Şimdi Ara

H96 Pro Plus, max ve diğer S912 Box Kullanıcıları ve Yardımlaşma (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
893
Cevap
34
Favori
89.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vurucu222

Ben de sipariş vericem de o yüzden soruyorum. 5.5x2.5 mu yoksa 5.5x2.1 mi tam oturuyor?

İkisi de tam oturuyor desem yeridir.
  • guguk kullanıcısına yanıt
    banggood'a mesaj atsak rootsuz gönderirler mi acaba?
  • Soğutma için fan ya da heatsink kullanan var mı? 10 tl ye eski bir ekran kartı alıp ordaki soğutucuyu cihaza uygulamayı düşünüyorum.
  • Kodi uygulamasi cihazimda 17.3 yeni versiyonu 17.4 e nasil guncelleyebilirim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • serta2 kullanıcısına yanıt
    Google playdn guncelleyebilirsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • H96 max TV bugün elime geçti, ses ve görüntü konusunda hiç bir sıkıntısı yok(hdmi ve 1080p testi yaptım) ama wifi connection yapamıyorum, wifi görüyor ama bağlanmıyor, acaba ayarlarda bir sıkıntı mı var yoksa android 7.2 sürümü yüklü olduğu için yazılımsal problemleri mi var? Bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aldığınız cihazların üzerinde markası olan Alfawise yazıyor mu. İlginç gearbest de markası yazıyor ama aliexpress vs de 4k yazıyor. Alacaktım kafam karıştı.

• Üzerinde rockship yazıyor. Bu arada android 7.1 yüklüymüş, ama

H96 Pro Plus, max  ve diğer S912 Box Kullanıcıları ve Yardımlaşmasipariş verirken 6.0 diye verdim

H96 Pro Plus, max  ve diğer S912 Box Kullanıcıları ve Yardımlaşma

• Sorunu çözdüm. modem 2. Kattaydı, bir kat yaklaştım düzeldi. Şimdilik bir sıkıntı yok yağ gibi akıyor.

• İlginç, amlogic s912 değilmi acaba bunun çakmaları mı var Alfawise orjinal markası diye biliyordum h96x in. rockchip 3399 işlemci varmı acaba içinde bildiğim kadarıyla en çıkan işlemci gerçi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talat78 -- 8 Ekim 2017; 6:18:23 >
  • talat78 T kullanıcısına yanıt
    Bu cihazların orjinali yok aslında aynı fabrikadan çıkıyor fabrikaya 1000 tane alıcam uzerine hayrettin yazın deyin yazarlar

Ben freaktab dan alfawise için olan romu yükledim bir sıkıntı yok aynı cihaz benimkininde üstünde 4K yazıyor sadece

• Çözemedim gearbest de Alfawise satılıyor. 68 dolar aliexpress de 58 dolara kadar düşüyor. Onda da 4k yazıyor. Kötü bir beelink gt1 ultimate macerasından sonra yanlış karar vermek istemiyorum. Ama genel anlamda memnunsunuz galiba. Oyun oynamak ve iptv için alıcam tavsiye edermisiniz. 2gb s905x modeli ile 100 lira fark var değermi bu farka.

• dreamer1981 D kullanıcısına yanıt
    yüklediğiniz rom hangisi? bir de cihazın üzerinde gelen arayüzden vs farkı var mı?
  • akmeci A kullanıcısına yanıt
    Aldığınız cihazın nasıl bir box olduğunun farkında değilsiniz sanırım .

Bu ürün amlogic 912 chipsetli 8 çekirdekli H96 Pro değil ,

Rockchip 3399 chipsetli ve USB 3.0 olan bir cihaz .

İşlemcisi Octacore değil , hexacore .

çift Cortex-A72 Büyük Çekirdekli + Quad Cortex-A53 Küçük-Çekirdek
    2.0 GHz

Ayrıca yeni Mali T 860 ekran kartı var .

Antutu değerleri Pro da 42000 lerdeyken, Max ta 75000 lerde .

Bu box şuan ki en hızlı ve güçlü kutu .
  • Farkındayım, antutu da 80000 gördüm. Zaten özellikleri için almıştım. Ama wifi alıcısı arızalı mı diye düşündüm. Şuangayet güzel kullanmaktadır sıkıntı yok.

Ben 160 a almıştım çok memnunum cihazın hızı bence çok iyi ama 100tl fark bence çok s905x bir cihazında iş göreceği kanaatindeyim ama kullanmadım belki forumda kullanan bir arkadaş cevap verebilir.
  • http://freaktab.com/forum/tv-player-support/amlogic-based-tv-players/s912/alfawise/firmware-roms-ac/647777-rom-alfawise-h96-pro-3-16gb-3-32gb-3-64gb-scv7a-7-1-2-ddr3-ddr4-and-9377-wifi-chipset

bu linktekini yüksedim launcher iki tane var biri stok launcher a benziyor biri android tv ye benziyor ben yüklerken en son v6 vardı şimdi v7a yı çıkarmışlar...

hocam oyun oynayacaksan h96 pro ama oyun kalsın dersen s905x li bir kutu işini görür. Bazı kutuların çok ısındığından bahsediyorlar. hatta kutuya fan ekleyenler falan var. Benim cihaz 65 civarında dolanıyor. Bir sıkıntı görmedim. ip tv ve oyun için kullanıyorum ben de. logitech f710 gamepad ile tüm oyunlar çalışıyor.
  • Agronur17 kullanıcısına yanıt
    Beelink GT1 ultimate ile oynayamadım. H96 pro + almakta fayda var gibi. Isınma çok bariz mi oluyor. Mecool M8S Pro da kafamı karıştırdı.

• Arkadaşlar şimdi bu android tvsi romu oyunu filan hiç anlamadığım işler . Sadece harici 2-3 tb harddiski takıp sorunsuz takılmadan full hd - 4k film izlemek ne bileyim optic kablosunu takıp dts truehd vs sesleri almak istiyorum . Bu alet işime yarar mı ? Veya yerine tavsiye edeceğiniz herhangi bir ürün ???
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.