Şimdi Ara

h4 led xenon tavsiyesi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
51.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slm arkadaşlar,h4 led xenon tavsiyesi istiyorum,cvplarınız için tşk ler.birde fiyat olarak değer mi sizce?

• Led başka teknoloji xenon başka. Önce bir karar ver bence:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • h4 led xenondan kastınızi galiba sadece ampul olarak beyaz,led far.
  • Aliexpressten 9600 lm yada 12000 lümen olanlar onlardan alın işinizi çok çok iyi görecektir. Türkiye'de satılan coğu ürün aliexpresste 3/1 fiyatına. Burda 150 lira olan çinden 50 liraya geliyor. sadece 15-20 gün beklemen lazım :)
  • aliexpress de 58 dolarlık bir ürün var muazzam derecede 3 takım aldım sis+uzun+kısa kısalar mercekli olduğu için karşı tarafın gözünü almıyor şiddetle tavsiye ederim
  • slm lar 58 dolarlık ürünün linkini atarmısınız, Türkiyedede 190 tl ile 350 tl arasında fiyatlar var,arada fiyat farkı cok yok gibi,sizin aldıgınız ürün tırnaklı mı tırnaksız mı?

• takip bende şimşek efekti yaratan led far istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: extinct

takip bende şimşek efekti yaratan led far istiyorum

H7 LED XENON 9600LM İTHAL / AMERİKAN LED / ŞİMŞEK SELEKTÖR
    İlan No: 312405334
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-h7-led-xenon-9600lm-ithal-amerikan-led-simsek-selektor-312405334/detay

Çok memnun kalırsınız çok güzel bir ürün

• DH-ALEMDAR kullanıcısına yanıt
    Bunların kendinden mercekli olanları var mı?
  • Ben olsam almam aldım pişmanım h7 led 6000k aldım bugun sökücem halojenleri geri takıcam görüntü olarak güzel ama yolunhic göstermiyor cok zorlanıyorum hele hele yağmurda alacaksanın paraya acımayım mercekli alacaksınız bende tavsiye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre_etg

Ben olsam almam aldım pişmanım h7 led 6000k aldım bugun sökücem halojenleri geri takıcam görüntü olarak güzel ama yolunhic göstermiyor cok zorlanıyorum hele hele yağmurda alacaksanın paraya acımayım mercekli alacaksınız bende tavsiye

led var led var. Siz hangisini almıştınız?
    o ürünü 18 gün bekledim 136 liraya aldım aliexpressten :) Bu ilanlar görünce bol bol sipariş edip satasım geliyor :)
  • Mercek montajını matkap ve panç yardımı ile kendiniz bile yapabilirsiniz

Cok pahali hocam ya sundan 1 sene once arkadas sis kisa uzun arti bir de park ampuli 300 liraya cikti isin icinden. Talep artinca hayvan gibi zamlamislar resmen

Niken led xenon dusunuyorum bende 180lira civari fiyatu var

• quote:

Orijinalden alıntı: -Columbia-

Mercek montajını matkap ve panç yardımı ile kendiniz bile yapabilirsiniz

kendimiz yapmak için alet edevat zaman ortam lazım malesef
  • kısalarda h7 led xenon kullanan var mı şöyle 10k civarında lümenlı? bende mercekli kısalarımda kullanıcam aliexpressten tavsiye edecek varsa beklemedeyim.
  • YozgatLee0666 kullanıcısına yanıt
    Uzunlarda monza led varda kısalara takmak istiyorum. Bunun kargosu çok lumeni falan iyi ama.
  • Thursy T kullanıcısına yanıt
    Herşey dahil 51 dolarlık bir ürün işte. Olmazsa kısalarsa mercekli ise alın bundan yada 40 dolara 9600 lm kullanın

https://www.youtube.com/watch?v=3mnbwlN_2pA 12000 lümen
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.