Şimdi Ara

Güray Vural Trabzonspor'da

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• alper, Musa, douglas, salih, sefa ve deniz

bu 6'sını verip, üstüne para verip güray alınmalı.

ligin en kötü yerlileri bizde yahu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trabzonspor Usta yönetimiyle çıkışa geçmek yerine önceki yönetimin bir tık üste geçip yerinde sayıyor şuan 2 Transfer yaptılar ikiside yerli.
    Bu oyuncuları alıp ileride satacaklarını sanmıyorum Muhammed demir belki diyebilirim.
    İlk önce eldeki yerlilerden kurtulmak lazımki yeni oyuncu alasın hatta yabancı çöpler bile var Trabzonda köklü değişim lazım kadroda , Hami mandıralı
    başarılı olucakmı oda merak konusu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yasin G.

Trabzonspor Usta yönetimiyle çıkışa geçmek yerine önceki yönetimin bir tık üste geçip yerinde sayıyor şuan 2 Transfer yaptılar ikiside yerli.
    Bu oyuncuları alıp ileride satacaklarını sanmıyorum Muhammed demir belki diyebilirim.
    İlk önce eldeki yerlilerden kurtulmak lazımki yeni oyuncu alasın hatta yabancı çöpler bile var Trabzonda köklü değişim lazım kadroda , Hami mandıralı

Çıkarmalı derken Güray'ı alırken Soner ve Alper'i takasta verdik, bonservis bedeli ödemedik. Daha ne yapsınlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yasin G.

Trabzonspor Usta yönetimiyle çıkışa geçmek yerine önceki yönetimin bir tık üste geçip yerinde sayıyor şuan 2 Transfer yaptılar ikiside yerli.

Hocam hangi takımlısınız bilmiyorum ama yakından takip etmediğiniz kanısına vararak naçizane fikrimi yazacağım.

Muharrem Usta'nın dediği gibi yönetim bir enkaz devraldı. Hem maddi hem manevi hem de sportif yönden dibe vuran bir Trabzonspor vardı 7 Aralık'tan önce. Her ne kadar 'Her şeyi Trabzonspor sevdalıları için yapıyoruz' açıklaması yapsa da eski başkan, Mali Fair Play sebebiyle Trabzonspor kara listenin en kötü yerlerinde kendine yer bulmuş. Bunun çözümü şöyle: Kemer sıkma politikası ile kriterlerin izin verdiği kadar bütçeye kendini çekebilmek. Usta geldiğinden beri sözleşme revize ediyor. Devamı da gelecek galiba. Bunun yanında Bir sponsorluk anlaşması yapıldı. Turkcell ile yeni stad için anlaşma sözleşme imzalanacak. Ve bir kaç konu daha... Hatta Burak Yılmaz'ın satışı bile 10 trilyona yakın paraydı bizim için :))

Bununla birlikte mayıs ayına kadar ödenmesi ve ihtiyaç olunan 200 milyon lira söz konusu. Yönetim şu an bıçak sırtında. İnce eleyip sık dokuyorlar.

Tolunay Kafkas'a ödenmesi gereken 1.8 milyon dolar ve Bosingwa'nın yenilenen kontratlı kendisine oynatılmadam ödenecek olan paranın yarısına imza atması süper oldu.

Transfer yapmak en kolay iş. Yüksek vaatler verip oyuncuları getirebilirsiniz ancak şu duruma bakıp da böyle bir şeye kalkışmak ihanet olur -bence-. Ki almasınlar da gerek yok.

• güzel transfer biz de olsa iyi bir rotasyon oyuncusu olurdu beğeniyorum ben.
  • ilk maçında kol gitti adamın

• büyük geçmiş olsun.

adamdaki talihsizliğe bak.
  • adam geldiği gibi sakatlandı. geçmiş olsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.