Şimdi Ara

Günlük 1550 mg İlaç kullanmak zorundayım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çok uzun zaman önce dolgulu olan bir dişimin dolgusu düştü benim de diş doktoru fobim olduğu için umursamadım sonra yaptırırım diyerek erteleyip durdum. En sonunda dün akşam saatlerinde dişim öyle bir ağrımaya başladı ki anlatamam size, başına gelenler bilir ne demek istediğimi 19:00 civarında ağrı başladı ve 23.00 a kadar zor dayandım bu arada 200 mg olan ağrı kesicilerden 2 tane içtim ama fayda etmedi. Acıdan ağlamaya başladığımda (bu yaşıma kadar başıma ilk defa böyle bir şey geldi "acıdan ağladım") doktora gitmem gerektiğini anladım. Acıdan dolayı araba bile kullanamayacak duruma geldim. Ankara'da olanlar bilir 75.yıl ağız ve diş sağlığı merkezine gittim orada şu anda bir şey yapamayacaklarını söylediler uyuşturmak için kullanılan morfinden bir miktar dişime enjekte edip 3 tane ilaç yazıldı. Aşırı derecede bu ilaçlar ağrımı hafifletti.

Demek istediğim abilerim, kardeşlerim sakın ama sakın sağlık işinizi ertelemeyin geri dönüşü olmayan sorunlar meydana geliyor. Bu ilaçlar bittikten sonra ne olacak bilmiyorum büyük ihtimalle çekilecek ve dişimi çekebilmek için cerrahi müdahale yapılacak.

İlaçların Fotoğraflarını birazdan atacağım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.