Şimdi Ara

::Hadi Bakalım Passat Severler Toplanalım:: (78 Üye) (332. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.879
Cevap
15
Favori
645.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 330331332333334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: mertbasaran

quote:

Orjinalden alıntı: tanergode

Sevgili Aerobero,

128 bit çalışma şifremi "Marmaris-Fethiye-Kaş" diyerek kırdın... Ben günü kapatıyorum, artık çalışamam...

T.G.

Sevgili Taner,

Yeni şifre oluşturabilmek için gereken 128 Bit anahtarı yolluyorum

Faturalar - Ödemeler - Benzin

Bütün sene sırf bu "Marmaris-Fethiye-Kaş" için çalıştım, tüm sene boyunca herhalde en fazla bu hafta içinde, bu tatilin gazıyla çalışacağım... Ancak şimdiden dönüş zamanı aklıma geldikçe stres oluyorum...

• Nevara navigasyon dan fiyat geldi arkadaslar: Passat icin olan model,

Fiyatlar:

N1520-V (Ana Ünite) : $1.670

Opsiyonel donanımlar:

N5110-DTV (DVB-T TV Tuner): $350
    N6110-PC (Park Kamerası): $105

(KDV ve Montaj Hariç, peşin fiyatlardır)

http://www.navera.com.tr/tr_navera.php?syf=3&u=2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aatabay -- 30 Haziran 2008; 13:45:05 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Aerobero

quote:

quote:

Sevgili Aerobero,

128 bit çalışma şifremi "Marmaris-Fethiye-Kaş" diyerek kırdın... Ben günü kapatıyorum, artık çalışamam...

T.G.

Sevgili Taner,

Yeni şifre oluşturabilmek için gereken 128 Bit anahtarı yolluyorum

Faturalar - Ödemeler - Benzin

Bütün sene sırf bu "Marmaris-Fethiye-Kaş" için çalıştım, tüm sene boyunca herhalde en fazla bu hafta içinde, bu tatilin gazıyla çalışacağım... Ancak şimdiden dönüş zamanı aklıma geldikçe stres oluyorum...

Sağlıcakla git gel Aerobero,
    Bol bol dinlen , yüz , gez ,eğlen tatilin keyfini çıkar.

• Arkadaşlar bu passat'lar için rüzgarlık sizce nasıl olur.Passat yazılı(ön kapılara)
  • Acaba ben doğru işi yapmıyor muyum...? Bir yat alıp genç turistleri mi gezdirsem? Ya da hiçbirşey yapmayıp sahil kenarında her gün 100 metre ileriye taşıdığım bir çadır mı tutsam? Bir ömür böyle geçer herhalde...

::Hadi Bakalım Passat Severler Toplanalım:: (78 Üye)

• quote:

Orjinalden alıntı: Aatabay

Nevara navigasyon dan fiyat geldi arkadaslar: Passat icin olan model,

Fiyatlar:

N1520-V (Ana Ünite) : $1.670

Opsiyonel donanımlar:

N5110-DTV (DVB-T TV Tuner): $350
    N6110-PC (Park Kamerası): $105

(KDV ve Montaj Hariç, peşin fiyatlardır)

http://www.navera.com.tr/tr_navera.php?syf=3&u=2

Merhaba Aatabay,

Benim arabayı yapan çocuklar geçen hafta beni aradılar. "Abi , elimizde yeni bir ürün var ,senin arabada deneyelim mi " dediler.
    Cuma günü gittim. Senin bahsettiğin ürün N1520 -V.
    Taktık benim arabaya , yaklaşık 3 saat tüm testlerden geçirdim. Sonuç olarak oldukça hoşuma gitti. Son derece kullanışlı , Windows CE tabanlı bir yazılımı var.
    GPS'i infotech'in yazılı ile çalıştırmaya çalıştık. Bu kısım biraz sorunlu. Hemen ithalatçısını aradık. Sorundan haberdar olduklarını çözeceklerini söylediler.
    DVD , MP3 mükemmel çalışıyor. SD kart girişini denedik. NTFS partion hariç FAT ve FAT32'iyi rahatça görüyor. 8Gb'lık içi çok dolu hafıza kartlarında bir miktar bekliyor.
    Malesef ipod için düşünülmüş bir interface yok. yani ipod üzerindeki parçaların TAG bilgisi ekrana gelmiyor. SD karta veya USB memory Stick 'de bulunan MP3 'ler için herhangi bir sıkıntı yok.
    Resim bilgisi dahii tüm bilgileri ekranda gösteriyor.

Gelelim direksiyon kumanda işine :

Sol taraftaki ses yüksekltme alçaltma ve "mute" tuşları çalışıyor. Fakat MFD ( Multi Function Display ) ile uyumlu değil. Yani sağ tarafta bulunan tuşlar işlevini kaybediyor.
    Örneğin MP3 dinlerken bir sonraki parçaya geçmek veya CD dinlerken 1 önceki parçayı tekrar dinlemek gibi opsiyonları direksiyondan yapamıyorsunuz.

Arka kamera mükemmel çalışıyor, Koltuk kafalıkları için ayrı bir çıkış yapmışlar. Buda Siz Mp3 dinlerken arka kafalılarda çocukların film seyretmesi anlamına geliyor.
    Kimse 10 saatlik yol boyun "Nemo" çizgi filmi müziğini 8 kere dinlemek istemez

Üzerinde Bluetooth entegre olarak geliyor ve sorunsuz çalışıyor. Kendi telefonun üzerindeki adres defterini cihaz'a gönderebiliyorsun.

Eğer öğrenmek istediğin birşey olursa seve seve cevaplarım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertbasaran -- 30 Haziran 2008; 14:37:38 >

• quote:

Orjinalden alıntı: LİTEON

Arkadaşlar bu passat'lar için rüzgarlık sizce nasıl olur.Passat yazılı(ön kapılara)

Birol abi, hatırlarsan 2 ay önce bulmuştum ve bu sayfalara koymuştum resimlerini. Sanırım 70. veya 80. sayfalarda olacak. Bence pek güzel durmadı, biraz ucuz durdu gibi. Yine de sen bilirsin. Klimayı aç, en az üfleme pozisyonunda bile aracın için BUZZZZ gibi oluyor.

THE FLYING PASSAT - WINGS OF STEEL
    TIRES OF RUBBER - ENGINE OF GOLD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Taner Göde -- 30 Haziran 2008; 14:44:22 >

• quote:

Acaba ben doğru işi yapmıyor muyum...? Bir yat alıp genç turistleri mi gezdirsem? Ya da hiçbirşey yapmayıp sahil kenarında her gün 100 metre ileriye taşıdığım bir çadır mı tutsam? Bir ömür böyle geçer herhalde...

İstanbul şiş kebaaap alla alla alla

• bende 19 temmuz da tatile çıkacağım.bu seneyi malesef çocuklardan dolayı yazlıkta geçirmek durumundayız.

audi ile beraber sehayat etme fikri açıkcası heyecanlandırıyor beni.biran önce şortumu giyip yola çıkmak istiyorum.

19 - 30 temmuz arası ören de olacağım.yolu oralara düşen veya düşecek olan arkadaşlarla görüşmek isterim.
  • Taner Bey, ne yaptınız ya...

bu resimlerle birlikte ben şu anda yola çıkmış bulunuyorum... şu anda sadece bedenim bilgisayarın başında, ruhum İzmir-Aydın otobanına girdi bile...
  • Taner klimanın soğutmasıyla ilgili bi sorunum yok ön taraflara orjinal vw'nin passat yazılı rüzgarlıkları iyi olur sanki dedim açınca rüzgar çarpmaz sigara içen içinde sorun olmaz diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LİTEON -- 30 Haziran 2008; 20:10:52 >
  • günaydın arkadaşlar;iyi çalışmalar.yeni topic açmadınız değil mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: dr_ozi

günaydın arkadaşlar;iyi çalışmalar.yeni topic açmadınız değil mi?

açmadım çünkü 1 kişi hariç pek bir yorum gelmedi.
  • quote:

Sevgili Arkadaşlar,

Dün Türkiye Offroad şampiyonası 1. Ayak yarışı tamamlandı. Şansım pek iyi gitmedi.
    Daha 1.etap 'ın 3'üncü turunda egsozum benden ayrılma kararı verdi. Yarışa o şekilde devam etmek istedim, fakat arabanın çekişi düştü.
    Pite dönmek zorunda kaldım. 2. etap'da araba hararet yaptı. O şekide yarışmaya çalıştım . 2 tur sonra yüksek hararetten buji yandı ve motor durdu.
    Ama henüz herşey bitmiş değil toplam 6 ayaktan oluşan bir şampiyona ve daha 5 ayak var.

Arkadaşlar Offroad araç , mofroad araç, hikaye. Şu canım Passat'ımın birgün olsun egsozu düşmemiştir . Hararet yapmamıştır.
    Ben orada arabayı tamir etmeye çalışırken , kıs kıs bana gülüyordu. " Alıp kullanırsan bu zırva araçları başın böyle dertten kurtulmaz " diyordu.
    İşte Offroad pistinde Passat'ın asaleti.......

Selam Mert,

özendim sana, eskiden benim de merakım vardı ama kaynadı gitti. Tebrik ederim uğraşın ve emeğin için, hobi iyidir, hobi güzeldir, hobi ruhu dinlendirir

• meke, bu imza kısmı nasıl oluşturuluyor. biliyormusun???
  • quote:

Orjinalden alıntı: muratslx

meke, bu imza kısmı nasıl oluşturuluyor. biliyormusun???

imza için profiline girip imza bölümünden yeni bir tane oluşturabilirsin.

imza kurallarını okumanı tavsiye ederim, sonra uyarı cezası almayasın
  • imza deneme

quote:

Orjinalden alıntı: meke

quote:

Orjinalden alıntı: muratslx

meke, bu imza kısmı nasıl oluşturuluyor. biliyormusun???

imza için profiline girip imza bölümünden yeni bir tane oluşturabilirsin.

imza kurallarını okumanı tavsiye ederim, sonra uyarı cezası almayasın
  • evet arkadaslar passatıma kavustum.buyrun bikac kare resim.Satılırken cekilen resimlerdir.Bende cekemedim daha.

PASSAT 1.6 FSI
    2005 model
    29500 km
    kaza yok boya yok çizik yok

saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sedat27 -- 1 Temmuz 2008; 10:57:07 >

• Hayırlı olsun, güle güle, kazasız belasız günlerde kullanın inşallah.

quote:

Orjinalden alıntı: turkwell.com

evet arkadaslar passatıma kavustum.buyrun bikac kare resim.Satılırken cekilen resimlerdir.Bende cekemedim daha.

PASSAT 1.6 FSI
    2005 model
    29500 km
    kaza yok boya yok çizik yok

saygılar

• Tüm hayırlı dileklere şimdiden teşekkürler....
  • 
Sayfa: önceki 330331332333334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.