Şimdi Ara

Güzel bir dolandırıcılık hikayesi SS'li YARGI KISMI Başlıyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
203
Cevap
4
Favori
33.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
265 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abi ben komedi filmlerinde gülmedim bu kadar bu ne rahatlık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paranın kopegi olmuş. Yasını basını almış bir birey 24 lira vermemek icin maymun olmuş. Ne desek gg

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şemsettin validene söyle

• Beyler benim için sıkıntı yok da başınız ağrımasın diye söylüyorum konuda her ne kadar haklı olursanız olun adama açık açık sövmek, telefonunu ulu orta yazmak falan ne bileyim burası Türkiye haklıyken haksız duruma düşmeyin, dikkat edin ve bence silin.

Konuya gelirsek hocam sende de hata var en başta isterse 1 TL olsun önce ödemeyi isteyeceksin, tabi bilet satışlarında durum belki farklıdır net bir şey diyemem ama benim referans meferans umrumda olmazdı bu tip bir durumda. Hatta bak şimdi aklıma geldi ben olsam belki adamı yemlemek için önce sahte bir bilet numarası yollardım. Adam zaten hiç bakmadan direk sen bileti gönderince (sahte olanı) "Kartımı evde unutmuşum" falan yazacağı için foyası ortaya çıkacaktı. Ha eğer bunu demeyip bilet sahte vs deseydi o zaman belki daha az şüphelenirdik.
  • Ucuz 3. Sınıf yazık o kadar işte 24 TL bile etmiyor zavallı... Sen de en başta üzgünüm yapacak birsey yok diyip kestirip atsaydın başına bela etmezdin boşuna kafaya takıp stres yapmissin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakaya_o -- 10 Ocak 2019; 4:14:38 >
  • Sen paranı istedikçe karşı taraf temsili

Güzel bir dolandırıcılık hikayesi SS'li  YARGI KISMI Başlıyor

• sev7nn kullanıcısına yanıt
    Bölüm sonu bossu olabilir hocam
    Biz daha oralara gelemediysek

• Ulan ayar oldum hocam ibanı ver ben atacam 24tl yi
    vallahi okurken burda dellendim
  • Bu ne lan, moralim bozuktu iyi güldüm

• Kadir banada 3 bilet lazım dostum 5₺ den verirsen filmden sonra gönderirim söz

Misafir falanda gelmiyor bana kayınpeder de memlekette havalar soğuk çıkamayabilirim ama söz veriyorum en pardan gönderecem inan bana 😂

• Beyler bileti olan var mı kart evde kalmış yarın söz atarım.Eski üyeyim bakın yamuk olmaz bizde.Ama misafir gelebilir akşam,ben çıkamazsam pedere yollatırım,yolda kaza yapmazsa Allah korusun.

• Küçük işlerle uğraşan satıcının küçük beyinli sahtekar tarafından dolandırılması, kartı evde unutmuş, ondan sonra müşteri kaçmasın diye verilen kod, v. s birsürü yazışma,uğraşıp durun..

• 24 lira için dolandırıcılık yapmak nedir abi? İnsan utanır, hem yüzsüz hem de ar damarı yok herifte. Yüzüne sövsen eyvallah kardesim diyecek adama bak ya

• Yol göstermiş gibi olmasında...ben bu şahısla çok iyi arkadaş olmaya çalışırdım. bir süre sonra gel bi çay kahve içelim sohbet edelim derdim.

yanıma 1 kaç kişiyi daha alır giderdim. bir kaç dk sohbet ettikten sonra eşşek sudan gelinceye kadar döverdim. bütün insanların içinde 'bu adam dolandırıcıdır o yüzden dövüyorum' derdim. ismini soyminide söylerdim.

yanlış anlaşılmasın parasında değilim. 24 tl benimde umrumda olmazdı. yaptığı şerefsizlik. okurken bile sinirlendim
  • Bir gün araç satıyorum 5 yıl oluyor forumda paylaştım, ismi lazım değil forumda bilinir olduğunu/eski olduğunu idda eden biri mesaj attı akşam arabaya bakmak için geleceğim dedi saat verdi yer verdi telefon verdi falan filan

Gittim saatinde dediği yere, gelen giden yok 15 dk sonra aradım telefonu açmıyor mesaj attım dönmüyor bende vazgeçti herhalde diye eve gittim, 3 gün sonra başkasına saatım arabayı, bu MAL 1 hafta sonra forumdan mesaj atıyor...

"abi arabaya bakacaktık sen gelmedin"

Bu forumda eskiyim diye lafa girene sizde girin sakın güvenmeyin.
  • Vay be.

• Hacım sen bilet satışı yapıyorsunda, vergini ödüyor musun?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.