Şimdi Ara

H1Z1 - MMO Zombie Game (PS4 ANA KONU) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
3
Favori
8.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu oyunun Türkçe çıkma ihtimali varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptanado

H1Z1 Battle Royale modu var mı içinde?

İşte oyunu 2'ye bölmüşler. Sadece Battle Royale'dan ibaret bir H1Z1 ve sadece Survival'dan ibaret 2. bir H1Z1. İkiside yazın konsol için piyasada olucak her biri 19 dolardan satılcak. Ekstra olarak oyunda ticket sisteminin devam edeceğide söylenmiş yani 19 dolar verip battle royale'ı satın aldıktan sonra neler olucak henüz bilmiyoruz. Mesela şu an pc sürümünde 2 farklı battle royale var. Birinin reward sistemi eski giriş tamamen bedava diğeri ise yeni giysi, skinlerin eklendiği bir reward sistemine sahip ve buna ticket ile giriş yapılabiliyor. Ticket'ıda 1. olursan kazanıyorsun yada satın alıyorsun. Konsolda mikro ödeme olarak neler olucak, battle royale'a ekstra bir mikro ödeme çıkacak mı henüz bilinmiyor.

• direk battle royale aliriz ozaman h1z1'in tek ilgi cekici yanı bu modu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kanov -- 6 Şubat 2016; 17:52:34 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mail geldi bugun yaz 2016 da ps e gelicekmis bende pc de var pek ilgilendirmiyor ama guzel haber

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Hayırlı olsun konsol tarihi duyruldu bu yaz ps4 ve xbox One için piyasada olucakmış. Yalnız oyunda köklü bir değişim yapılmış. Şimdi oyunda 2 farklı mod vardı biri survival diğeri battle royale. 6 ay önce kadar firma battle royale modunu (herkes bu modu oynuyor) paralı yapmak istemişti (aylık ücret) fakat gelen yoğun tepkiden sonra vazgeçmişlerdi. Dün açıklanan haberde ise bu ayın sonunda oyunun 2'ye bölüneceği yazıyor. Survival ve Battle Roayle modunu ayırıp 2 farklı H1Z1 oyunu olarak piyasaya sürecekler ve her biri için 19 dolar ödemek zorunda kalıcaz. 2 modunda geliştirme grubu farklı olucakmış vs... Yani battle royale modu için yapmak istedikleri puştluğu biraz hafifletip oyunu bölerek uygulamışlar. Ben 1 senedir oyuyordum ve pc'de feci bir hile var, uzun bir süre engellemeye çalıştılar ama engelleyemiyorlar dolayısı ile bu oyun konsolda muhteşem ve eşsiz bir oyun olucak. Oynamayan varsa söylim Battle Royale modu hasta şekilde bağımlılık yapıcak.

hocam kaynak ?

• Aynen öyle. Survival oynayan yoğunluk battle royalin yanından geçemez. Vay be çok sevindim gelmesine. Pcde izle izle bir hal olmuştum. Şimdi oynama sırası bize de geliyor demek hemde hile yok bir şey yok.

Haber için teşekkürler Ekremciğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resmi sayfasından yayınlandı. https://www.h1z1.com/news/just-survive-king-of-the-kill-game-split-february-2016?cid=1066647

"we are happy to tell you that we'll be bringing H1Z1: King of the Kill out of Early Access on the PC and to Xbox One and PlayStation® 4 this summer."

İlk etapta sadece battle royale geliyor konsola 2016 yaz için. İlk okuduğumda dikkat etmemiştim survival için henüz tarih vermemişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Resmi sayfasından yayınlandı. https://www.h1z1.com/news/just-survive-king-of-the-kill-game-split-february-2016?cid=1066647

"we are happy to tell you that we'll be bringing H1Z1: King of the Kill out of Early Access on the PC and to Xbox One and PlayStation® 4 this summer."

İlk etapta sadece battle royale geliyor konsola 2016 yaz için. İlk okuduğumda dikkat etmemiştim survival için henüz tarih vermemişler.

Abi bu king of kill modu nedir? Pcde de yoktu. Oraya da mı bu yaz geliyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: quanch

Aynen öyle. Survival oynayan yoğunluk battle royalin yanından geçemez. Vay be çok sevindim gelmesine. Pcde izle izle bir hal olmuştum. Şimdi oynama sırası bize de geliyor demek hemde hile yok bir şey yok.

Haber için teşekkürler Ekremciğim.

Aynen öyle ya Battle Royale muhteşem bir mod ve piyasada alternatifi yok. Pc'de de hileciler çok ciddi sıkıntıydı konsolda tertemiz oynayacağız ilaç olucak.

Edit: King of the kill : Sadece Batlle Royale'dan ibaret olan H1z1'in yeni adı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekostros -- 6 Şubat 2016; 18:25:48 >
  • Ön sipariş olacaktır. Ne zaman acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: inciteen

Arkadaşlar bu oyunun Türkçe çıkma ihtimali varmı ?

Hocam bu oyun online tabanlı bir oyun. Hikayesi yok. Sadece PVP oynuyorsun. Türkçe olmasını gerektiren bir durum yok.

Gönül ister iki kelime bile olsa Türkçe olsun fakat olmaz.
  • auto aim falan koymazlar umarım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanov

auto aim falan koymazlar umarım

Sanmam. Pc'de herkes aim'in zorluğundan şikayetçi. Kolay ölünen bir oyun o yüzden aimi de zor olsun.
  • quanch Q kullanıcısına yanıt
    Hocam konsollara çıkış tarihi verilmedi değil mi ? Sanırım bu yıl diyorlardı ama kaynak güvenilir mi bilmem.
    PS4 de hile olmazsa bende PC yi bırakırım.

Geçen gün full muhimmat hilesi yapmış birisi. Şansa öldürdüm. Ömrümde görmediğim cephaneliği gördüm adamın sayesinde.
  • Tam tarih bilmiyorum ama yazın çıkacak. Kendileri açıkladılar.

@alpalp84 ps4te hile yok hocam. Mümkün degil.

• Bende bu oyunu bekleyenlerdenim yaza cıkması muhtemel.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Tamam hocam,teşekkürler.
  • Yaz geldi çattı ilk ayı bile bitti ne bir haber var ne de bir bilgi...
    Gamescomda detaylar açıklanır . En azından öyle umuyoruz
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.