Şimdi Ara

Hafıza Kaybım Sonucu Hayatım Değişti (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
14
Favori
13.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şifre chrome da kayitlidir ben kendi sifremi hatirlamiyorum mesela

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi geldi CSB okumayalı olmuş baya.
  • Güzel hikaye, iyi yazılırsa kitap olur hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • DH demekki hafıza kayıplarında unutulmayanlar arasındaymış

• Eeeee, Amerikalı bu derken Bayrampaşa çocuğu çıktı ya hikayenin kahramanı...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel beğendim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi yazmış tebrikler

• csb değil adam yazdığı film senaryosu'nu test etmiş. fena değil çekim kalitesine göre 6 - 6,5 puanlık bir film çıkar buradan. ama bir kaç önerim var eğer Türkçe bilirse Türk konsolosluğuna gider oradan kimliğini bulurlar zaten. araba satın aldığı için kimliğine yine ulaşılır. ama şöyle olabilir. bir dolandırıcı buna çalıntı araba satar. kahramanımız üniversiteye kayıt yaptırmaya yetişmesi gerekmektedir işlemleri sonra halledelim biryerde buluşalım der ama dolandırıcı bunu notere gitmemek için fırsat olarak görür ve abd de kişinin bulunmasına gerek yok sen pasaportunu ver arabayla anca yetişirsin zaten bu havada taksi bulamassın geç kalırsın der kahramanımız'ın çok az sürede yetişmesi gerekmektedir. güvenilir gördüğü dolandırıcı karşısında bu teklifi kabul eder. daha sorna çarpma esnasında Türkçe'yi de unutur ve cüzdanı nı verdiğinden hiçbir kimlik bilgiside yoktur. hastaneye kaldırıldığında hiç bir şey hatırlamaz aksanından amerikalı olmadığı bellidir. yapacak birşeyi olmadığından abd li yetkililer buna iltica başvurusunda bulunursan kabul edilir derler(polisler). iltica başvurusunda bulunur kabul edilir. sonra senidediğin üniversiteye girme kısımları. Stacia'nin yanında bir kaç normal erkek arkadaşı da olur. birde Stacia'nin arkadaşı olur. nereli olduğunu çözmeye çalışırlar. burada tipinin ortalama bir Türk'ten biraz daha farklı olması gerekir ki olayı hemen çözemesinler çok esmer yada çok sarı olması lazım ama abd de türkler araplarla karışıtrılıp onlara benzediği düşünldüğünden sarışın açık tenli olması daha mantıklı gözleri hafif çekik olduğundan asyalılarlada karıştrılabilir çok az da olsa vardır Türkiye'de hafif çekik gözlü. sen karar verirsin ona ben sarışın diyorum iskandinav ülkelerinden başlayarak büyük elçilikleri gezerek sorarlar kayıp ihbarı var mı beni tanıyormusunuz. büyük elçilik te kaydım var mı. tabi bu süreçte komedi filmi olması gerektiğinden aralarında şakalar ve bol bol espiriler yapılır. sonra yavaş yavaş bazı Türkçe kelimeleri hatırlamaya başlar ama çok kısıtlı olduğundan hangi dil olduğunu çözemezler. ve bir tahmin yarışı başlar ve kahramanımızın her gün Türkçe'yi daha çok hatırlamaktadır. artık dil olayına yoğunlaşırlar. internetten ses anlayan program bulmaya çalışırlar ama bulamazlar . artık bir yandan da oyun ve yarış'a dönüşmüştür. üniversitedeki yabancı öğrenciler arasında bu dil hangi dil diye sormaya başlarlar. bir gün üniversite yürürken tahmin etmeye çalışırken bir Türk kız efendim bana mı söyledin der.(söylediği şey nişanlısına söylediği güzel bir söz olabilir) heyecanlanıp ne dediğini anladın mı derler. kız şaşırır. durumu anlatırlar ve evet Türkçe konuştu der. hemen Türk büyük elçiliğine giderler ve 2 senedir arandığını ve enson pasaportları bir çöpte bulunca öldüğü düşünülür. ve 3 gün önce cenaze töreni yapılmıştır. hemen ailesine ulaşırlar. Türkiye'ye hep beraber giderler. ailesi büyük sevinç ve gözyaşlarıyla karşılarlar. nişanlısı aile zoruyla bu çocuğun geleceği parlak evlen demiştir ve kız baskıyla kabul etmiştir oğlan buna deli gibi aşıktır. ama o baştan beri başka biriyle görüşmektedir. ve o sevdiği kişi geçen zamanda evleneceğiz diye oyalayıp şiddet göstermiş daha sonrada terk etmiştir. kız baştan beri erkeğin ailesine sahte üzüntü ile gözükmüştür şu dönemi atlatayım gözüyle ama işler aleyhine dönünce bunu fırsata çevirip güvenli bir liman olan naif kahramanımıza yamanmak ister ve onu ne kadar beklediğini ne kadar üzüldüğünü anlatır. ve kahramanızımız tüm gerçekleri hatırlar nişanlısına aslında ne kadar aşık olduğunu ve onun onu asla sevmediğini Türkiye'deki bir arkadaşı da onu baştan beri aldattığını anlatır. ailesine ve yeni kız arkadaşına sarılır ve biter bence böyle biraz daha iyi oldu senin yazdığın kısmları atladım

• Bir filmde çabuk eskiyen bilgiler (whatsapp çalışma şekli, kredi kartının işleyişi, vs.) ne kadar az olursa film o kadar iyi olur. Bu hikayenin iyi bir filmi çoktan çekilmiş: The man without a past. Film öyle kız erkek ilişkilerine bulaşmadan ve bir şeyler ima etmeden iyi bir puan da almış.
  • Ankaraya her kar yağdığında kolu sızlayan adam, XXX den mi bahsediyorsunuz?

• Nasıl yok öhhhh, zamanında biz nasıl kullanıyorduk, şifresi dahi aklımda

• Sim kartın pin kodunu müşteri hizmetlerini arayarak alabilirsin( puk kodu olarak).
    Pin kodundan sonrasını okumadım.

• TheWade kullanıcısına yanıt
    Hiç bir amerikalının kartında ben şifre görmedim, yüzlerce müşterim oldu ama sadece 1 tanesi kart şifresi vardı ve oda şifreyi bilmiyordu

• Cool Story. Hafizan gelene dek Stacia ile takil, hafizan gelincede eskiden yaptigin gibi nisanlina dönersin yani her sekilde winwin
  • 19yusuf05 kullanıcısına yanıt
    ya reis birde ciddi ciddi filme uyarlayak diye yazmışsın asdojqwdkwqd
  • Hocam güzel olmuş csb bi dh nin sifreyi unutmamissin ama neyse

• Güzel csb.
    Bu arada nickinize hayran kaldım hocam

• Zebani bekledim... yine olmadi :(
  • GurcellOnline kullanıcısına yanıt
    Sen ölmedin mi ya

• Temiz kurulum yapamamışsın

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.