Şimdi Ara

Güvenilir Forex Şirketleri (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
7
Favori
46.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • güvenilir var ama piysada azdır. özellikle son zamanlar iki üç gündür çalışan firmalar biz 10yıldır faaliyet göstediyoruz diyerek beni güldürüyorlar
  • şu an çalışmıyor musunuz paribu ile
  • Murat Can Kurt kullanıcısına yanıt
    zaten parasını alıp hesapları kapatmak istiyor
  • Berkayaman B kullanıcısına yanıt
    yok uzun zamandır çalışmıyorum.. ama sistem aynı.. fakat paribu çok pahalı diye biliyorum diğer sitelere göre.. işlem ücretlerinde en fazla alandır belkide..
  • ne kadar komisyon kesiliyor
  • peki kaldıraç ile yatırım yapılır mı
  • Berkayaman B kullanıcısına yanıt
    yapılmaz.. işlem açık kaldığında her gün için ücret alıyorlar yani ben işlem açayım 10 katı olarakta bekleteyim olmuyor..
  • bu arada forumlardan size tavsiye verilen sitelere veya şirketlere pek itibar etmeyin.. genelde şirket çalışanları yardımcı olmaya çalışır gibi görünüp sizi tuzağa çekmek istiyor

maksat tamamen yeni girişimci bulup yolmak başka amaçları yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YaNKeSeNioR -- 30 Eylül 2020; 18:14:24 >
  • belirttiğiniz kurumlar arasında birisi pek güvenilir değildir çok fazla şikayet bulunur

•  Şunu söyleyebilirim ki, şu anda bu şirketlerde düşük spread ve 1: 1000 kaldıraç ile işlem yapabiliyorsunuz

• tecrübesiz yatırımcılara ne tavsiye verebilirsiniz? hangi kurum daha iyidir başlamak için

• wolf.ph W kullanıcısına yanıt

İlk önce bir demo hesabı açın ve koşullarını test edin. Emirleriniz anında mı iletir. spreadler ne kadar ve platform nasıl çalışır? Demo hesabını birkaç hafta kullanır sonra gerçek hesap kullanmaya başlayın

• forexipucu kullanıcısına yanıt

bonus önemli ama daha önemli faktörlerde var bana göre. mesela lisans, destek, para çekim nasıl. Ayrıca sinyal desteği verenlere pek inanmam

• Ben de katilmak istiyorum metatrader vb
  • selamlar, uzun süredir forex yatırımı yapıyorum ben de piyasanın dinamiklerine hakimim diyebilirim. Şimdilik İDOL FOREX diye bir şirket üzerinden yapıyorum. Benim için birkaç kriter önemlidir seçimimde;

1- ASIC LİSANSI VAR mı?

2-  PARA YATIRMA ÇEKME HIZI nasıl?

3- SPREAD oranları iyi mi? gibi.

Şuan için bu konuların hepsinde İDOLFX'ten memnun kaldım. Olurda olumsuz birşey yaşarsam yazarım buralara da, YTD. Bilginize.

• kordant K kullanıcısına yanıt

Ben de istiyorum mega trade olmadi

• Coming kullanıcısına yanıt

Merhabalar. Ben de AMarkets ile başladım çalışmayı. Şu an para yatırmayı düşünüyorum. Sorun oldu mu hiç para çekim ile?

• btc/usd paritesinde işlem yapmak istiyorum ama hangi firmalar var bunun için hangisini kullanıyorsunuz tavsiyeniz var mıdır?

Türkçe desteği olan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GÖKHAN SOYLU -- 20 Kasım 2020; 20:24:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fidan.soner

Merhabalar. Ben de AMarkets ile başladım çalışmayı. Şu an para yatırmayı düşünüyorum. Sorun oldu mu hiç para çekim ile?

Ben de Amarkets için bilgi almaya geldim aslında. Çok görüyorum nette tecrübe eden var mı?

• YaNKeSeNioR Y kullanıcısına yanıt

Yanlış yönlendirmelerle size kaybettirdikleri parayı geri alabildiniz mi? Şu na ben de benzer bir durum yaşıyorum.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.