Şimdi Ara

Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.179
Cevap
98
Favori
217.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini PaylaşsınHadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini PaylaşsınHadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini PaylaşsınHadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini PaylaşsınHadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini PaylaşsınHadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın
    Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini PaylaşsınHadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini PaylaşsınHadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini PaylaşsınHadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini PaylaşsınHadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini PaylaşsınHadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini PaylaşsınHadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini PaylaşsınHadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini PaylaşsınHadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !!-Origin-!! -- 16 Şubat 2016; 23:39:13 >

• !!-Origin-!! kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin kasada kaç fan var öyle ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selçux

Hocam sizin kasada kaç fan var öyle ya

11 Adet :) Oto kontrol var sessiz çalışıyorlar :)
    E maşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: selçux

E maşallah

Nazar değmesin uzun zamandan beri ilgilenemiyorum değişiklikler yapmayı düşünüyorum bakalım :)
    Olum bi kerede kıskanıp fotoları yığma konunun altına ya hadi yine iyisin sistem deli duruyo... Fanların ses yapmasın hemi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bambiyotik

Olum bi kerede kıskanıp fotoları yığma konunun altına ya hadi yine iyisin sistem deli duruyo... Fanların ses yapmasın hemi

Kanka ne kiskanacam senin benimimi var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Değişiklik yaparsan takip ederim etiketlersin

11 fan iyiymiş hocam içecek koysan soğuk durur valla kasada
  • Bambiyotik kullanıcısına yanıt
    Valla fan ve toz konusunda haklısınız. Ama yinede kasanın içinde hiç boş yer bırakmak istemiyorum. Can sıkıntısı. Dediğiniz gibi ramlerin yerlerini değiştirdim, xmp'i açtım. Ama anlamadığım ramlar 1600 mhz olmasına 1333 mhz'de çalışıyor. Belleklerin frekansı artırılabilirmi?

• Faşo_Maho kullanıcısına yanıt
    Hocam 1600 Mhz'de çalışıyorsa Bios'dan xmp'yi açtığınızdan emin olun tekrar kontrol edin... 1333-1600 arası değişkenlik gösterebilir yani yük altında 1600Mhz'ye çıkar... CPU-Z den kontrol edebilirmisiniz ve ss alıp paylaşırsanız deyatlı yardım ederim...

• Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın

Kablo düzeni çok kötü bunun farkındayım

Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın

Bu da ışık kapalıyken alabildiğim maksimum görsellik

Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darth Mentor -- 18 Şubat 2016; 9:38:33 >

• Modüler psu ve kablo gizleme özelliği olan kasa alınmadıkça ne yazıkki sonradan kabloları toplamaya, gizlemeye çalışmak işe yaramıyor bendede durum aynı :((
  • 41 Kere Maşallah... Güle güle kullanın hocam.

• xmxksk kullanıcısına yanıt
    kasayıda psu'yu da değiştirmeyi planlıyorum zaten ama psu konusunda çok kararsızım bir de uygun fiyata tam modüler psu bulmak çok zor
  • Haziran da kısmetse atarım buraya
  • HaybridX kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam,

Sleeve kabloları nerden alıyorsunuz ? Bende almayı düşünüyorum ancak satılan biyer bulamadım
  • skid_row kullanıcısına yanıt
    Amazon'dan alacağım hocam.
    Silverstone PSU kullandığım için yine Silverstone üretimi Sleeve kablolar alacağım, Corsair veya Evga kablolar uygun olur mu bilmiyorum ama riske girmemek en iyisi.
  • HaybridX kullanıcısına yanıt
    Corsair için baktımda hocam 260TL gibi birşeye geliyor birazda fazla geldi ne yalan söyliyim
  • skid_row kullanıcısına yanıt
    Yok ben parça parça alacağım, 1 tane 24 Pin ve 1 tane 8 Pin Anakart için, 1 Tane 6 Pin ve 1 Tane 8 Pin Ekran kartı için alacağım.
    Toplamda 4 Parça 45 Dolar civarı yapıyor. Biliyorum yine çok ama sonuçta 1 defa almış olacağım.
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.