Şimdi Ara

haf912+ ---çok daha sessiz---

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Cooler master haf912+ almayı düşünüyorum.

Yaklaşık 9 tane de fan takacağım, kasanın gürültüsünü azaltmak için kaput kapaklarına yaptıkları gibi şununla kaplasam işe yarar mı sizce?

Birde 'Yanmaz sünger' i parekende olarak alabileceğim bir site var mı?

http://www.hepsiburada.com/liste/mxs-isi-su-ses-yalitim-rulosu-90f6045/productDetails.aspx?productId=otm90f6045&categoryId=20035748#Gorseller

• Bnce gerek yok bisver bosuna kendini yorma 9 tane fan takicaksan kendini hazirliyacaksin cikacak ses e :D ama bnde corsair 200r var icinde 8 tane xigmatek fan var bide cm hyper cpu sogutucu ne oyunda ne bosta citi cikmiyor bnde nasil oluyo anlamiyom. :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnşallah benimki de aynı şekilde olur hocam :)

o fanların 3ü ekran kartının zaten (r9 290 tri-x) biri psu 2si 20lik ön ve yukarı, kalanlar da egzoz işlemci ve psu :)
  • 9 tane fanın hızına bağlı sesin ne kadar yüksek olduğu ve tabi aldığınız fanlara gidip corsair af quiet edition serisi fan alırsanız seni %100 de bile sesini duymazsınız.

• xola kullanıcısına yanıt
    HAf912 alana kadar xigmatek talon al adam gibi bir kasan ve PSU un olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: oskurrr

HAf912 alana kadar xigmatek talon al adam gibi bir kasan ve PSU un olsun

Aynen öyle.

• Böyle soruları ciddi olarak mı soruyosunuz yoksa dalga mı geçiyosunuz anlamıyorum. Ses dediğin duvardan bile geçebiliyorken 9 tane fan deliği olan kasaya ses yalıtımı yapsan nolacak. Bunu düşünebilmek zor olmasa gerek.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.