Şimdi Ara

Güzel MMORPG oyun var mı ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yeni bilgisayar aldım ve mmorpg ve ya o tarzda craft sistemi de olan bir oyun arıyorum oyun grafikleri iyi olursa ve en önemlisi türklerin aktif oynadığı oyun olursa iyi olur teşekkürler(LOL haric gerci mmorpg değil de )

• Ben de merak ediyorum eskiden jade dynasty oynamistim çok kısa bir süre çok güzel oyundu japon temalı görevler vardı chari bota koyup kastirabiliyorduk oynamasak bile Türkler de vardı epey isterseniz bir bakın ben de lolde istediğim seviyeye gelince tekrar baslayabilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Knight online 😁

• Guild Wars 2. F2P. Beğenip ek paketlerini de alırsan, ki 8 gün sonra yeni paket çıkıyor, crafting ve ticaret yapabilirsin. Almazsan bile olur yani.
  • Elder Scrolls Online mmorpg ler arasında bir tık daha önde ekran kartın iyiyse grafikler üzmez alt ayarlarda pek çekici olmuyor, craft sistemine videoları var bakarsın...

• oyun güzele benziyor skyrim i baya aktif oynamıştım ama bir oyuna 150 tl bağlamak fazla geliyor beğenmeme ihtimalim de var sonucta?başka tavsiyen var mı
  • 6 yıl WoW oynadıktan sonra baymış biri olarak geçenlerde aradığımı buldum.WoW vanilla Elysium olarak geçen bir server var 60 level zamanına ait server ve herşey çalışıyor olması server gayet iyi bişi hemde aylık ücret yok
  • Esoda eskiden Türk fazla yoktu. Ama artık bayağı aktifler Türkler de. Klan içinse Elder Scrolls Türk'e bakabilirsin.

• Black Desert TR serverı açıyor ama tam ne zaman çıkcak bilmiyorum onu bekle bence türkçe olcak oyun
  • Albion Online olabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.