Şimdi Ara

Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın (139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.180
Cevap
98
Favori
217.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok attım bu ara ama kusura bakmayın şöyle bir toptan atayım son kez

Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın
    Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini PaylaşsınHadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeautifulSwitzerland -- 2 Mayıs 2019; 20:59:34 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Wout.Weghorst

O masayı kesinlikle almayın derim. Büyük bir sorun yaşamazsınız ama malzeme kalitesi çok kötüdür. Yaklaşık 2 yıl kullandım. Sonra attım. Üzeri komple benek benek kabarmıştı ve ortadan bel vermişti. En ufak bir şeyde hemen çiziliyor boyası dökülüyor. Tablasını kağıt gibi bir malzemeden yapmışlar. Size tavsiyem gerçek ağaçtan ihtiyacınız olan ölçüde mutfak yada çalışma tezgahı kestirin. Zevkinize göre ayak alıp monte edin. Çok daha sağlam kaliteli ve daha güzel olur. Ben n11den bodrumwooden mağazasından uygun fiyata gerçek masif masa aldım şuan onu kullanıyorum. Fiyat olarak neredeyse aynı. Ama kalite olarak dağlar kadar fark var.

Alıntıları Göster
    O işe hiç girmek istemiyorum masa bile almak dert oldu yahu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kasa markası nedir hocam

• PEXUM P kullanıcısına yanıt
    Corsair 570x

• quote:

Orijinalden alıntı: BeautifulSwitzerland

Corsair 570x
    Backplate i nerde yaptırdınız ? Detay alabilirmiyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Birde arkadaşlarım laf ediyor masaya Nereye atıyorsam masayı soruyorlar. IKEA ODVAALD 150x60 sanırım
    Hocam selamlar bende yeni sistem kurdum eskiden beri kullandığım ikea masa mevcut en basit modeli sanırsam. Ölçüleri 60*120 cm.Yeni sistem kurduğumda bir monitör daha aldım ve daha geniş bir masa bulursam eskisini de yanına koyup kullanmak istiyorum fakat masa çok küçük geliyor. Bana tam sizin belirttiğiniz genişlikte maksimum 60 cm derinliğinde mümkünse 150 - 160 cm genişliğinde masa gerekiyor. Sizin ismini verdiğiniz Odvaald masaya baktığımda ölçüler 150*60 değil yanlış mı yazdınız acaba?

Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın

• msb_bjk kullanıcısına yanıt
    Ben tahminen yazdım onu. İke 150 x 75 diyor. 75 olan doğru

• SM0K kullanıcısına yanıt
    Autocad de çizdim. Pleksi lazer kesim yaptıran bir yere kestirip. Rgb led döşedim. Anakart 4 pin e bağladım

• arkadaşlar ikea’da birçok masa, tabla ve ayak olmak üzere ayrı parçalardan oluşuyor aslında. fotoğraftaki tablanın adı linnmon. eğer monitör standı takacaksanız içi kağıt dolgu olduğundan ötürü linnmon pek önerilmiyor. ben de 120x60 olanını kullanıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Omara kullanıcısına yanıt
    Aynen tablasını ayrı ayaklarını ayrı alıp kendiniz istediğiniz gibi oluşturabilirsiniz. Bu linnmonlar

https://youtu.be/9vNRY6natiY

Malzemesi böyle

• Evet benimki de linmonmuş ölçüsü yeterli gelse memnunumda en az 30 mümkünse 40 cm daha genişliğe ihtiyacım var. İkea da masa genişliği arttımı derinliği de artıyor. Herhangi bir marangoza özel ölçü 60*160 yada 60*150 cm bir tabla yaptırıp eski ikea linmonun ayaklarla çekmeceliği kullansam kaça mal olur acaba?
  • quote:

Malzemesi biraz uyduruk o yüzden :D
    Sistem specleri nelerdir? Donanımlar yani? Ayrıca masa sağlam mı sallanmıyorsa hemen sipariş geçeceğim.
  • Emre-Dylan kullanıcısına yanıt
    Profilimde var. Sallanmıyor

• affedersin ama görmemişin bir kasası olmuş...

son 3-5 sayfada hep fotoğraflar var. biraz düşünce lütfen.
  • Frost05 kullanıcısına yanıt

• quote:

Aynen tablasını ayrı ayaklarını ayrı alıp kendiniz istediğiniz gibi oluşturabilirsiniz. Bu linnmonlar

https://youtu.be/9vNRY6natiY

Malzemesi böyle
    Şimdi gördüm bu mesajı harbi tablası gerçekten leşmiş, ayakları ayrı satın alıp üstüne mobilyacıdan yeni tabla kestireceğim 150x75 veya 150x80 şeklinde.
  • Hocam ledli görünen kabloları nereden aldınız kaça geldi

Ben de istiyorum :)
  • https://youtu.be/Kqj1zu37bwM

Çok şık çok sade değil mi ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eneshatipoglu -- 6 Mayıs 2019; 18:2:53 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın
    bu da bizim oğlan :D
    fotoğraf çekmeye üşenen birisi olduğum için aynı açıdan 2-3 resim daha var. yüklemeye de üşendim şimdi :d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ein ausländer -- 6 Mayıs 2019; 21:4:47 >
  • Masayı biraz düzenledim. Laptop vs vardı kaldırdım. 2+1 subwoofer'ı masaüstüne aldım.

Bugün de Nzxt Hue+ ve Aer Rgb setini monte ettim. Rgb led çılgınlığına merhaba dedik.

• 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.