Şimdi Ara

H1Z1 (2015) [ANA KONU] (256. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.239
Cevap
69
Favori
206.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

h1z1 just survive almayı düşünüyorum daha önce hiç oynamadım önerir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyahgözlübezelye

Arkadaşlar,

sistemin iyi değilse alma bence zevk vermiyor. kaldırcağından emin ol
  • Steam ekleyin cuneyt54

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brokenwings

Steam ekleyin cuneyt54

ekledim
  • hamburg serverında tek basima 2 klani deli ediyorum. oyunu tek oynamak zor ama her seyiniz varsa 1 e 3 ve 1 e 4 vslerde adamlaro vurduğunuzdaki keyfi baska hiçbir sey veremiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: queen1921

hamburg serverında tek basima 2 klani deli ediyorum. oyunu tek oynamak zor ama her seyiniz varsa 1 e 3 ve 1 e 4 vslerde adamlaro vurduğunuzdaki keyfi baska hiçbir sey veremiyor

Beni eklede hiç birinciliğim yok o tadı alayım😜

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brokenwings -- 5 Haziran 2017; 23:41:3 >
  • brokenwings kullanıcısına yanıt
    king of the kill hiç oynamiyorum desem yeridir ya. en büyük hazzi js veriyor base yapma base patlatma vs cok secenek var. kotk daha cok cerezlik zaman gecirmelik gibi geliyo

• quote:

Orijinalden alıntı: Caens

700 saat oynadım. Çoğunlukla da duo ve five oynadım. Arkadaşımla duoda rahatlıkla 15-20 kill arası win alabiliyoruz. Duo ile ilgili çok şey biliyorum. Five'da büyük karambol döndüğü ve pussy oynayanlar kazandığı için pek sevmeyiz ama çok kişi olursak geyiğine gireriz.

Solo pek atmam ama en son 10 kill ile 1. olmuştum. Oranın mantığı duodan biraz daha farklı, pek sevmiyorum.

Oyunda neden çok kill alamıyorum diye isyan edenler olmuş cevabı çok basit. H1z1 bir aim oyunu değil, CS:GO'da koyduğundan daha fazla zeka koymalısın ortaya. CS'de aimi mükemmel olan birisi en azından kartal gibi rütbeleri görür. Oyun zekası düşük olsa bile profesyonel liglerde takılır. H1z1 böyle değil, hem ince aim alman gerek hem de zekice hareket etmelisin. Dust 2 içinde değilsin, çatışma alanın aşırı geniş. Bu alanı tepe tepe kullanman, sessizce ilerlemen ve rakibini gafil avlaman gerek. Sen long tutar gibi rakibinle hep aynı yerden çatışırsan adam cross'u koyar 2 tap'i atar öldürür seni. Sürekli farklı yerlere geçip (gerekirse arabayla daha uzaktaki bir yere) rakibini manyak etmen lazım. Oyunda cs gibi 2 takım yok. 171 farklı oyuncu var. Bir rakibi diğerine kırdırıp onlar birbiriyle uğraşırken aradan kill'leri toplamayı öğrenmen lazım. Pozisyon alma cs'deki gibi aşırı önemli.

Bir de yeni başlayanların yaptığı bir hata 1 slotu tüfek, 1 slotu pompalı, 1 slotu da bomba alacak şekilde değerlendirmemeleri. 3. Slota ne koyacağın tartışılır ama ilk 2 slot her zaman ar15/ak47(hangisini isterseniz) ve pompalı olmalıdır. 3. Slota başka bir silah da koysan bombaların envanterinde hazırda olmalı ve her an 3. slotu droplayıp oraya bomba koyabilmelisin.

Oyunu pro seviyede oynamak istiyorsanız LyndonFps, Ninja, 10000daysz gibi iyi oynayan yayıncıları takip edin. Oyun ile ilgili güncel olaykarı takip etmen içinse reddit'teki H1Z1 Kotk sayfasına da sık sık bakın. Oyunun ana iletişim damarı orası.

Başka sorusu olan varsa askere gitmeden seve seve yanıtlarım.

Hocam aim cok önemli bence cok uzaktaki adamı vurmak imkansız gibi ben de :D yakında olunca da cok sekiyor dediğiniz gibi taktiksel oynasam bile adamın arkasından gidip vurmak bile zor çok sekiyor birde arabayla gelip atladıklarında kurşunu nerden yediğimi bile anlamadan ölüyorum :)
  • beyler oyunu açtıgımda ekran geldikten sonra karakter gelme kısmına gelince direk oyundan atıyor nasıl çözebilirim bu durumu
  • king of the kill oynayan arkadaşlarla beraber girebiliriz
    Steam İD : ownerplus
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyahgözlübezelye

Arkadaşlar,

sakın alma önermem, bir süre sonra sıkıyor arkadaşın yoksa dahada fazla sıkıyor sürekli aynı şeyler pvp de gereksiz yere öldürülürsün üstünde önemli birşey olmasa bile zevkine öldürürler pwe oynarsın sıkar.

kısaca alma

• Beyler oyunda scope yokmu her silaha takmak için? pubg de var bunda yok sanırım yeni aldım oyunu hiç denk gelmedi ondan sorim dedim

• Satılık takas kabul etmiyorum

4xBR: Vigilante Crate 3 tl
    1xMercenary Crate 4,50 tl
    3xMarauder Crate 20 tl

Hepsi 70 TL + diğer kotk itemları
     H1Z1 (2015) [ANA KONU]
  • h1z1 king of the kill yükledim play e basıyorum beyaz ekran gelıyor biraz bekliyor sonra direk oyundan atıyor masaüstüne atıyor. napmam lazım sildim tekrar yükledim yine olmadı driverlar günce. bir de ben geçen sene indirip oynamıştım oyun açılmıştı oynamıştım yani.
  • Arkadaşlar 5.4 gb güncelleme gelmiş içeriğini bilen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ownerplus

Arkadaşlar 5.4 gb güncelleme gelmiş içeriğini bilen var mı ?
    https://www.h1z1.com/king-of-the-kill/update-notes/game-update-june-29-2017

https://www.h1z1.com/king-of-the-kill/news/pre-season-5-guide-team-scoring-rewards-june-2017

Ülke hodieleri gelmiş.
    http://store.steampowered.com/dlc/433850/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castieello -- 30 Haziran 2017; 4:23:4 >
  • Yaz indirimine girince alıyım dedim. Arkadaşlar haritada konumumuzu nerden görüyoruz ya? Bi ayar falan mı var bi nokta falan mı? Hiçbir şekilde göremiyorum kendimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: amyfm

Yaz indirimine girince alıyım dedim. Arkadaşlar haritada konumumuzu nerden görüyoruz ya? Bi ayar falan mı var bi nokta falan mı? Hiçbir şekilde göremiyorum kendimi

m ye basınca harita açılır.Bulunduğun yer kare şeklinde koyu olarak görünür.
  • amyfm kullanıcısına yanıt
    pusula varya yanında H7 D5 vb harfler bulunduğun bölgeyi gösteriyor sorun varsa cevaplayalım

• Çaktım olayı sağ olun alıştım az çok.
    Sorum var olmasına da çok sorarım diye korkuyorum
  • 
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.