Şimdi Ara

H96 Pro Plus, max ve diğer S912 Box Kullanıcıları ve Yardımlaşma (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
892
Cevap
34
Favori
89.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Diyecek bir şey yok girdim ve aldım. Umarım gümrüğe falan takılmadan gelir zira GearBest'den ilk alış-verişim. Daha önce Ali E. kullanıyordum sorun yaşamıyordum.
  • arkadaşlar, bu ürünü alan kişinin interneti mutlaka olmalı mı?
    yada sadece kaliteli bir biçimde mkv izlemek için alınır mı?

Yoksa 4k tv yok ise ve 4k kanallar henüz yaygın değilken, almanın manası var mı?

kısaca alanlar, ne için alıyor daha çok?
  • Arkadaslar cihazim bugune kadar sorunsuz calisiyordu. Bu aksam actigimda wifinin kapali oldugunu gordum ayarlardan acmama ragmen herhangi bir degisiklik olmadi. Ne yapmaliyim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • serta2
    Bazen bendede wi-fi den test amaçlı açtığımda box internete bağlı değil mesajı veriyor. Kontrol ettiğimde hemen bağlanıyor. Nette anlık kesintiler olabiliyor. Boxu ethernet kablo ile bağlamayı deneyin. Stabil bir bağlantı ile hiç sıkıntı yaşamazsınız. Wi-fiden hiç bağlanmazsa modeminizi kontrol edin. Cep telefonunuzda internet varsa mobil veriyi aç interneti paylaştır yaparak deneyin.
  • dravdan
    Bu boxu alanların tamamına yakını IPTV ve netteki portalları izlemek için alıyorlar. İnternet olmadıktan sonra para harcamanıza hiç gerek yok.
  • Arkadaşlar H96 pro plus kullanıyorum 2 aydır. Rom vs hiç uğraşmadım. Akşamları hdd bağlayıp film izliyorum. Arada bir youtube takılıyorum. Kardeşimin kullanmadığı Logitech K400 plus üzerinde dokunmatik fare yüzeyi bulunan klavyeyi taktım. Tüm fonksiyonlar güzel, yalnız ş,i,ğ,ç,ö gibi türkçe karakterlere basınca farklı simgeler çıkıyor. Klavyeyi ingilizce olarak görüyor. Her ayarını kurcaladığımı düşünüyorum. Nereden ayarlamam lazım. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burbarian

Arkadaşlar H96 pro plus kullanıyorum 2 aydır. Rom vs hiç uğraşmadım. Akşamları hdd bağlayıp film izliyorum. Arada bir youtube takılıyorum. Kardeşimin kullanmadığı Logitech K400 plus üzerinde dokunmatik fare yüzeyi bulunan klavyeyi taktım. Tüm fonksiyonlar güzel, yalnız ş,i,ğ,ç,ö gibi türkçe karakterlere basınca farklı simgeler çıkıyor. Klavyeyi ingilizce olarak görüyor. Her ayarını kurcaladığımı düşünüyorum. Nereden ayarlamam lazım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam mkv mi izliyorsunuz?

Cihazın performansı nasıl? Alt yazı font büyüklüğü ve genel menüsü vs.

Ayrıca upscalling yapıyor mu? Yani bir mkv filmi, daha da kaliteli bir biçimde sunuyor mu?
    Tüm uzantıları (mesela vob. mov. Vs) formatları destekliyor mu.

Kısaca sadece bir media player için alınır mı bu cihaz?

Tşk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dravdan -- 10 Aralık 2017; 18:30:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dravdan kullanıcısına yanıt
    Türkçe karakter sorunu altyazılarda değil. YouTube arama kısmında fiziksel klavyede. Onun dışında alet çok güzel. Mkv izliyorum. Upscale olayını bilmiyorum çünkü 1080p indiriyorum. İlk aldıktan 1 hafta sonra adaptöründeki kondansatör patladı. 20 liraya adaptör aldım. Bu kronik bir sorunmuş, yurt dışında da herkes adaptörden şikayetçi. Alet benim işimi görüyor. Hatta fazla bile geliyor. Pek tv izleyen biri değilim ama bir arkadaşım iptv aboneliği almamı söylüyor. Hatta bir tanesi ona satmamı istiyor. Sadece hdd takıp film izliyorum. Cihazdan memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burbarian -- 10 Aralık 2017; 19:49:33 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, H96 Pro Plus'dan yayın izlerken bazen ekran 1 saniyeliğine kararıp kendi kendine tekrar düzeliyor. Belirli bir zaman aralığı veya sıklığı yok.

Ekran karardı diyelim, yarım saat sonra bir daha oluyor, 45 dakika sonra bir daha, veya 15 dakika sonra... Ya da 1 saat hiçbir şey olmadan sorunsuz izliyorum. Yani belli olmuyor ne zaman olacağı.

Daha önce başına böyle bir şey gelen oldu mu? Ya da neden olduğu hakkında bilgisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chetaq -- 11 Aralık 2017; 0:44:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burbarian

Türkçe karakter sorunu altyazılarda değil. YouTube arama kısmında fiziksel klavyede. Onun dışında alet çok güzel. Mkv izliyorum. Upscale olayını bilmiyorum çünkü 1080p indiriyorum. İlk aldıktan 1 hafta sonra adaptöründeki kondansatör patladı. 20 liraya adaptör aldım. Bu kronik bir sorunmuş, yurt dışında da herkes adaptörden şikayetçi. Alet benim işimi görüyor. Hatta fazla bile geliyor. Pek tv izleyen biri değilim ama bir arkadaşım iptv aboneliği almamı söylüyor. Hatta bir tanesi ona satmamı istiyor. Sadece hdd takıp film izliyorum. Cihazdan memnunum.

bilgi için, teşekkürler.
  • Merhabalar cihazı aldığımda farklı bir adaptör kullandım 12v 2A sizce cihaz yanmış olabilir mi? Ne yapmam gerekir :(

• quote:

Orijinalden alıntı: kaanatc

Merhabalar cihazı aldığımda farklı bir adaptör kullandım 12v 2A sizce cihaz yanmış olabilir mi? Ne yapmam gerekir :(

12 V adaptör taktıysanız muhtemelen cihaz yanmıştır.
    Cihazda Volt önemlidir,Yüksek voltaj cihazı yakar, Amper ise Voltaj ile çalışan cihazlarda yüksek olması iyidir. Cihaz ihtiyacı kadarını alır, fakat Pil ve voltaj ile çalışan cihazlarda Yüksek Amper tavsiye etmiyorum sebebi ise Pil ömrünü kısaltır.(örnek verirsek Cep telefonu,Laptop ve Tabletlerde Amper ne ise o olması gerekmektedir. Yüksek Amper tavsiye etmiyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halillby -- 11 Aralık 2017; 22:40:46 >
  • https://m.geekbuying.com/item/H96-MAX-Rockchip-RK3399-Hexa-Core-64bit-4G-32G-4K-TV-BOX-379059.html

H96 max indirimli fiyat. Bence kaçırmayın arkadaşlar..

• GBH96H1

Kod gecersiz diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: levoank

GBH96H1

Kod gecersiz diyor

Bu kod ile CMTR121005 100USDhttps://tr.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_627170.html?wid=90

• Halillby H kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler..Büyük ihtimalle yandı :( acaba tamir olma ihtimali varmıdır bilmiyorum ama sigortası varsa bir elektronikçiye göstereyim :(

• quote:

Orijinalden alıntı: ekrem.kolu

quote:

Orijinalden alıntı: levoank

GBH96H1

Kod gecersiz diyor

Bu kod ile CMTR121005 100USDhttps://tr.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_627170.html?wid=90

Dostum indirim güzel. Ne zamana kadar?

Yılbaşında daha iyi indirim olur diye düşünüyorum.

Bi de bu kuponu yapıştırdık mı müthiş olur.

Bu arada Samsung tv lerde sıkıntı oluyormuş ses. Benim tv UE48H6470AS sıkıntı çıksr mı bunda da? Yoksa Samsung ların alayında da sorun oluyor mu?

Şimdiden teşekkürler.

• Bugün H96 Pro Plus ürünüm geldi. Yalnız seste hafif bir zırıltı var. Neden kaynaklandığını ve nasıl halledebileceğimi bilen var mı? Farklı hdmi da da durum aynı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaanatc

Teşekkürler..Büyük ihtimalle yandı :( acaba tamir olma ihtimali varmıdır bilmiyorum ama sigortası varsa bir elektronikçiye göstereyim :(

Bu tip cihazların tamiri olacağını pek sanmıyorum.
    Bildiğim kadarı ile sigortası yok.
  • https://tr.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_503488.html?wid=90

Gearbest te %25 indirim var h96 pro +

Kaçırmayın

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.