Şimdi Ara

H1Z1 - MMO Zombie Game (PS4 ANA KONU) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
3
Favori
8.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: inciteen

Gamescomda detaylar açıklanır . En azından öyle umuyoruz

Hocam detaydan ziyade oyun yazın çıkacak dendi. Kesin tarih verilmedi. Şu saatten sonra 2 ayı var çıkmak için bir de fuarda yeni bilgilendirme yapacaklarsa vay bizim halimize hiç beklemeyelim oyunu o zaman
  • Cikmicak heralde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hala bir haber yok sanırım, yaz bitti
  • Yalan oldu

Keşke çıksaydı sarardı diye düşünüyorum.
  • PS4 ün bu tarz bir oyuna çok ihtiyacı var geliştiriciler neden bunu görüp önce çıkarmaya çalışmıyorlar anlamıyorum h1z1 , rust , dayz bunlardan biri gelse şuan konsola ciddi satış rakamlarına ulaşır bence
  • Yalan olan bir güzel oyun daha...

• quote:

Orijinalden alıntı: quanch

Yalan olan bir güzel oyun daha...

Ark var boyle ama cikmasa daha iyi bug vs gecilmiyor

Ping

Sorunu desen yerlerde

• ottomans1453 kullanıcısına yanıt
    Ark daha farklı bir yapıya sahip ya. Bu kısa süreli hayatta kalma oyunu ve bu tarz oyunlar pcde doluyken ps4te bu tarz hiç olmaması çok enteresan. Bu oyunlar pcde full çekiyor ama psde emsali yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: quanch

Ark daha farklı bir yapıya sahip ya. Bu kısa süreli hayatta kalma oyunu ve bu tarz oyunlar pcde doluyken ps4te bu tarz hiç olmaması çok enteresan. Bu oyunlar pcde full çekiyor ama psde emsali yok.

Nasil kisa sureli anlamadim ? Bunda da crew kurup insa edilmiyor mu?

• H1z1 i kimse pve oynamıyor artık oyun battle royale formatından ibaret bir hale geldi. Pc'de şu sıralar aşırı ilgi duyulan bir format playerunknown ve king of the kill'de yüz binlerce aktif oyuncu var ve twitch stream'lerinde stabil üst sıralarda cod ve bf serilerini bitirdi bu oyunlar. Konsolda olmaması büyük eksiklik uzun bir süre daha olacağını sanmıyorum birkaç sene pre-alpha olarak oynandı , h1z1 full sürüme geçti ama her update'de bir sürü bug oluyor, oyuna girişlerde hatalar mevcut, bolca çökmeler vs... Yine sorunsuz oynanıyor ama bu halde konsola çıkması mümkün değil ve stüdyo daybreak games oyunu stabil olarak konsola hazırlayabilcek potansiyelde değil her ne kadar açık kapı bırakıyor olsalarda çıkarabilceklerini sanmıyorum

• Kesinlikle katılıyorum. Bf ve cod gibi serileri aşağıya çektiği kesin fakat bu formatın psde olmaması çok şaşırtıcı. Twitchde ciddi şekilde izlenen ve yayını yapılan oyun formatı bu ve ciddi potansiyele sahip fakat konsola yapanı geçtim yapmaya çalışan bile yok. Halbuki bu tarz konsolda ciddi şekilde yokluğu hissedilen bir tür. Yapılsa ciddi şekilde satış yapacağı oynanacağı aşikar. Bu kadar olumlu tarafları bulunan bu tarzın yerine tutmayan yığınla oyunlara paralar dökülmesi baya saçma geliyor insana.

Hocam bu oyun şöyle oluyor. Uçaktan atıyorlar seni büyük bir haritaya. Herkes karambole bir yere düşüyor. Kimsenin silahı falan yok hiç bir şeyi yok. Haritada düştüğün yerlerden başlıyorsun silah başlık aparat sağlık gibi ürünler aramaya. Buldukça güçleniyorsun tabi bu süre zarfında senden önce biri bulup seni öldürmezse. Haritaya gaz salınıyor. Gazdan kaçmaya başlıyorsun. Araçlar var bulursan gazdan kaçman veya daha fazla yer araman daha kolay oluyor. En son harita çok daraldığı için bire bir falan kalıyorsun. En son ayakta kalan survive oluyor. Birincieye kıyafet falan çıkıyor. Extra bir şey vermiyor. Eşitlik ilkesi göz önünde olan bir oyun. Bir round yaklaşık yarım saat 45 dk sürüyor.

Ark ise bambaşka. Orada inşa var ve yapının başında beklemek zorunda birileri. Sen yokken yerle bir olabiliyor. Pek adaletli değil.

• ŞU OYUN YADA BENZER Bİ SURVİVAL PS4 E ÇIKSADA RAHATLASAK BEYLER YA
  • Ön siparişe açıldı. Plus üyelerine 95 , Normal kullanıcılara 118 TL.

https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP0017-CUSA11745_00-H1Z1PREORDERBNDL

ÇIKIŞ TARİHİ : 22 MAYIS

• Ön sipariş verildi

• H1Z1 - Battle Royale PS4 Gameplay | PlayStation Underground

• Bu oyun beleş olmayacakmıydı benmi yanlış biliyorum

• drejtc kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-484D838C4 -- 13 Haziran 2018; 22:52:45 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.