Şimdi Ara

Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.179
Cevap
98
Favori
217.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Son zamanlarda sadece yorum atıyorum Pm atan olursa karşılık veriyorum sadece pek bakmıyorum eskisi gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Just4ForMe

quote:

Orijinalden alıntı: firatakdag

quote:

Orijinalden alıntı: fthyrr1976fy

rica ederim ne demek ..
    mesleğinizi merak ettim doğrusu

Asansör işiyle meşgulüm hocam

Meslektaşımı buldum.

Bizim meslekten burda takılan varmıymış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• firatakdag kullanıcısına yanıt
    Valla bende şaşırdım hocam bir an görünce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Just4ForMe -- 12 Şubat 2016; 23:21:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ahahaha :)) yemek masası gibi görünüyo gelenleri pizza ile pide ile ağırlıyorum tır filan sürüyoruz şaka bi yana masayı 20 lira gibi komik bir rakama yaptım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bambiyotik -- 13 Şubat 2016; 0:18:23 >
  • Bende öyleyim dostum, son zamanlarda izleyici modunda geziyorum konularda mantıklı olanlara yorum yazıyorum işte... Evlilik telaşı sardı beni hazırlıklar tam gaz devam ediyor yorgunluk cabası... Bu aralar güzel sistemler ile konu güncelleniyor:)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birçok resimde fanlar birbirine karşı çalışıyor.
  • biz de katkıda bulunalım madem

Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Applejack -- 13 Şubat 2016; 1:08:34 >

• Bambiyotik kullanıcısına yanıt
    Maşallah hocam. Güle güle kullanın

• super pcler varda ben olsam oyuncu koltugu alirdim. twichde bu tip iyi pcsi olanlarin hepsinde var nerdeyse

• CurtisHype kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: Applejack

biz de katkıda bulunalım madem

Çok güzel bir ortam gerçekten bu arada edifier candır

Hayırlısı olsun o zaman ne diyelim, 20TL'mı yok artık o koca masayı

• Eski kasami koyayim bende zamanin
    Buda konusuydu
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=35622306&p=1

• He valla 😬 Oda yakıt parası

• StreamRolleR kullanıcısına yanıt
    7 sene önce emek harcanmış güzel bir makine... Ki o zamanlar donanımhaber çok canlıydı paylaşımlar muhabbetler. Çok hoş duruyor hocam renk uyumu sli düzeneği harika ötesi...

• quote:

Orijinalden alıntı: Bambiyotik

7 sene önce emek harcanmış güzel bir makine... Ki o zamanlar donanımhaber çok canlıydı paylaşımlar muhabbetler. Çok hoş duruyor hocam renk uyumu sli düzeneği harika ötesi...
    Kasa Corsair Obsidian 450D, LED ışıklandırma ve Beyaz Sleeve kablolar eklenince daha güzel görünecektir.

• HaybridX kullanıcısına yanıt
    Hocam güzel bi makine olmuş... Işıklı af serisi yada bilezikli af ve sp serisi fanlar ve sleeve kit ile detaylı kablo işciliği olunca dahada bir hoş gözükür... Işıklandırmayı çift renk yaparsanız daha güzel olur. Kolay gelsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Bambiyotik

Hocam güzel bi makine olmuş... Işıklı af serisi yada bilezikli af ve sp serisi fanlar ve sleeve kit ile detaylı kablo işciliği olunca dahada bir hoş gözükür... Işıklandırmayı çift renk yaparsanız daha güzel olur. Kolay gelsin
    Yukarda 3 tane AF Beyaz ledli fan var hocam ama ledleri istediğim seviyede parlak değil.
    Bunun dışında evet su soğutmanın fanlarını da ledli yapabilirim daha sonra. Şu an 8 fan var ve fan olayını bitirdim az çok :) Beyaz Ledler gelince daha güzel olacak.
  • Sizinki kadar şatafatlı, ledli falan olmasa da, işimi görüyor. Yeni fanlar gelince içi daha soğuk olucak.
    Şu simage olayını bi türlü anlayamadığım için resimleri tam halini atmış. Nedense simage tuşuna basıyorum. Ama resimler küçülmedi.

Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini PaylaşsınHadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Faşo_Maho -- 3 Mart 2016; 0:05:25 >

• Faşo_Maho kullanıcısına yanıt
    Merhaba;

Gayet tatminkar ve güzel bir sistem, ayrıca ne kadar fan o kadar toz ve ses :) ikinci resimde Ram belleklerinizin yanlış slotlara takıldığını gördüm! Sol baştan 2 ve 4. Port'a takmanız gerek... Bunu yapmadan önce bios'dan eğer xmp profiliniz aktifse kapatmanızı ve ardından bilgisayarınızı kapatıp Ram belleklerinizin slotlarını bahsettiğim gibi değişmeniz gerekmekte... Değiştikten sonra bilgisayarı açıp DEL tuşuna basarak tekrar bios'a girmeniz ve xmp modunu tekrar aktif etmeniz gerekmekte...

Peki bunu neden yapmalıyım derseniz; "Anakartınızın Dual Cache Bellek desteğini birincil olarak bu 2. Ve 4. Kanaldan verdiği ve daha performanslı çalıştığı için" diye cevap verebilirim...

Kolay gelsin, selamlar...

Yavuz Can

• Güncel.

• 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.