Şimdi Ara

Güvenilir Forex Şirketleri (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
138
Cevap
6
Favori
31.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 81
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 18 gün 22 saat 10 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 6
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • YaNKeSeNioR (17 mesaj) Kara Gül (12 mesaj) Murat Can Kurt (11 mesaj) sctrader (6 mesaj) Berkayaman (6 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (129 mesaj) Mobil (6 mesaj) Mini (2 mesaj) Uygulama (2 mesaj) (5 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: Ayhan sanli

Bende uzun süre araştırdım. Çokta firmada param kaldi acikcasi. En son birine bulastik yine ama sukur fena degil . Her ne kadar basta 30 dakikada cekim yapabilirsiniz diyip 1 2 saati bulsada çekimde sorun oluşmadı bugune kadar. Sagolsun temsilcide fena degil. En azindan hergun gunaydin mesaji atiyo 😄 Insallah yine terse düşmeyiz.

hangi firma hocam? amarkets'e yakınım şu an en azından bir demo hesap açıp bakıcam.

• quote:

Orijinalden alıntı: _magnetar_

Scalping yapılması eğer dolandırıcı değilse aracı kurumun işine gelir öyle değil mi? Sonuçta daha çok para kazanacak.

Alıntıları Göster

üstad bunun copytradingle bir ilgisi var mıdır? amarkets'te gördüm ancak tam nedir anlayamadım araştırıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: sibiryadan

üstad bunun copytradingle bir ilgisi var mıdır? amarkets'te gördüm ancak tam nedir anlayamadım araştırıyorum.

Alıntıları Göster

Yine sahte hesap ve amarkets reklamı. Bi bitmediniz.

• Buraya reklam için gelenlere kanmayın... Hesap açıp reklam kasıyorlar üçkağıtçı Forex çalışanları!!!

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • expertadvisor kullanıcısına yanıt
    Ky nedir?

• cevap verin c kullanıcısına yanıt

Küçük yatırımcı yani sen ben

• Özgü® kullanıcısına yanıt
    Anladım, teşekkür ederim.

• arkadaşım amarkets'le çalışıyordu memnundu ben de onun etkisiyle yeni başladım şimdilik bir sorun yaşamadım araştırabilirsiniz

• Forex Firmaları için incelediğimiz yazılara ve analizlere güvenilir forex firmaları için tıklayarak görebilirsiniz.

• Ben güvenilir bir site arıyorum dolandırılmaktan yoruldum

• Türkiyedeki bankaların sunduğu foreks hizmetini niye kullanmıyorsunuz? Minimum sermaye gereksiniminden dolayı mı?

• Boney Market'i kullanıyorum, çok kaliteli tavsiye ederim

• Winex market ile çalışan varmı, nasıldır ?

• Düşük mesaj sayısı olanların, reklam için yazan şirket çalışanları olduğu aşikar.

• Güvenilir fx firması için öncelikle parayı aracı kişilere Altın,gümüş,vb şeklinde para göndererek yapıyorsanız oradan koşarak uzaklaşın.

Para gönderme ve çekme hepsi web sayfasından , portalı üzerinden olmalı. Kişiler üzerinden olmamalı.

Bide muhakkak şikayetvar dan şikayetleri kontrol edin.

• Şimdilik avatrade de takılıyorum. Daha çekecek kadar kazanamadım. 100usd ile denenebilir.

• sabırlı olunursa ve akıllı olunursa kazanmak mümkün . para yatırma çekmede sorun yaşamayacağınız yerlere yönelin ve başlamadan önce az biraz bilginiz olsun. ruka fx'ten yapıyorum ben bir süredir bir sorun yaşamadım. kriptodan zarar ettik bari forex'ten yüzümüz gülsün:) ytd ,

• reklam sayfasi. spk denetimi olmayan kurum 20 23 yasinda musteri temsilcilerinden uzak durun.

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.