Şimdi Ara

Hafif bir gülümseme ile, toprağıma verilen emeğe boyun eğiyorum. :D ağır olmadı biliyorum. Ben varım (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
0
Favori
3.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Crimson King

quote:

Orijinalden alıntı: Frécoß

Aynı şeyi bundan önceki olayda ben de yaptım işte. Gecenin bi yarısı yine bu saatlerde kafa yerinde değil. Saçmalamışım. Neler yazmışım neler. Pişman oldum ve onu gerçekten sevmediğimi anladım. Doğumgünü demişken iyi denk geldi. Bugün onun doğumgünü ve içimde hiçbir şey kalmadı onla ilgili. Zaten aklımda diğeri var. Kutlamıcam bile. Kutlarsam sanki halâ onu sevdiğimi düşüncekmiş gibi hissediyorum. Neyse bu hataları bu sefer yapmam umarım. Herşey yolunda gider.

Dipnot : Ordaki küçük argoyu silersen iyi olur hocam.

İşte benim için kötü olan hala aklımda olması, yani gerçekten sevmesem böyle olmayacaktı. Normalde 1 yıldır falan görmüyordum görünce birden acayip oldum da pek belli etmedim. Doğumgünü olayı bana iyi geldi İstanbul'da olduğum zamana denk geldi bahaneyle görüştük. Hediye konusunda değişik birşeyler yapmayı planlıyordum aklımda fikir vardı ama ters tepmesini istemedim o yüzden dün 1408 filmi hakkında konuşuyorduk hikayeymiş ama kitabı yokmuş falan diye geçti, o hikayenin de bulunduğu bir derleme kitap bulup aldım sabah, çok sevindi, belki aklımdaki egzantirik plandan bile daha iyi sonuç verdi.

Ama ilk kafeye oturduğumuzda ikimizde de bir gerginlik vardı, zaten kendisi de söyledi kendisinin biraz gergin olduğunu. Ben biraz saçmaladım tabi, hediyeyi vermemiştim elimde kaldı, montu çıkartmadım, içeceğimi içemedim falan.
    Bilemiyorum valla gecenin bu vakti pek yazasım yok gene bu kadar yazdım anlattım.

Dipnota cevap: Sansürledim orayı :)

Hediye konusu iyi olmuş. Bazen uğraşırsın plan hazırlarsın hiçbir işe yaramaz , bazen de böyle küçük şeyler insanları mutlu edebilir.
  • bana para gonderin
  • Yegenime bi çay verin.
  • 3 sayfayıda okudum hiç bi b*k anlamadığım sadece izmir85 in hal ve hareketlerine bakarak eşcinsel olduğunu söyleyebiliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1mpossible

3 sayfayıda okudum hiç bi b*k anlamadığım sadece izmir85 in hal ve hareketlerine bakarak eşcinsel olduğunu söyleyebiliyorum.

• bende birşey paylaşayım,
    http://www.youtube.com/watch?v=NiuV0qKPNd8
    :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: izmir85

quote:

Orijinalden alıntı: Mert103

Adamlar uçmuş biz evde anca Barcelona maçını izleyip kola içeriz

Okurum diye yer imlerine kaydetmiştim
  • quote:

Orijinalden alıntı: altwo

quote:

Orijinalden alıntı: izmir85

quote:

Orijinalden alıntı: Mert103

Adamlar uçmuş biz evde anca Barcelona maçını izleyip kola içeriz

Okurum diye yer imlerine kaydetmiştim

Hayatta mı kendisi acep?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mobile Prof. -- 4 Mart 2012; 21:33:39 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.