Şimdi Ara

::Hadi Bakalım Passat Severler Toplanalım:: (78 Üye) (331. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.879
Cevap
15
Favori
645.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 329330331332333
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cevap: ::Hadi Bakal�����Ã�±m Passat Severler Toplanal�����Ã�±m:: (63 ���Ã�¯Ã�¿

Sevgili DH Yöneticileri, ASCII karmaşası nereden kaynaklanıyor...? Düzeltmenin yolu var mı acaba?
  • ycg61 dostum,

seni gibi özel siparis verirken bende biraz risk alarak (cunku TR'de demo'su yoktu) DYNAUDIO opsiyonunu almistim...

musik meraklisiysan veya kaliteli sekilde yuksek dinlemeyi seviyorsan ve butcen musaitse siddetle tavsiye ederim

quote:

Orjinalden alıntı: ycg61

Arkadaşlar , ve özellikle Taner bey, size zor bir soru sormak istiyorum. bana yardımcı olursanız çok sevinirim.vw in volkswagen sound diye bir donanımı var, almanyadaki sitede görülüyor. yaklaşık 300 euro pahalı ve 10 hoparlör içeriyor. biliyosunuz standart passatlarda 8 hoparlör var. bu sistem hakkında ek bilgiye sahipmisiniz. paylaşırsanız çok sevinirim

• quote:

Orjinalden alıntı: tanergode

quote:

Orjinalden alıntı: Alphadog

Sevgili Taner Abi, bu fabrikada sadece PASSAT VARIANT'mi yapiliyor ?? yani sedan ve variant ayri fabrikalardami uretiliyor ?

quote:

Evet, güzel bir resim daha buldum, hem de VW EMDEN'deki PASSAT VARIANT fabrikasından. VW EMDEN FABRİKASINDA PASSAT VARIANT'A YÜRÜR AKSAM TAM OTOMATİK OLARAK MONTE EDİLMEKTEDİR.

Sevgili İzzet,

VOLKSWAGEN PASSAT Almanya'da 2 fabrikada üretilmektedir.

1. EMDEN [E] (Ostfriesland) Fabrikasında VOLKSWAGEN PASSAT SEDAN ve sadece VOLKSWAGEN PASSAT VARIANT üretilmektedir.
    2. MOSEL [P] (Zwickau) Fabrikasında VOLKSWAGEN PASSAT SEDAN VE VOLKSWAGEN GOLF aynı anda üretilmektedir.

Sizin Variant'ların 11. hanesi "E" ve sedanların bir kısmının "P" ve diğer kısmının "E" (benimki "P").

Taner Göde

• arkadaslar daha yenı 2004 model 1.6 exculıse modelı passat aldım
    far sensörünün nasıl calıstıgını bılmıyorum anltırmısınız
  • yeni kasalarda far butonunu O la park ışıklarının yanması için gereken yerin ortasındaki konuma getirince calısıyor. bilmem anlatabildim mi.:))))
    quote:

Orjinalden alıntı: aaltunok71

arkadaslar daha yenı 2004 model 1.6 exculıse modelı passat aldım
    far sensörünün nasıl calıstıgını bılmıyorum anltırmısınız

[simage][/simage]
  • Sevgili Arkadaşlar,

Dün Türkiye Offroad şampiyonası 1. Ayak yarışı tamamlandı. Şansım pek iyi gitmedi.
    Daha 1.etap 'ın 3'üncü turunda egsozum benden ayrılma kararı verdi. Yarışa o şekilde devam etmek istedim, fakat arabanın çekişi düştü.
    Pite dönmek zorunda kaldım. 2. etap'da araba hararet yaptı. O şekide yarışmaya çalıştım . 2 tur sonra yüksek hararetten buji yandı ve motor durdu.
    Ama henüz herşey bitmiş değil toplam 6 ayaktan oluşan bir şampiyona ve daha 5 ayak var.

Arkadaşlar Offroad araç , mofroad araç, hikaye. Şu canım Passat'ımın birgün olsun egsozu düşmemiştir . Hararet yapmamıştır.
    Ben orada arabayı tamir etmeye çalışırken , kıs kıs bana gülüyordu. " Alıp kullanırsan bu zırva araçları başın böyle dertten kurtulmaz " diyordu.
    İşte Offroad pistinde Passat'ın asaleti.......

::Hadi Bakalım Passat Severler Toplanalım:: (78 Üye)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertbasaran -- 30 Haziran 2008; 13:00:44 >

• Sevgili Mert,

Hobiler, elektronik, tatil, Passat, uzun yol, spor kıyafet ve Enjoy Life (Hayattan Zevk Al) tarzına hayranım. İşi bırakmam veya iş değiştirmem için kuvvetli bir zemin hazırlıyorsun farkında olmadan... Sanıyorum bir saniyen bile boş geçmiyor. Tebrikler ve hayatta daima en güzel şeyleri yaşamanı istiyorum.

Kardeşin Taner
  • Bunlarda benim aracımın başkaları tarafından çeklmiş birkaç resmi...

• quote:

Orjinalden alıntı: drserkarakus

mert benim için bir tane hpi savage ayarlayabilir misin??
    ben kesin kazıklanırım hiç anlamıyorum bir sürü parçası var falan..
    hpi savage xl cıkmış galiba.. http://urun.gittigidiyor.com/Hpi-Savage-XL-5-9-RTR_W0QQidZZ10478274
    resmen heveslendim..

Tabiki yardımcı olurum. Ben arabalarımı daha ucuz olsun diye yurtdışından bu işi yapan birine sipariş veriyorum
    Eğer halen yapıyorsa ona sipariş verebiliriz. Türkiye'deki fiata göre daha ucuz olur.
    İstersen beraberde toplarız arabayı. Montajı kullanmaktan daha zevkli.
    Bana özelden mail atabilirsin merak ettiğin konular hakkında.
    http://www.hobbyrc.com forum'unda aynı nickname ile birçok yazım ve anlatımım var.
    İnceleme fırsatı bulursan oldukça yararlı bilgiler var orada.

• quote:

Sevgili Mert,

Hobiler, elektronik, tatil, Passat, uzun yol, spor kıyafet ve Enjoy Life (Hayattan Zevk Al) tarzına hayranım. İşi bırakmam veya iş değiştirmem için kuvvetli bir zemin hazırlıyorsun farkında olmadan... Sanıyorum bir saniyen bile boş geçmiyor. Tebrikler ve hayatta daima en güzel şeyleri yaşamanı istiyorum.

Kardeşin Taner

Tanercim,

Haklısın, bu tür yaşam için çalışma saatleri sabit, Haftasonu tatili 2 gün olan ve işten çıktığında tüm işini , düşünceni ofiste bırakabileceğin bir çalışma şekli lazım.
    Emininki bu senin için çok zor olsa gerek. Fakat sahip olduğumuz tüm güzellikleri ( en başta sağlığımızı , evimizi , ailemizi , passatlarımızı ) sevdiklerimiz ile sonradan neşe içinde anabileceğimiz bir gün geçirebilmek için seferber etmeliyiz.
    Çeviriden başına ağrılar girmiş bir akşamüstü, anında bir karar ile yan taraftaki bahçeye inip çocukları alıp neşe içinde bir araba yıkama partisi . Hanım'ı , çocuklarla bir olup iyice bir ıslatma ve daha sonrada onun sizi yaklaşık 2 km kovalaması ile, inan ...sana tüm yorgunluğunu , sıkıntını unutturup benim Offroad pistinde aldığım zevkin kat kat fazlasını sana ve tüm ailene vereceği kanaatindeyim.

Olurda birgün yüzyüze görüşme imkanı yakalarsak. Senin bu doyulmaz muhabbetin ile günlerin , haftaların nasıl geçtiğini anlamayız.

• Herkesde bu sorun mevcutmu arkadaslar ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Forever_Love_33

Herkesde bu sorun mevcutmu arkadaslar ?

Evet, zannedersem sitedeki ASCII karakterlerle ilgili
    Düzelecektir.
  • Düzeltmeye çalıştım ama olmadı, programcı arkadaşlarla görüşeceğim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: meke

Düzeltmeye çalıştım ama olmadı, programcı arkadaşlarla görüşeceğim.

Başka topiklerde bu sıkıntı yok bir tek passat topiğinde var. Sayfa çokluğundan olabilirmi acaba ?
  • Merhabalar arkadaşlar;

Dün itibarı ile tekrar Passat ıma kavuştum. Hatta Yalova'dan İstanbul'a körfezi dolaşarak ilk uzun yolumu da yapmış oldum.

Jetta dan sonra gerçekten araç çok güzle geldi herşeyiyle.

Uzun yol yakıt tüketimi ise; Yalova'dan İstanbul'a, Yalova'dan İzmit'e gidene kadar, Yalova çıkışı traifk, Karamürsel, Gölcük vsyerlerde yer yer dur kalk ve ışıklar vs..dahil, İzmitten sonra yoğun bir otoban trafiği ile (malum Pazar günü dönüş), 80 ile 120 km/h arası hızlanma ve yavaşlamalar ile birlikte, ortala yakıt tüketimi 5,9 lt/100 km...

Bence mükemmel (hatta bu kadar büyük ve güçlü bir araca göre inanılmaz) bir değer... Otobanda önümdeki araçla arayı hiç açmadan yeterince hızlanıp yavaşlayarak üstelik, yani ekonomi yapayım diye kasmadan... Araç resmen şehir içinden sonra tüketim olarak kendine geldi... 8,3 lt olan toplam ort. tüketim 7,9 a düştü...

3/4 depo benzin menzili 900 km gösteriyordu İstanbula geldiğimde... Tahminim full depo uzun yolda 1200 km gitmek hiçde şaşırtıcı olmaz...

Haftaya Marmaris- Fethiye - Kaş yapacağız... toplam yolculuk değerlerim ne olacak bakalım...

• quote:

quote:

Başka topiklerde bu sıkıntı yok bir tek passat topiğinde var. Sayfa çokluğundan olabilirmi acaba ?

Sayfa çokluğu değil, Türkçe ı harfinden kaynaklanıyor gibi gözüküyor.

Ama bu topici kilitleyip yeni bir topic açma taraftarıyım, ne dersiniz?

pek çok kişi okumadan aynı soruları sormaya başladı.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

quote:

quote:

Sayfa çokluğu değil, Türkçe ı harfinden kaynaklanıyor gibi gözüküyor.

Ama bu topici kilitleyip yeni bir topic açma taraftarıyım, ne dersiniz?

pek çok kişi okumadan aynı soruları sormaya başladı.

Olur bu topik düzelene kadar yeni bir topik açın. Tadilat bittikten sonrada tekrar geçeriz.

• Sevgili Aerobero,

128 bit çalışma şifremi "Marmaris-Fethiye-Kaş" diyerek kırdın... Ben günü kapatıyorum, artık çalışamam...

T.G.
  • quote:

Sevgili Aerobero,

128 bit çalışma şifremi "Marmaris-Fethiye-Kaş" diyerek kırdın... Ben günü kapatıyorum, artık çalışamam...

• quote:

Sevgili Aerobero,

T.G.

Sevgili Taner,

Yeni şifre oluşturabilmek için gereken 128 Bit anahtarı yolluyorum

Faturalar - Ödemeler - Benzin
  • 
Sayfa: önceki 329330331332333
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.