Şimdi Ara

H1Z1 - MMO Zombie Game (PS4 ANA KONU) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
3
Favori
8.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

sende umarım satarsın ps yı o zamana kadar neden dıye soracak olursan cem abı ıle oynarken yanımıza yancı olmanı ıstemıyoruz ama cem abı demeye utanıyor acık konusayım

ısırılınca oyun bitiyor mu? :P
  • Arkadaşlar oyunun ps4 sürümü ne zaman çıkacak bilgisi olan var mı?
  • DayZ Ps4 Cikacakmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haber yok mu hiç ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne zaman geliyor
  • Bence 1-2 senesi daha var konsol için. Alpha süreci bitmeden çıkacağını sanmıyorum. Şu an oyuna 3-4 günde bir update geliyor, hala devam eden bazı çökme hataları var bir yandan da yeni içerikler ekleniyor. Yani oyun son halini alması daha çok uzun sürücek. Birde oyunun battle royale diye bir modu var ki bu mod en çok oynanan mod. Maksimum 150 kişi ile başlıyor ve ölen çıkıyor hayatta kalan son kişi olmaya çalışıyorsun bunu ayda 7 dolarlık bir sisteme sokuyorlar. Battle royale'a girmek için ya 7 dolar vericeksiniz yada "event ticket" kullanıcaksınız. Event Ticket'da oyunun diğer modlarında pvp/pve dünyasında haritada nadiren bulunabiliyor. Aslında geçtiğimiz ay bu sistem başlicaktı fakat alpha sürecinde ki oyuna paralı sistem getirme fikirlerine çok tepki gelince ertelediler. Bekleyenlere tavsiyem bence pc'ye alıp başlayın orta kalite bir pc ile çok rahat oynarsınız minimum sistem gereksinimi düşük. Özellikle battle royale paralı sisteme geçmeden tadını çıkarın derim.

• E3 de görebilecekmiyiz acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: SiPAHi_

E3 de görebilecekmiyiz acaba?

Vay abi nerelerdeydin ya ben mı göremiyorum sen mı pek forumda yoksun artık ?

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

Orijinalden alıntı: SiPAHi_

E3 de görebilecekmiyiz acaba?

Vay abi nerelerdeydin ya ben mı göremiyorum sen mı pek forumda yoksun artık ?

Uzun süredir yokdum iş ýoğunluğu vs kardeşim vakit bulamıyorum o yüzden :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Junace

DayZ Ps4 Cikacakmi?

Evet,geçen seneki E3'te tanıtılacak.

• Oyunun ne zaman çıkacağı hakkında bir bilgisi olan var mı? Pek bilgi gelmemiş konuya. Şu an battle royale videoları izliyorum da ps'ye gelse epey iş görecek bu oyun.
  • Yalan olucak gibi

• Pc sürümü bitmeden çıkmayacağını söylemişlerdi ki pc sürümü hala alfa/beta durumunda. Ps4 versiyonu iptal olmassa minimum 2 senesi daha var bence. Pc'ye alıp oynayın sistem gereksinimleri düşük ve oyun çok eğlenceli. Ps4'te 2 senedir keyif alabilceğim bir shooter yoktu h1z1 tek başına bu ihtiyacı karşılıyor. Battle Royale efsane bir mod.
  • Oyun Sony tarafından satılmış sanırım. Bu durumda ps4e gelme ihtimali zayıfladı diye düşünüyorum.

• Şu oyunun ismini ne zaman görsem

Hadi be abicim hadiiii beeee çık artık be hadiii diyorum .
  • Şu tarz bir oyuna çok ihtiyaç var konsolda

• quote:

Şu oyunun ismini ne zaman görsem

Amacım gaz vermek değildi. Ne zamandır oyunla ilgili bir bilgi yoktu da yazayım dedim. Sony satınca PS4 ihtimali zayıfladı diye düşünüyorum. Umarım tez zamanda gelir. Hilesiz bir ortamda bu oyun çok güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: quanch

quote:

Şu oyunun ismini ne zaman görsem

Amacım gaz vermek değildi. Ne zamandır oyunla ilgili bir bilgi yoktu da yazayım dedim. Sony satınca PS4 ihtimali zayıfladı diye düşünüyorum. Umarım tez zamanda gelir. Hilesiz bir ortamda bu oyun çok güzel olur.

yok konunun uplanmasina demiyorum

Cesitli oyun sitelerinde , youtube da bir sekilde ismine denk gelince böyle bir tur lazim oyuna hadi ciksin artik diyorum

• Hayırlı olsun konsol tarihi duyruldu bu yaz ps4 ve xbox One için piyasada olucakmış. Yalnız oyunda köklü bir değişim yapılmış. Şimdi oyunda 2 farklı mod vardı biri survival diğeri battle royale. 6 ay önce kadar firma battle royale modunu (herkes bu modu oynuyor) paralı yapmak istemişti (aylık ücret) fakat gelen yoğun tepkiden sonra vazgeçmişlerdi. Dün açıklanan haberde ise bu ayın sonunda oyunun 2'ye bölüneceği yazıyor. Survival ve Battle Roayle modunu ayırıp 2 farklı H1Z1 oyunu olarak piyasaya sürecekler ve her biri için 19 dolar ödemek zorunda kalıcaz. 2 modunda geliştirme grubu farklı olucakmış vs... Yani battle royale modu için yapmak istedikleri puştluğu biraz hafifletip oyunu bölerek uygulamışlar. Ben 1 senedir oyuyordum ve pc'de feci bir hile var, uzun bir süre engellemeye çalıştılar ama engelleyemiyorlar dolayısı ile bu oyun konsolda muhteşem ve eşsiz bir oyun olucak. Oynamayan varsa söylim Battle Royale modu hasta şekilde bağımlılık yapıcak.

• H1Z1 Battle Royale modu var mı içinde?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.