Şimdi Ara

h&m 10'lu çorap kargo dahil 20tl (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
240
Cevap
9
Favori
28.753
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • üye oldum ne gereksize ne normal maile hiçbirşey gelmedi dolayısıyla şifre vs bilemiyorum. şifre unuttum dedim tekrar yollattım yine gelmedi. ne yapmak gerek
  • Teşekkürler 2 paket Çorap 1 pakette boxer güzel oldu umarım pamukdur ürünler 77,47 TL 3 taksit güzel
  • enoman kullanıcısına yanıt
    Chrome flash player pluginini blokluyor, o yüzden çıkıyor o hata. Adres barından bu seferlik çalıştırı seçin düzeliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kod maile geliyor, sadece çorap değil başka ürünlerde de veriyor indirimi.

Öte yandan ödeme sorunu çekmek istemeyen Internet Explorer kullansın diğerlerinde olmuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün 3 sipariş oldu benim, birisi yanlış oldu. Eğer 43-45 numara siyah 10'lu çorap isteyen olursa aldığım fiyat olan 15 liraya Ankara içinde verebilirim. Kargo bugün verilecek. Yoksa iade edeceğim.
  • Dün 2 ayrı hesapla alisveris yaptım. Bugün 1 takım boxer alayım dedim farklı hesap aynı kredi kartı izin vermiyor banka hatası diyor.Bilginiz olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hm coraplari beğenmiyorum.

iz birakiyor ve terletiyor.

• alvarez kullanıcısına yanıt
    Bilekte mi iz bırakıyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce yeni kod ile 3' lü boxer seti 22,50 TL + 3 taksitle sipariş geçtim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bde

Dün 2 ayrı hesapla alisveris yaptım. Bugün 1 takım boxer alayım dedim farklı hesap aynı kredi kartı izin vermiyor banka hatası diyor.Bilginiz olsun.

Farklı hesap aynı kart sorun yok
  • Uyanık DH ref linkini eklemiş hemen..

Bu çoraplar kışmevsimi giyilmez...

• hm nin çorapları iyidir. fiyat performans olarak iyi diye düşünüyorum.
  • Bir türlü kod alamadık, üye olduk, haberlere kaydolduk ama ne gelen var ne giden. Bu arada Abone butonuna tıklandığında bir hareket olmuyor, sadece butonun rengi siyahtan griye dönüyor.
  • maille uğraşmak istemeyen kod alanına 1080 yazsın,%20 indirim+ kargo bedava.

10 lu çorap 15,99 gelir
  • üye olduktan adres girerken "Bu form gönderilemedi. Lütfen bilgilerinizi gözden geçirin" diyor ?? 3 farklı tarayıcıdan denedim aynı
    EDİT: Adres bilgilerini mobilden girin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derde35 -- 23 Kasım 2017; 10:26:35 >
  • 3d olmadan kredi kartım ödeme kabul etmiyor. Tavsiyesi olan?

Edit: Kartla 3d ödeme yapabildim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmucit -- 23 Kasım 2017; 9:56:16 >
  • teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk75

maille uğraşmak istemeyen kod alanına 1080 yazsın,%20 indirim+ kargo bedava.

10 lu çorap 15,99 gelir

• 1080 koduyla 15.99a aldım bende konu sahibine teşekkürler

• 15 liraya ben de kaptım bakalım. Piyasada 1 liraya çorap kalmamışken 10 çorap 15 lira her halükarda sıcak fırsattır. Konu sahibine teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.