Şimdi Ara

H96 Pro Plus, max ve diğer S912 Box Kullanıcıları ve Yardımlaşma (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
893
Cevap
34
Favori
89.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Benim cihazda bu üstad.

Üzerinde alfawise yazmıyor.

Cpu–z ile de baktığımda model bilgisinde yazmıyordu.

Aida programı ile bakınca alfawise yazdı model bilgisinde.

Güncellemek istiyorum ancak, çalışan cihazı bozmak da istemiyorum.

farklı versiyonları olduğu için yanlış yazılım yüklemek istemiyorum. Bu nedenle bilenlere sormak istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baki_55 -- 22 Kasım 2017; 18:45:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Agronur17
    Bu custom romu kurduysan memnun musun? Stock 7.1 roma nazaran artı ve eskileri nelerdir? Bildiğimiz Usb kablosu ile mi bilgisayara bağlayıp romu atıyorsun?
  • baki_55 B kullanıcısına yanıt
    bendekinin aynısı burdaki dosyalarıhttp://freaktab.com/forum/tv-player-support/amlogic-based-tv-players/s912/alfawise/firmware-roms-ac/647777-rom-alfawise-h96-pro-3-16gb-3-32gb-3-64gb-scv7a-7-1-2-ddr3-ddr4-and-9377-wifi-chipset/

sırasıyla, (konuyu başlatan arkadaş çok güzel açıklamış) yüklersen problem olmaz.
    H96 Pro Plus, max  ve diğer S912 Box Kullanıcıları ve Yardımlaşma

tv boxtaki yazılım zaten yeni,ben olsam pek uğraşmam.kodiyi çok kullanan için tavsiyem çok iyi bir sd kart(okuma ve yazması iyi olsun) bu iş için libreelec kullanmalarıdır.
    böylece box iki işletim sistemine sahip olur,sd kartan libreelec,sd çıkartığınız zaman mevcut android sistemini kulanır.

• Googleplayden indirdiğim launcherlar optimize olmuyor. Ekran simsiyah kararıyor. İkonlar ekrana oturmuyor. Neden böyle oluyor. Varmı iyi bir arayüz baslatici falan.

• ettu E kullanıcısına yanıt
    Ben android tv verrsiyonunu kullaniyorum. Memnunum. Aldigimdan beri kendi romunu kullanmadim. Bir hafta kendi romunu basta kullandim sonra buna gectim. Artik yeni romunu cikarmayacak gibi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • coolhamal
    Kullandığım stock rom 7.1'den fazlasıyla memnunum. Günün birinde romda sorun olursa boxa custom rom yüklemek isterim.
  • ettu E kullanıcısına yanıt
    7.1 zaten yeterli,karasız çalışmaya başlarsa 7.1.2 yükleyin.
    örneğin ben 7.1 de wifichip yazılımından şüphelenip 7.1.2 freaktab daki rom geçtim,sorunun çözümü evdeki modemi değiştirmemle son buldu.
  • Box ve modemim sorunsuz çalışıyor. 7.1 romda sorunsuz.
  • Nejdet delioglu bizim cihazı incelemişde. Launcher i kolayca kuruyor incelemede. Biz neden kuramadık..

• H96 Pro Plus, max  ve diğer S912 Box Kullanıcıları ve Yardımlaşma

gearbestten h96 sipariş verdim yanlışlıkla 2 tane vermişim daha doğrusu pahalı olanı iptal etmek istedim sonra yeniden sipariş verdim ucuz olanı
    kargo parası olanı aşağıdakini iptal etmek istiyorum yardım ve bilgi lütfen

• h96 pro plus için hd media player yazmışlar ancak faturada 69.99 dolar göstermişler sonuç ne olur sizce
  • utkuberk
    Orada siparişin kontrol edilip ürün ücretinin ödenme işlemleri gerçekleşiyor. İşlem bittikten sonra ödeme alındı mesajı sana mail yoluyla gelecektir. Ondan sonra da ürünün gönderme ile para iade işlemleri başlar.
    Pahalı olanı hemen iptal ettiysen para hesabına 7-15 gün içinde iade olur. Önce para hesabından çekilir, sonrada iade olur. Endişelenmeye gerek yok.
    Sipariş etmeden yada siparişten hemen sonra satıcıya mesaj yazıp pakete şu kadar yazın deseydin iyi olurdu. Şimdi ürün Türk gümrüğüne geldiğinde yetkili tutarı görünce senden vergi alacaklardır. Keşke burada siparişten önce bizlere sorsaydın.
  • ettu hocam saygılar teşekkürler ilgin için sizlere sormadım ama sizlerden önceki mesajlarınızı okuyarak
    hatta sizin mesajlarınızı tekrar tekrar okuyarak öğrendim çok şeyi;
    ticket attım pahalı olanın iptali için henüz işleniyor aşamasında o
    256 tl olan için isede

do not type TV box as product name,write HD Media Player please.
    Please send quality power adapter..
    Could you please define my order price as under the 30$ on the package in order to pass the customs easily? Regards

bu şekilde mesaj attım kargolandı yazıyor şu an her iki ticketimede cevap gelmedi ancak donanım haberdeki gearbest temsilcisi
    endişelenme gümrük sıkıntısı olursa para iadesi yapılır dedi.
    yardımcı olan herkese tekrar teşekkür ediyorum

kodi eklentileri ve h96pro + için apps önerileri var sitede ancak;
    sizinde önerilerinizi almak isterim varsa linkini;
  • Mesajını güzel yazmışsın ama Çinliler hala "black friday" yoğunluğu içinde olduğundan mesajındaki ayrıntıyı görememişler. Ürün gümrüğe takılsa dahi geri iade olur ama sende ürününe kavuşamamış olursun. Yani zaman kaybı olabilir. Cihaz gelsin de kodiden birkaç eklenti ile apps öneririm.
  • baki_55 B kullanıcısına yanıt
    Hocam tomtop sitesinden ben de tv box aldım, kargoda şu an. Siz aldığınızda paketin üstüne değeri ne kadar yazmışlardı? Trt bandrolü vergisi falan verdiniz mi?

• Ben kampanyalı 50 dolara almıştım.
    hiç irtibata geçmedeim.
    Herhangi birşey de yazmamışlardı. Direk gönderdiler. En hızlı gelen kaergomdu. yaklaşık 10 günde geldii

gümrük sıkıntısı olmadı. Ama tabi bu nasip işi.
    Geçer geçmez bilinmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Agronur17

Ben android tv verrsiyonunu kullaniyorum. Memnunum. Aldigimdan beri kendi romunu kullanmadim. Bir hafta kendi romunu basta kullandim sonra buna gectim. Artik yeni romunu cikarmayacak gibi.

Haftasonu ben de android tv versiyonu kurdum. Güzel olmuş, farklı cihaz almış gibi hissettim Daha önce de android 6 atv romunu kurmuştum ama çok beğenmemiştim.
    Farklılık arayanlara tavsiye edilir. Kendi romunda gamepad ayarlarını bir türlü yapamamıştım, bu iyi oldu

http://freaktab.com/forum/tv-player-support/amlogic-based-tv-players/s912/alfawise/firmware-roms-ac/666160-rom-alfawise-h96-pro-3-16gb-3-32gb-3-64gb-scv4a-atv-7-1-2-ddr3-ddr4-androidtv-version

• quote:

Orijinalden alıntı: aslanuque

quote:

Orijinalden alıntı: Agronur17

Haftasonu ben de android tv versiyonu kurdum. Güzel olmuş, farklı cihaz almış gibi hissettim Daha önce de android 6 atv romunu kurmuştum ama çok beğenmemiştim.
    Farklılık arayanlara tavsiye edilir. Kendi romunda gamepad ayarlarını bir türlü yapamamıştım, bu iyi oldu

http://freaktab.com/forum/tv-player-support/amlogic-based-tv-players/s912/alfawise/firmware-roms-ac/666160-rom-alfawise-h96-pro-3-16gb-3-32gb-3-64gb-scv4a-atv-7-1-2-ddr3-ddr4-androidtv-version

Android tv versionu güzel fakat play store kısıtlı olduğu için tavsiye etmiyorum. Çok az uygulama ve oyun var kuracaklar bunu göze alsınlar.

• guguk kullanıcısına yanıt
    Aynen haklısın, bunu belirtmeliydim Ben biraz da kendi kullanımımı göz önünde bulundurdum. Mağaza dışından sadece bein connect kurdum aptoidden. Onun dışında kullandığım uygulamalar blutv, smart iptv, kodi, puhu tv ve asphalt 8 . Bunlar da play store da var zaten. Beni şimdilik tatmin etti, ilerde ne olur bilmem

• Şu an indirimde olan H96 Max'ı kullanan var mıdır? 4 GB RAM / 32 GB ROM 56 $ . Ne dersiniz? Konuyu okudum ama max modeli ile ilgili çok bilgi yok.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.