DERSHANE DEN 850 L YE İKİ ARKADAŞ 425 BEN VERDİM 425 ARKADAŞ TARİH COОRAFYA VATANDAŞLIK MATEMATİK CDLERİNİ ALDIK 100 DE 100 YARARLI REKLAM FELAN YAPIОIM YOK BENİM BU İŞTEN Bİ KARIMDA YOK BENDE SİZİN GİBİ SINAV MAОDURUYUM 2 HAFTA İZLEDİM SETİ TEYMENLİK SINAVINA GİRDİM VE İLK DEFA GÖNÜL RAHALIОIYLA ANNEMLERE İYİ GEÇTİ DEDİM VE İŞALLAH KAZANCAM 2 HAFTADA 50 SORUDAN 40 NET YAPTIRDI BANA BU SET BEN DERSHANEYEDE GİTİM HEMDE EN İYİSİNE ORDAKİ FEN EDEBİYAT MEZUNU HOCALARIN DERS VERİP ERTESİ GÜN O KONUYU UNUTMKA YERİNE HERGÜN ÇAYIMI KOLAMI ALIP SETLEERİ İZLİYORUM ZEVKLİ BİDE ACABA BU RESİMDE NE ANLATCAK DİE MERAKDA UYANDIRIYO SIKILMIYOSUNUZDA VALLA İÇİM RAHAT İYİKİ ALMISIM ALIRKEN BİN TANE SORU SORDUM DERSHANECİYE İŞTE İŞE YARARMI PARAMA YAZIK OLUR ÖОRENCİYİZ BAK BEN SIKILRSAM PİŞMAN OLURUM VEL HASIL ALDIM VE ŞİMDİ HELAL OLSUN PARAM DİYORUM SİZDE DİCEKSİNİZ EMİN OLUN HE BİZ İKİ ARKADAŞ BİR OLDUK PAY ETİK ALDIK SİZ ALMAYI DÜŞÜNÜYORSA OLUR RAHAt olun bende öğrenciyim ve halden anlıyoNIZ İSTERSENİZ BANA ÖZELDEN MESAJ ATIN YARDIMCI OLURUM GÜN İÇİNDE FORUMDAYIM BEN KAFANIZ RAHAT OLSUN AY ŞU CDLERİ İZLYİN ŞA PUNINIZ KESİN

hazır bu set elindeyken paylaşsanız da herkes nasiplense sizde sevaba girseniz olmaz mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: kouelohab

quote:

KARDEŞLER DÜET MATEMATİK CDLERİNİ ALDIK BİZ DERSHANE DEN 850 L YE İKİ ARKADAŞ 425 BEN VERDİM 425 ARKADAŞ TARİH COОRAFYA VATANDAŞLIK MATEMATİK CDLERİNİ ALDIK 100 DE 100 YARARLI REKLAM FELAN YAPIОIM YOK BENİM BU İŞTEN Bİ KARIMDA YOK BENDE SİZİN GİBİ SINAV MAОDURUYUM 2 HAFTA İZLEDİM SETİ TEYMENLİK SINAVINA GİRDİM VE İLK DEFA GÖNÜL RAHALIОIYLA ANNEMLERE İYİ GEÇTİ DEDİM VE İŞALLAH KAZANCAM 2 HAFTADA 50 SORUDAN 40 NET YAPTIRDI BANA BU SET BEN DERSHANEYEDE GİTİM HEMDE EN İYİSİNE ORDAKİ FEN EDEBİYAT MEZUNU HOCALARIN DERS VERİP ERTESİ GÜN O KONUYU UNUTMKA YERİNE HERGÜN ÇAYIMI KOLAMI ALIP SETLEERİ İZLİYORUM ZEVKLİ BİDE ACABA BU RESİMDE NE ANLATCAK DİE MERAKDA UYANDIRIYO SIKILMIYOSUNUZDA VALLA İÇİM RAHAT İYİKİ ALMISIM ALIRKEN BİN TANE SORU SORDUM DERSHANECİYE İŞTE İŞE YARARMI PARAMA YAZIK OLUR ÖОRENCİYİZ BAK BEN SIKILRSAM PİŞMAN OLURUM VEL HASIL ALDIM VE ŞİMDİ HELAL OLSUN PARAM DİYORUM SİZDE DİCEKSİNİZ EMİN OLUN HE BİZ İKİ ARKADAŞ BİR OLDUK PAY ETİK ALDIK SİZ ALMAYI DÜŞÜNÜYORSA OLUR RAHAt olun bende öğrenciyim ve halden anlıyoNIZ İSTERSENİZ BANA ÖZELDEN MESAJ ATIN YARDIMCI OLURUM GÜN İÇİNDE FORUMDAYIM BEN KAFANIZ RAHAT OLSUN AY ŞU CDLERİ İZLYİN ŞA PUNINIZ KESİN

hazır bu set elindeyken paylaşsanız da herkes nasiplense sizde sevaba girseniz olmaz mı ?

%100 reklam gibi geldi bana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ardelis

quote:

quote:

%100 reklam gibi geldi bana

walla dostum ben 2012 de hazırlanırken elimde vardı tarih seti bence gayet iyiydi sonradan bilgisayar çökünce gitti hepsi şimdi 2014 e tekrar girecem arıyorum ama ücretsiz paylaşım yok hiç bir yerde . kimse de paylaşım duygusu yok adam 850 tl bayılmış sete ama demiyor ki paylaşalım da gücü olmayanlar üçretsiz faydalansınlar.

• düet serisinden uzak durun. sunumu açıp karşısına geçip anlatıyorlar başka birşey yok. kaba saba anlatımları kısa sürede sinir ettiriyor.
  • arkadaşlar alın size full set haıfa teknikleri

http://www.turknova.net/Mega_Hafiza_Egitim_Seti-s-22185.ts

bu da biriz eğitim düet matematik full setttir.

http://www.turknova.net/Biriz_Egitim_Dinamik_Hafiza_KPSS-s-23750.ts

umarım işinize yarar

• kouelohab K kullanıcısına yanıt
    Dostum davetiye kodu kabul etmiyo ya indiremiyorum Napıcaz ????
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alttan_Moruk

davetiyeye gerek yok normal üye olabilirsin . ayrıca buradan da indirebilirsin.

https://cloud.mail.ru/public/e36fc358a52f/Mega.Hafza.Egitim.Set.C.rar

rar şifresi : w w w . f u l l p r o g r a m l a r . o r g

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kouelohab -- 26 Eylül 2014; 16:27:43 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Alttan_Moruk

davetiyeye gerek yok normal üye olabilirsin . ayrıca buradan da indirebilirsin.

https://cloud.mail.ru/public/e36fc358a52f/Mega.Hafza.Egitim.Set.C.rar

rar şifresi : w w w . f u l l p r o g r a m l a r . o r g

Eyvllah

• Alttan_Moruk kullanıcısına yanıt
    ben bunu indirebildim ancak dosyaları açmak için şifre istiyor yardımcı olur musunuz lütfen :s
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.