Şimdi Ara

Hafif bir gülümseme ile, toprağıma verilen emeğe boyun eğiyorum. :D ağır olmadı biliyorum. Ben varım (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
0
Favori
3.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: izmir85

Birlikte bulalım beyler. Tek başıma keyif bir yere kadar. Bakalım, İzmir'den bir dost bulabilecek miyim?

yaş kaç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bobrek.avi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar hocam, İzmir/Karşıyaka/Bostanlı doğumluyum. Doğma büyüme İzmirliyim. Fakat şu an Eskişehir Anadolu Üniversitesi'nde Radyo-Televizyon-Sinema okuyorum. Akşama bir messenger grubu açıp orada sohbet edebiliriz İzmirliler olaraktan? :)

Bu arada karakteriniz çok eğlenceli ve sağlam bir tipe benziyor.

Ayriyetten Zeki Müren arşivimle ortalığı Skype konuşması yaparsak şenlendirebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: SylvesterStallone.

bobrek.avi

+1
  • FORUMDA SIMSICAK DOSTLUKLAR ARKADAŞLIKLAR!
  • he bi izdivacimiz eksikti dh'in sonu kötü beyler
  • Bende izmirdeyim gültepede.Sen gel üstad bi şahin tepesi yaparız.

NOT: BÖBREK.AVİ DEĞİL BEYLER.
  • hela vela velvela
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moonstar1907

quote:

Birlikte bulalım beyler. Tek başıma keyif bir yere kadar. Bakalım, İzmir'den bir dost bulabilecek miyim?

yaş kaç

26 olduk :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: SylvesterStallone.

bobrek.avi

Bunun anlamını açıklayabilir misiniz, rica etmiş olursam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devrim

Selamlar hocam, İzmir/Karşıyaka/Bostanlı doğumluyum. Doğma büyüme İzmirliyim. Fakat şu an Eskişehir Anadolu Üniversitesi'nde Radyo-Televizyon-Sinema okuyorum. Akşama bir messenger grubu açıp orada sohbet edebiliriz İzmirliler olaraktan? :)

Ayriyetten Zeki Müren arşivimle ortalığı Skype konuşması yaparsak şenlendirebilirim

Mümkün tabii, o dediğiniz program çok sağlam bir alt yapıya sahip. Ses hd ve görüntü bozunmamış halde aktarılıyor. Sağlıklı ve eğlenceli bir iletişim kurmuş oluruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: patronizm

Bende izmirdeyim gültepede.Sen gel üstad bi şahin tepesi yaparız.

NOT: BÖBREK.AVİ DEĞİL BEYLER.

Yaparız tabiii, hah haaaalırız biraları ya da vizki bardağını, çarpan ışığa durup, şarkılar söyleriz.
  • Asırlık asil ve ağır olan VİSKİ oldu bende viZki :D:D:D
  • Ziyarete geliyorum kardeşim böbrekleri keseye koydurtup mu geleyim orda mı alırsınız?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Devrim

Selamlar hocam, İzmir/Karşıyaka/Bostanlı doğumluyum. Doğma büyüme İzmirliyim. Fakat şu an Eskişehir Anadolu Üniversitesi'nde Radyo-Televizyon-Sinema okuyorum. Akşama bir messenger grubu açıp orada sohbet edebiliriz İzmirliler olaraktan? :)

Mümkün tabii, o dediğiniz program çok sağlam bir alt yapıya sahip. Ses hd ve görüntü bozunmamış halde aktarılıyor. Sağlıklı ve eğlenceli bir iletişim kurmuş oluruz.

Öyleyse gece burada messenger grubu açalım, ordan da skype'a geçeriz hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: İzmirli Muhasebeci

Ziyarete geliyorum kardeşim böbrekleri keseye koydurtup mu geleyim orda mı alırsınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kıdemli Çavuş

quote:

Orijinalden alıntı: İzmirli Muhasebeci

Ziyarete geliyorum kardeşim böbrekleri keseye koydurtup mu geleyim orda mı alırsınız?

Hahh haaa, böyleside var tabiii. Kardeşşşşiiim benimmm. İçim titredi.

• birader napan
  • Merhaba ben Arifin Manchestera attığı gol.Buraya nasıl geldim bilmiyorum, Videodaki ses bmbk Aynı zamanda ılıklaşma şüphesi içindeyim eğer değilse gol olur diyorum öpüyorum saygılar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LE10 -- 25 Şubat 2012; 19:55:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LE10

Merhaba ben Arifin Manchestera attığı gol.Buraya nasıl geldim bilmiyorum, Videodaki ses bmbk Aynı zamanda ılıklaşma şüphesi içindeyim eğer değilse gol olur diyorum öpüyorum saygılar..

Sözlerin, kişiliğinin rengini yansıttı bana. Ben, ''elmas olalım, vuran ışığı 100 parçaya bölelim, renk grupları halinde insanlığın üstüne vuralım diyorum.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.