Şimdi Ara

Günlük yeni vaka Sayısı 30.000 mi YOKSA !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
2.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün Fox haberi izlediniz mi ? CHP milletvekili belge gösteriyor . Hatta geçen gün Sağlık bakanı Koca göz kaydarırarak "Günlük hasta sayısı o" diye ince bi manevra yapmıştı .

Doğruysa asıl bomba bu arkadaşlar . Ne dolar ne de ekonomi .

23:36 dan sonrasını izleyin .

GÜNCELLEME :

Bugün farkında mısınız basın toplantısında "O Belge Sahte " dedi !

Fox haber ve NTV muhabirlerinin ısrarla "Günlük yeni pozitif sayısını açıklayacak mısınız ?" Sorularını tatmin etmeden geçiştirdi .

Artık Atıf Koca benim için bitmiştir . Şu hükümette güvenebileceğimiz samimi birisi gibi geliyordu , o da fos çıktı .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sıçuruk Kedi -- 30 Eylül 2020; 21:37:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ciddi ciddi saglik bakanliginin verilerine inanan, guvenen var mi ki?

• 350 milyonluk ABD'de saldım çayıra mevlam kayıra lay lay lom önlemlerle Türkiye'den daha az vaka çıkıyor o zaman he

• Aynı şeyleri tekrar konuşuyorsunuz, açıklanan veriler hastaneye yatışı yapılan ağır kovid vakaları. Evinde tedavi olanlar dahil edilmiyor o tabloya.

• Hasta sayısı başka vaka sayısı başka zatürre oranı başka entübe olan kişi sayısı başka

Ama ağladı ağbi süreci çok iyi yönetiyor

• Tamam herkes inanmak istediğine inansın lakin başka ihtimallerde var

1-Antikor testi sonuçları olabilir bu içerik (IgM-IgG) ki test sayısı 158 bin gösteriyor sizce ülkede bu kadar covid pcr (covid19 testi yani) çalışılsa bakanlık neden test yerine 110k yazsın piskopat mı ?

2-Aktif hasta sayısı dahil testler olabilir - (aktif hasta + yeni hasta) raporlama gün sonunda turkuvaz tablo için toplam vaka - dünün aktif vaka sayısı çıkartılıp yazılıyor olabilir.

3-Uzak test noktaları dahil olabilir (kktc+konsolosluklar+havaalanları vb.)

sonuç : madem belge yayınlayacaksın bir fotoğraf nedir at hepsini Günlük yeni vaka Sayısı 30.000 mi YOKSA !!! 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-38BAFF06C -- 30 Eylül 2020; 0:9:59 >
  • diyelim ki veriler olduğundan düşük gösteriliyor. yüksek gösterselerdi size ne gibi bir faydası olacaktı?

• Millet korkar daha çok önlem alır

• o yüzdenmi diskolardan çıkmıyorlar ne korkusu.

• sağlık bakanına da,beyaz önlüklü bilim şeylerine de,medyata da güvenmiyorum

• Günlerdir haberlere çıkıyor Ankara Türkiye'nin Wuhan'ı diye. İstanbul' da yaşıyorum fakat Ankara'daki dostlarımla konuştuğumda hemen hemen her mahallede , her binada mutlaka pozitif vakaların olduğunu söylüyorlar. Ankara' da durum böyle iken vakaların 1500 civarlarında dolaşması mantığa sığmıyor. Velev ki evinde olanları değil hastane de ağır olarak hastalık geçirenleri baz alıyorlar yine mantıklı değil. Çünkü daha 80 il var konuya dahil etmediğimiz.

Türkiye ' de her konuda olduğu gibi bu konuda şeffaf şekilde yürütülmüyor. Gerekli önlemler alınmıyor. İnsanlar kaderine terkedilmiş durumda.

• sanırım özeti bu;

bakanın açıkladığı günlük 1400-1500 sayıları , hastaneye yatan hasta sayısı

pozitif vaka tespiti günlük 30K seviyelerinde.

• hala fox tv izleyen var mı ya?.

sözcü okuyan?

birgün okuyan?

yapmayın ya nerde yalan dolan, iftira haber var bunlar orada. insan bu tv yi, bu gazeteleri takip edince hasta oluyor.

ha hah. zaten kime yazıyorum, bunların hepsi hasta.

• günlük 30bin vakayı hangi hastane hangi personel karşılayacak diye düşünürüm her yer kırılır videolardan vs. tabi rakamı düşük tutabilirler ama 30bin insandan bahsediyoruz.

• badem bıyıklı cin doktoru ağır capitalist sağlık bakanına güvenmiyorum.
    ama muhalefet yapılcaksada mantıklı yapılsın

fox izlememenizi tavsiye ederim
    Amerikadada koca bir şaka olarak bilinir fox tv

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 30 Eylül 2020; 10:42:57 >
  • Mevcut iktidarin allah 1 dediginden baska hic birseyine guvenmiyorum, inanmiyorum ve istemiyorum artik yeter birakip gidin...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İl teber

350 milyonluk ABD'de saldım çayıra mevlam kayıra lay lay lom önlemlerle Türkiye'den daha az vaka çıkıyor o zaman he

İstanbul'da kilometrekareye 11,000 insan düşüyor. NY'de 1700, LA'da 2300. Nüfusun burada hiçbir anlamı ve önemi yok. Ayrıca vaka sayısı tüm ülkelerde düşük gösteriliyor bunu biliyoruz ama hiçbirinde 20 kat aşağısı değil.

• Yok 300 bin hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TURQUAZ06

hala fox tv izleyen var mı ya?.

sözcü okuyan?

birgün okuyan?

yapmayın ya nerde yalan dolan, iftira haber var bunlar orada. insan bu tv yi, bu gazeteleri takip edince hasta oluyor.

ha hah. zaten kime yazıyorum, bunların hepsi hasta.

Sen ne isterdin, atv a-haber izleyip takvim sabah okumamızı mı ? Günlük yeni vaka Sayısı 30.000 mi YOKSA !!! Günlük yeni vaka Sayısı 30.000 mi YOKSA !!! 

• TURQUAZ06 T kullanıcısına yanıt
    Günlük yeni vaka Sayısı 30.000 mi YOKSA !!!
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.