Şimdi Ara

Güzel bir dolandırıcılık hikayesi SS'li YARGI KISMI Başlıyor (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
203
Cevap
4
Favori
33.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
265 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu dolandırıcı kişinin ruh hastalığı var, acilen tedavi edilmesi gerekiyor. Yoksa bu şekilde karaktere sahip olanların akıl sağlığının normal olduğu söylenemez.

Bu tipler genelde eksik akıllıdır ama kolpalık yaparken zeki olurlar.

Engellemeden vs. konunun bu kadar uzaması dolandırıcı kişinin bir süre daha durumu idare edip diğer bilet satıcıları dolandırmaya fırsat yaratmak. İfşa olursa dolandırıcılık faaliyetlerine balta vurulacak.

24 TL para için adamın yapmadığı kalmamış, 4 bilet satıcısı dolandırsa hadi ortalama 100 lira diyelim değer mi? Bu tipler 3 kuruş için namusunu satar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle sorumsuz, olmamış insanlar var malesef, çalıştığım yerdede var herkesten borç para ister geri vermez allahtan uyandırmışlardı önceden ama ona rağmen 250 kaptırdık:)
    Bir kaç gün önce araba almış 50bin civarı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkbozkus

Hayır, herkese değil; vergisiz kazanç elde ettiğini anladığım şahıslara soruyorum.

Alıntıları Göster
    Her yıl en az bir kez isim değiştiren devir yapan borç sildiren marketlerin vergisiz kazanç elde ettiklerini anlamıyorsun yani ? Senin anlamanda problem var sanıyorum.
  • kendine sövdürmeyi başaran bir arkadaş daha :)
  • Misafirin resmi göremedim hocam önemli bir detay

• insan 24 tl gibi bir ücret için ne kadar aşağılık olabilir işte cevabı. bu tarz insanlar yüzünden iyi niyetli bilet satıcılarından zor durumda destek göremiyoruz. normal hayatta da bu böyle. herkes birbirini kullanma derdine düştüğü için yolda insan ölse acaba dolandırılıyor muyum diye düşünüyorsun. Teşekkürler paylaşımın için.
  • Okumasıbile gerçekten çok zevkli.

• bu kişilerin akli denge sorunları var. para için değil hasta oldukları için yapıyorlar. masum göstermeye çalışmıyorum, gene suç suçtur. söylüyor olmamın nedeni şu, biz bunlara anlam veremiyoruz ancak zaten anlam aramaya gerek de yok. bu bir hastalık, beyindeki nöronlarla ilgili bir hastalık. tek anlamı bu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben hep referansa bakarım. Ayrıca forumdan profiline. İnsanlar kötü ve ahlaksız oldu artık. Ya elden alışveriş yapacaksın ya da önce kargo diyeceksin alırken, satarken de önce para. Ha ufak meblağlar için sıkıntı etmem ama insanlar gerçekten kötü.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu arkadaş ne zaman dışarı çıkıp sinemaya gidiyor acaba. devamlı evde
  • 3 bilet lazım kadir

• Hocam işin garip kısmı sizin hâla cecap veriyor olmanız. Engelleyin bir daha yazıp edemesin oldu bitti. 24 lira için bu çileyi çekmeye değer mi ya adam da dalga geçiyor zaten.

• Sabrınıza hayran kaldım hocam ben olsam yazmazdım bile. Haram zıkkım olsun der kapatırdım mevzuyu. Gerçi siz birazda fanteziye döndürmüşsünüz olayı Bu tarz kişiler çok var forumda dediğiniz gibi eski üyelik hikaye. İnsan ancak bu kadar olur dedirtiyor cevaplar. Geçmiş olsun

• nirvana08 kullanıcısına yanıt
    Adam değilsin deyip bi daha yazma dedim. Bu seferde ısrarla arıyor :)
  • güzel dolandırılmışsın bana da bilet versene :D süresi yoksa alayım 8 liradan çok uygun :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Shawshank

Her yıl en az bir kez isim değiştiren devir yapan borç sildiren marketlerin vergisiz kazanç elde ettiklerini anlamıyorsun yani ? Senin anlamanda problem var sanıyorum.

Alıntıları Göster
    Yahu ben çocuğumun rızkından kesip vergi öderken senin ne ayrıcalığın var? Yanlışa verdiğin örnek başka bir yanlış. Vergi kaçıran başka birini mi savundum ben? Saçma sapan soyut örnek verip duruyorsun tok bakkal, yok market. Banane birader. Ben vergi müfettişi miyim bana onu bunu sayıyosun. Sana denk geldim sana söyledim. Ayrıca kodlar ne şekilde temin ediliyor? Nereden baksan elinde kalıyor. Sanki para verip aldın kodu.

• sevip atıcan böylesini. (:
  • bazıların da hastalık bu, psikolojik sorunları vardır büyük ihtimal

• quote:

Orijinalden alıntı: berkbozkus

Yahu ben çocuğumun rızkından kesip vergi öderken senin ne ayrıcalığın var? Yanlışa verdiğin örnek başka bir yanlış. Vergi kaçıran başka birini mi savundum ben? Saçma sapan soyut örnek verip duruyorsun tok bakkal, yok market. Banane birader. Ben vergi müfettişi miyim bana onu bunu sayıyosun. Sana denk geldim sana söyledim. Ayrıca kodlar ne şekilde temin ediliyor? Nereden baksan elinde kalıyor. Sanki para verip aldın kodu.

Alıntıları Göster
    'Banane birader. Ben vergi müfettişi miyim' Ne güzel söylemişsin. Sanane.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.