Şimdi Ara

Güvenilir Forex Şirketleri (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
7
Favori
46.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    evet firma ile çalışmaya başlayalı az oldu fakat sanırım AMarkets o kadar da yeni bir firma değildir. doğru hatırlıyorsam on yıldan fazla bu piyasadır. ama tabii ki herkese tavsiye edemem. herkes kendisi karar verir
  • Kara Gül kullanıcısına yanıt
    siz niye işlem açmıyorsunuz şu an ? herşey iyi gidiyor paritelerde yükseliş görünüyor şimdi
  • sctrader S kullanıcısına yanıt
    bu aralar piyasa sakin değil.hem çok kazanabilirim ama bir yandan fazla kaybedebilirim. şu an beklemedeyim
    siz bilirsiniz tabii . ama çoğu kişiler bu zamanlarda çok kazanabilir. mesela altın şu an çok arttı fakat o anı tahmin edebilmek ve yakalamak zor
  • xm,fxtime ve ICMarktes kullanıyorum ben güvenilirler uzun zamandır
  • forex türkiyeye geldiğinden beri ben forex yatırımcısıyım. her türlü kuruma denk geldim paramı çekemediğimde oldu scalping yaptığım için kovulduğumda. 8 aydır gala fx le çalışıyorum. para çekimim de aynı gün karşılanıyor. çok canım sıkılırsa sinyallerinede giriyorum daha problem yaşamadım görüşebilirsiniz
  • freeezing F kullanıcısına yanıt
    peki firma AMarkets'te swapsız hesabı var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kara Gül -- 21 Temmuz 2020; 18:37:32 >
    bildiğim kadarıyla İslami hesabı var swapsız olarak
  • sctrader S kullanıcısına yanıt
    anladım deneyelim o zaman AMarkets ile ilgili pek şikayet görünmüyor
  • konuyu baştan sona okudum ve gördüğüm kadarıyla forex çalışanları baya reklam yapmış.. gerçek kullanıcılardan yorum alsak bize daha çok faydası olur!

bende bir ara GCM forex ile çalıştım.. aman Allah bir daha karşılaştırmasın onlarla.. Paranızı almak için müracaat edin görün bir başınıza neler geliyor.. birde size yatırım tavsiyesinde bulunmuyorlar hani sözde, o tavsiyelerin tersini yaparsanız daha çok kazanırsınız.. ne dediyse tersi çıktı en son paramı istedim her gün beni arayan temsilci telefonumu meşgule atar oldu.. size tavsiyem Uzak durum GCM forexten...
  • çok geçmiş olsun. şikayetvar'a ulaştınız mı peki?
    AMarkets te ne gibi para yatırma yöntemleri mevcut? Şu an bir firma ile çalışıyorum. İki gündür yatıramıyorum ne yapacağımı bilmiyorum açıkçası
  • hsn_70 H kullanıcısına yanıt
    ne gibi sıkıntılar var? ibanla mı gönderiyorsunuz? son zamanlar iban ile göndermek sıkıntılı. ben AMarkets te kredi kartı ile yatırıyorum. sorun olmuyor genelde
    evet ibanla. bir yurtdışı firma ile çalışıyorum. geç oluyor bu tür işlemler
  • AMarkets gibi diğer firmalara hesaplarımı taşımayı düşünüyorum
    şikayetvar da baya okunmuş bir yazım var .) o yazıyı silmem içinde aradı GCM forex yetkilisi. ben silmem çünkü başıma gelenleri yazdım dedim.. herkes görsün istiyorum parayı verirken 6 saat boyunca bana neler çektirdiklerini.. insanın aklına çeşit çeşit düşünce geliyor.. resmen kendi paramızla rezil olduk o ara... rica ile paramı almaya çalıştım...
  • Demek ki spk lisanlı kurumlarda pek güvenilir değilmiş. Yazık olsun bunlara. Ne kadar kaybettiniz sır değilse
  • hsn_70 H kullanıcısına yanıt
    Hesap taşıması mı? Bence hesaplarınızı kapatıp geçin ve yeni hesap açın en iyiysi. ama bazı firmalarda taşıma bonusu mevcuttur. bilmem AMarkets'te var mı yok mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: YaNKeSeNioR

şikayetvar da baya okunmuş bir yazım var .) o yazıyı silmem içinde aradı GCM forex yetkilisi. ben silmem çünkü başıma gelenleri yazdım dedim.. herkes görsün istiyorum parayı verirken 6 saat boyunca bana neler çektirdiklerini.. insanın aklına çeşit çeşit düşünce geliyor.. resmen kendi paramızla rezil olduk o ara... rica ile paramı almaya çalıştım...
    onun linkini atar mısınız? eğer paranızı kendiniz kaybetmediyseniz facebookta bir grup var onlar yardım edebilirler
    bildiğim kadarıyla 25 % taşıma bonusu mevcuttur AMarkets'te
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.