Şimdi Ara

Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın (138. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.179
Cevap
98
Favori
217.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BeautifulSwitzerland

Hocam benim bu top fanlar çok titriyor. Öndeki 3 ve arkadaki 1 fan gayet normal. Neden böyle oluyor nasıl çözebilirim var mı bir fikrin
    Titriyor dediğin motordan gelen rattling sesimi ?

Öyle ise çok normal çoğu fan bu kullandımda ses yapıyor.

Manyetik motorlu ML fan bir nebze bu sorunu ortadan kaldırır.
  • StreamRolleR kullanıcısına yanıt
    Öndeki fanlar da s120 arkasına dokunuyorum sıfır titreşim. Yukarıdaki fanlar da s120 onlara dokunuyorum bir titreşim var. Çözemedim. Şu slikon vidaların faydası oluyor mu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Öndeki fanlar da s120 arkasına dokunuyorum sıfır titreşim. Yukarıdaki fanlar da s120 onlara dokunuyorum bir titreşim var. Çözemedim. Şu slikon vidaların faydası oluyor mu
    Yazdığımı anlamadın sanırım, fan titreşimi nerden geliyor motorun içinden gelen sesmi ? motorun göbeğinde titremi fanın kendini komple titriyormu ?

Emin olmak için TOP fanları Intake olarak tak bakalım aynı sorun devam ediyormu ?
    Komple titriyor camı dahi titreştiriyor. Deneyeyim.

Fanların yönünü değiştirdim ses titreşim 0. Anlamak mümkün değil
  • quote:

Fanların yönünü değiştirdim ses titreşim 0. Anlamak mümkün değil
    fan göbeği kasaya temas ediyor olabilirmi, bende komple kasayı titreten fan ilk defa duydum
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeautifulSwitzerland -- 3 Mayıs 2019; 16:21:47 >
  • Bu sefer güzel olmuş. Monitörden Masa altına yada mönitörden direk kasaya yatay şekilde kabloyu çekersen floating effect yakalarsın çok iyi olur.

Şuanki şekilde ince kablo kanalı alıp duvar rengi boyası ile boyanırsa yine çok iyi olur.

Kasa içinede bir Hue+ yada Corsair variant ını al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

.
    O masayı nereden aldınız buldunuz yaptırdınız maaliyeti ölçüleri nasıl lütfen bilgilendirin tam aradığım masa.

• naak98 kullanıcısına yanıt
    Birde arkadaşlarım laf ediyor masaya Nereye atıyorsam masayı soruyorlar. IKEA ODVAALD 150x60 sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeautifulSwitzerland -- 1 Mayıs 2019; 16:3:55 >
    Aynen kablo kanalı olayını düşünüyorum. Şu ps4 ü de getireyim onunda kablosu geçecek.

Hue+ ve Variantı da araştıracağım teşekkürler

• quote:

Birde arkadaşlarım laf ediyor masaya Nereye atıyorsam masayı soruyorlar. IKEA ODVAALD 150x60 sanırım
    Bulamadım.
    https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/calisma-alanlari/masalar/calisma-masalari/89002010/linnmonoddvald-calisma-masasi.aspx
    Şöyle birşey var ama sizin masanın bu olması çok mümkün değil herhalde

Gayey doğru bulmuşsun neden öyle dedin

• quote:

Gayey doğru bulmuşsun neden öyle dedin
    Ben 1000 lira vermeye hazırken bu fiyat olması

Malzemesi biraz uyduruk o yüzden :D

• quote:

Malzemesi biraz uyduruk o yüzden :D
    Uyduruğu umurumda değil kasamı monitörümü sıkıntısız taşısın yeter ebatlarıda güzel

• Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: naak98

Uyduruğu umurumda değil kasamı monitörümü sıkıntısız taşısın yeter ebatlarıda güzel

Alıntıları Göster
    O masayı kesinlikle almayın derim. Büyük bir sorun yaşamazsınız ama malzeme kalitesi çok kötüdür. Yaklaşık 2 yıl kullandım. Sonra attım. Üzeri komple benek benek kabarmıştı ve ortadan bel vermişti. En ufak bir şeyde hemen çiziliyor boyası dökülüyor. Tablasını kağıt gibi bir malzemeden yapmışlar. Size tavsiyem gerçek ağaçtan ihtiyacınız olan ölçüde mutfak yada çalışma tezgahı kestirin. Zevkinize göre ayak alıp monte edin. Çok daha sağlam kaliteli ve daha güzel olur. Ben n11den bodrumwooden mağazasından uygun fiyata gerçek masif masa aldım şuan onu kullanıyorum. Fiyat olarak neredeyse aynı. Ama kalite olarak dağlar kadar fark var.

• Sistemi yenileyince eski everest kasamız sırıtmaya başlamıştı. Cooler Master MB520 Rgb ye taşındık. Şimdilik eldeki malzemelerle bu kadar oldu. Düzgün çalışan f/p argb fan seti bakıyorum. Cm ve thermaltake modelleri güzel ama 800-900tl çok uçuk rakamlar. Aigo modelleri çok yaygınlaştı ama benim için soru işareti. Eski kasadan kalma trust rgb set var şimdilik. Renkler animasyonlar güzel ama hız kontrol edilemiyor.
    Ayrıca led şerit de almak istiyorum ama düz renk mi rgb mi pek karar veremedim. İşlemci soğutucunun fanını da aldığım rgb fanlardan biriyle değiştirmek istiyorum ama pwm kontrollü olmalı.
    Tavsiyeleri bekliyorum.

Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VectrAirliness -- 2 Mayıs 2019; 15:17:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: VectrAirliness

Sistemi yenileyince eski everest kasamız sırıtmaya başlamıştı. Cooler Master MB520 Rgb ye taşındık. Şimdilik eldeki malzemelerle bu kadar oldu. Düzgün çalışan f/p argb fan seti bakıyorum. Cm ve thermaltake modelleri güzel ama 800-900tl çok uçuk rakamlar. Aigo modelleri çok yaygınlaştı ama benim için soru işareti. Eski kasadan kalma trust rgb set var şimdilik. Renkler animasyonlar güzel ama hız kontrol edilemiyor.
    Ayrıca led şerit de almak istiyorum ama düz renk mi rgb mi pek karar veremedim. İşlemci soğutucunun fanını da aldığım rgb fanlardan biriyle değiştirmek istiyorum ama pwm kontrollü olmalı.
    Tavsiyeleri bekliyorum.

aigolar şuan kasanızda olan fanlardan daha iyi değil. Bir üst seviyeye çıkacaksanız o fiyatları gözden çıkarmanız lazım. Rgb fan için lian li modellerine de bakabilirsiniz bence görsel olarak şuan en iyi onlar. Fiyat performans için ise nzxt aer rgb serileri kullanılabilir.

• 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.